Marka
ÇÇS
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Yoğun iş temposuna sahip kişilerin vazgeçilmez aksesuarlarından biride evrak çantalarıdır. Ofisten eve evden ofise taşınması gereken malzemeler çantalar aracılığıyla taşınır. Genel olarak bu ürünler erkekler tarafından tercih edilir. Günlük hayatta taşınan çantalardan farklı olan erkek evrak çanta modelleri Desison, Addison ve ÇÇS markalarıyla Cimri.com da ihtiyaç sahiplerinin bir tık yanında.

ERKEK EVRAK ÇANTA MODELLERİ NELERDİR?

Çantalar insanların tarzlarına uyum sağlayan parçalardır. Hele ki iş yaşamında şık ve klâs olmak bu gibi aksesuarlarla sağlanır. Çalışma saatleriniz çok yoğun ise, ofisten eve iş götürüyorsanız bu tarz çantalar tam size göre. İş adamlarının yanlarından ayırmadıkları evrak çantaları zevk ve tercihe göre değişebilmektedir. Bunun yanında yoğun iş temposuna sahip kişilerin model tercihleri diğerlerine göre farklılaşır. Seyahat etme olasılığı yüksek olanlar için ise çekcekli olarak tasarlanmıştır. Çekcekli çantalar boyut olarak diğer modellerden biraz daha büyüktür. Çekceki sayesinde seyahet ederken taşınması kolaylaşır ve kişinin daha az yorulmasını sağlar. El ile taşınan çantalarda kullanılan malzemenin hafif olması önemlidir. Bu tarz çantalar tek bir koldan taşındığı için taşıyan kişiye ağırlık eşit bir şekilde dağıtılmaktadır. Çok çalışmanın yorgunluğunun yanında taşınan çantanın kişide bel ve sırt ağrıları yapmaması gerekir. Genel olarak evrak çantaları bir kapaktan meydana gelir, kapak açıldıktan sonra içinde bir ya da daha fazla göz bulunur. Bu gözler fermuarlarla kapanır. Erkek evrak çantası satın almak isteyenler için model yelpazesi çok çeşitlilik gösterir. Deri, süet, kumaş hammaddelerinden modeller oluşur. Çantalar kişilerin zevklerine göre renk değişimi gösterir. Bu tarz çantalarda tercih edilen taba, siyah ve kahverengi renkleridir. Evrak çantaları sadece evrak konmak için tasarlanmamıştır, evrakların yanı sıra bilgisayar da konabilir. Erkek evrak çanta fiyatları 50tl ve 600 tl arasında farklılık gösterir.

ERKEK EVRAK ÇANTA MODELLERİ NASIL TEMİZLENİR?

Tasarlanan farklı modeller farklı hammaddelerden oluşur. Bu farklılıklardan çantaların kullanım koşullarını değiştirir. Örneğin eğer deri bir evrak çantanız varsa bu modellerin kullanılması titizlik ister. Derinin kullanılması ve temizlenmesi buna bağlı olarak zordur ve hassas bir iştir. Deri çantanızı temizlerken ihtiyacınız olan şey sabunlu ılık bir bezdir. Bu bezle çantanız hafifçe silinmelidir. Süet çantalarda deri çantalar gibi temizlenmesi titizlik isteyen modellerdir. Bunda da bir fırça yardımıyla hafif bir şekilde kumaş temizleyicileriyle çantayı temizlemek önemlidir. Bir diğer hammadde kumaş, bu yapı için özel bir temizleme şekli yoktur. Burada önemli nokta ürünleri temizlerken kimyasal madde kullanmamaktır.

Yukarıda bahsedilen özelliklere sahip uygun fiyatlı erkek evrak çanta modellerini Cimri.com da bulabilirsiniz.