Erkek Evrak Çantası

Erkek Evrak Çantası Fiyatları

385 Ürün gösteriliyor.
Erkek Evrak Çantası fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Erkek Evrak Çantası modelleri ve Erkek Evrak Çantası fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Erkek Evrak Çantası kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, DeFacto, Pierre Cardin, Ççs, Fossil. 385 adet Erkek Evrak Çantası fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Erkek Evrak Çantası Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Erkek Evrak Çantası markası:

2021 yılı Erkek Evrak Çantası Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 385 Erkek Evrak Çantası modeli içerisinde en ucuz Erkek Evrak Çantası fiyatı 29.59 TL iken, en yüksek Erkek Evrak Çantası fiyatı 3450.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Erkek Evrak Çantası fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Erkek Evrak Çantası fiyatı ise 240.91 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Erkek Evrak Çantası Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
16
Adidas RUNFALCON Beyaz Erkek Koşu Ayakkabısı
Adidas RUNFALCON Beyaz Erkek Koşu Ayakkabısı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Erkek Evrak Çantası

Erkek evrak çantası erkek çantası satın alırken düşünmeniz gereken birçok nokta bulunur. Çantayı taşımak iyi görünmenizi ve hissetmenizi sağlar ve aynı zamanda tutması ve taşıması rahat olan ve ihtiyacınız olan her şey için yeterli bölmelere sahip olması da gereklidir. Muhtemelen, bir tür iş için bir evrak çantası satın alıyorsunuz, ancak yaptığınız meslek de çanta seçiminizi etkiler. Eğer bir avukat veya muhasebeci iseniz, bir evrak çantası veya lüks bir deri evrak çantası idealdir. Kendinizi iş için sık sık seyahat ederken buluyorsanız evrak çantaları idealdir. Dizüstü bilgisayarınızı yanınızda taşımaya karar verirseniz, gerekli olmasa da, güvenli ve kullanıcı dostu bir dizüstü bilgisayar çantası kullanışlı olacaktır.Bazı evrak çantaları, gündelik kullanımda uygundur ve postacı çantası türleri gibi birden fazla durum için farklı şekilde uygundur. Tipik olarak evrak çantası olarak sınıflandırılmasalar da, birini rahat bir çalışma ortamı için diğerini de tatilde kullanmak için satın alabilirsiniz.

Erkek Evrak Çantası Modelleri

Erkek evrak çantası modelleri boyutlarına ve yapıldıkları malzemeye göre değişir. Neyi taşıdığınıza bağlı olarak farklı modellerde çantalar üretilir. Erkek evrak laptop çantası hem belgeleriniz hem de dizüstü bilgisayarınız için idealdir. İstediğiniz son şey, dizüstü bilgisayarınızı çantanızdan çıkarınca ve kenarlarında çizik bulmaktır. Bu nedenle, dizüstü bilgisayarınızı yanınızda taşımanız gerekiyorsa, dizüstü bilgisayarınızı taşımaya yetecek kadar koruma yastığı olan ve yeterince büyük bir dizüstü bilgisayar bölmesi olduğundan emin olun. Bu bölme bilgisayarı korur. Dizüstü bilgisayarınızı uçakla seyahatinde yanınıza taşımak isterseniz, ayrı bölmesiyle kolayca çıkarıp kullanabilirsiniz. Bu, dizüstü bilgisayar bölmesinin tamamen düz bir şekilde açıldığı veya evrak çantasından çıkarılabileceği anlamına gelir, böylece kullanım kolaylığı sunar. Bu çantaların hangi malzemeden üreitildikleri de önemlidir. Erkek kumaş evrak çantası farklı dokulara sahip kumaşlardan üretilir. Evrak çantalarında en sık kullanılan diğer malzeme naylon ve polyesterdir. Her ikisi de bir grup sentetik polimerden üretilir. Boyut olarak birçok seneye sahipsiniz. Bilgisayarınızın boyutunu göz önünde tutarak karar verebilirsiniz. Erkek küçük evrak çantası içine belgelerinizi alacak kadar geniştir. Bu durumda daha büyük her zaman daha iyi demek değildir. İşiniz için gerekmediği sürece, gerçekten çok büyük ve ağır bir çanta taşımak kullanışlı olmayabilir. İdeal boyutlar 15 - 16,5 inç genişlik, yükseklik 11 - 13 inç ve derinlik 4-6 inç olmalıdır. Tabii ki, ne kadar taşıyacağınıza ve içeride boş alan varsa evrak çantasının etkili bir şekilde sıkıştırılıp sıkıştırılamayacağına bağlı olarak birkaç inç verebileceğiniz veya alabileceğiniz derinlik gerekir. Erkek iş evrak çantası modelleri ise genellikle bu standart boyutlarda üretilir. İş dışında resmi görünümün yanında sportif bir stil arıyorsanız erkek evrak çantası spor modelleri sizlere göre olabilir. Detaylara karar vermek için öncelikle omuz mu yoksa el çantası mı olduğuna karar vermelisiniz. Erkek omuz evrak çantası modelleri aynı zamanda elinizde taşıyabileceğiniz bir kola sahiptir. Bu da sizlere kullanışlılık sunar. Erkek postacı evrak çantası modelleri genellikle bir omuz askısına sahiptir. Özellikle çok fazla şey taşıyorsanız, içeriği mümkün olduğunca düzenli tutmak için evrak çantanızda her zaman yeterli bölmeye sahip olmalısınız.

Erkek Evrak Çantası Fiyatları

Erkek evrak çantası markaları farklı boyutlarda, malzemelerde ve modellerde evrak çantaları üretir. Bu da sizlere geniş bir ürün yelpazesi sunar. Fiyatlar ise genellikle hangi malzemeden üretildiğine göre değişiklik gösterir. Kaç adet bölmesi olduğu ve dayanıklılık derecesi de fiyatı arttırır. Deriden üretilen modeller özellikle gerçek deri kullanılmışsa daha yüksek fiyatlarda satışa sunulur. Deri her zaman tercih edilen malzemeler arasındadır. Hem kullanışlı, uzun zaman yeniliğini koruyan şık bir malzemedir. Yapılan çantalar da bu şıklığı yansıtır. Renk ve model de fiyatı doğrudan etkiler. Alacağınız modeli ve markayı belirlemişseniz cimri.com üzerinden fiyat ve ürün karşılaştırması yaparak en uygun satılan yeri bularak ideal bir şekilde satın alabilirsiniz. Hangi modelin daha uygun olduğuna karar vermekte zorlanıyorsanız bazı kriterleri göz önünde bulundurmalısınız. Geniş ürün yelpazesi işinizi zorlaştırabilir.

Erkek Evrak Çantası Satın Almadan Önce Nelere Dikkat Edilmeli?

Erkek evrak çantası satın alırken birçok insan bu kadar fazla seçenek arasından karar vermekte zorlanır. Dikkat etmeniz noktalar kısaca renk, boyut, bölme sayısı ve yapıldığı malzemelerdir. Dayanıklılık özelliği sizlere uzun zamanlar severek kullandığınız bir evrak çantası sunar. Bu çantayı iş nedeni ile satın alanların başka hangi eşyaları taşımak istedikleri de önemlidir. Genellikle iki veya üç bölme idealdir. Her zaman daha fazla bölmenin daha iyi olduğu anlamına gelmez. Aslında, hafif seyahate uygun olanların genellikle 3 veya 4 gözü bulunur. Seyahat ediyorsanız ve tekerlekli bir evrak çantanız varsa, birkaç kıyafet için bir ayrı bölüme sahip olmak ideal olacaktır. Diz üstü bilgisayar bölmesi bilgisayarınız için daha güvenli bir alan sunarken koyacağınız diğer eşyalarla karışmamasını sağlar ve böylece daha düzenli bir çantanız olur. Bölmeler sayesinde bilgisayar diğer eşyalar tarafından çizilmez. Mesleğiniz ne olursa olsun önemli olan bir özellik, cep telefonunuz veya uçak biletleri gibi, hızlı bir şekilde erişmeniz gereken öğeleri saklamanızı sağlayan hızlı erişim bölmesidir. Kısacası birkaç kriterle kolayca en ideal evrak çantasını bulabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery