Erkek Çanta ve Cüzdan

En Ucuz Erkek Çanta ve Cüzdan Fiyatları

5754 ürün gösteriliyor.
Erkek Çanta ve Cüzdan fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Erkek Çanta ve Cüzdan modelleri ve Erkek Çanta ve Cüzdan fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Erkek Çanta ve Cüzdan kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Erkek Cüzdan, Erkek Sırt Çantası, Erkek Postacı Çanta, Erkek Evrak Çantası, Erkek El Çantası. 5754 adet Erkek Çanta ve Cüzdan fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Tommy Hilfiger W04361-413 Lacivert Poppy Small Tote Kadın Günlük Çanta
Tommy Hilfiger W04361-413 Lacivert Poppy Small Tote Kadın Günlük Çanta
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Xiaomi 90 Fun Ultra Erkek Akıllı Koşu ve Yürüyüş Ayakkabısı Mavi
Xiaomi 90 Fun Ultra Erkek Akıllı Koşu ve Yürüyüş Ayakkabısı Mavi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Samsonite S'Cure 55 cm Kabin Boy Valiz
Samsonite S'Cure 55 cm Kabin Boy Valiz
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lumberjack RIVER-SND NUB Erkek Bot
Lumberjack RIVER-SND NUB Erkek Bot
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Erkek Çanta Ve Cüzdan Nedir? Ne İşe Yarar?

Erkek çanta ve cüzdan, erkekler için özel olarak yapılmış olup erkeklerin saat, para, kart, telefon vs. gibi ihtiyaçlarını bir araya toplamaya ve koymaya yarayan ürünlerdir. Bu ürünler sayesinde cüzdan içerisine kimlik, kredi ve banka kartları, para, fotoğraf gibi şeyler saklanabilmektedir. Çanta içerisine kitap, defter ve daha birçok şeyler konulabilmektedir. Taşıması daha rahat ve kolay olan bu ürünler, erkekler için ve erkeklerin ihtiyaçları için yapılmış kaliteli kumaşlardan üretilmiş her erkekte bulunması gereken ürünlerdir. Kullanım alanı geniş olması da ayrıca rağbeti arttırmaktadır.

Erkek Çanta ve Cüzdan Ürünleri Nelerdir?

Erkek Cüzdan, çanta kullanan ya da kullanmayan her erkek tarafından kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Genellikle kemer ve ayakkabı ile kombin edilir. Saat, bileklik ve giyim tarzına göre de, uyumlu olmasına özen gösterilmektedir. Erkek cüzdanları, kişinin sahip olduğu yaşam tarzı ve kalitesi hakkında bilgi sahibi olmamızı sağlar. Klasik ve spor giyim tarzına göre farklılık gösteren erkek cüzdan modelleri mevcuttur. Spora giden, kampa giden ya da küçük bir seyahat edecek olan erkekler tarafından kullanılan erkek sırt çantası da oldukça kullanışlıdır. Bunun yanı sıra evrak çantası sayesinde işyerinizdeki yarım kalan işyerlerinizi evinize götürüp bitirebilirsiniz. Spora giderken erkeklerin kullandığı en önemli ürünlerden biri olan erkek spor çantası da oldukça kullanışlı bir yapıya sahiptir. Deri, suni deri, kumaş veya benzeri bir malzemeden imal edilmiş, birçok küçük bölme barındıran, kredi kartı, banka kartı, kimlik kartı, işyeri kartı, toplu ulaşım kartları gibi küçük boyutlu kartları taşımaya olanak veren erkek kartlık en önemli eşyalardan biridir. Bunun yanı sıra erkek el çantası ve erkek postacı çanta da bu kategori arasında yer almaktadır. Sizde tüm bu ürünleri incelemek istiyorsanız ayakkabılar ve çantalar kategorisi adı altında istediğiniz sayfayı inceleyebilirsiniz.

Erkekler Çantaları Nasıl Takar?

Sırt çantalarını sırta takarken, spor çantaları tek omuzlarıyla taşımaktadırlar. Evrak ve el çantalarını ise tek elleriyle kavrayarak tutmaktadırlar. Erkek postacı çantalar ise kadınlar gibi çapraz takılabilmektedir. Bunun yanı sıra cüzdan ve kartlıklar genellikle ceplerinde ya da çantalarının içinde olmaktadır.

Erkek Cüzdan Nasıl Seçilmelidir?

Erkek cüzdanı seçimi yaparken öncelikli etkili olan iki durum vardır. Bunlardan biri seçtiğiniz giyim tarzıdır. Diğeri ise cüzdanın işlevselliği size ne kadar fayda sağlayacağıdır. Spor giyim tarzını tercih eden biri, kocaman dikdörtgen deri bir cüzdan seçimi yerine daha küçük boylarda dikişi farklı aksesuar gibi sporlaştırılmış, ya da sade hakiki deri bir cüzdanı istediği renkte kullanabilir. İş adamları ya da takım elbise giyinmesi gereken kişilerin en doğru seçimi hakiki deri cüzdan olmalıdır. Koyu renkler her zaman kurtarıcıdır. Siyah ve koyu kahve tüm takımlara uyum sağlayabilir. İşlevselliği ise kullanacağınız yer ve zamana göre değişkenlik gösterecektir. Tercih edeceğiniz erkek cüzdanı, kolay deforme olmayan, su geçirmeyen ve uzun ömürlü olması gibi özelliklere sahip olması açısından önemlidir. Seçilen ürünler her zaman için kişinin kalitesi ve yaşam tarzını sergilemektedir.

Erkek Çanta Ve Cüzdan Fiyatları Ve Üretici Markalar Nelerdir?

Erkek çanta ve cüzdan fiyatları kalite, marka, yapıldığı malzeme ve büyüklüğüne göre değişebilmektedir. Nike, Puma, Adidas, Guess, Pierre Cardin, Lacoste, Tommy Hilfiger, Faber Castell şeklinde üretici markalar kaliteli erkek çanta ve cüzdan üretip satmaktadır. Fiyatları kalite ve kumaşlarına göre değişirken erkek çanta ve cüzdan ürünler 20 TL’den başlamakta ve 2.000 TL’ye kadar artabilmektedir. Çok amaçlı olan ve cüzdanlar erkekler için özel olarak yapılmış ve ihtiyaçlarını bir araya toplama ve saklama amacında kullanabilmektedirler. Özellikle kaliteli kumaşlı ürünler daha uzun süreli kullanılabilmektedir. Cimri.com, aynı ürüne ait internet üzerindeki farklı fiyatları size sunarak en uygun fiyatlı ürünü almanızı sağlar. Fiyat karşılaştırma özelliğini kullanarak, en uygun fiyatlı erkek çanta ve cüzdan çeşitlerini bulabilirsiniz.