Erkek Çanta ve Cüzdan

Erkek Çanta ve Cüzdan Fiyatları

5475 Ürün gösteriliyor.
Erkek Çanta ve Cüzdan fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Erkek Çanta ve Cüzdan modelleri ve Erkek Çanta ve Cüzdan fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Erkek Çanta ve Cüzdan kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Erkek Cüzdan, Erkek Sırt Çantası, Erkek Postacı Çanta, Erkek El Çantası, Erkek Evrak Çantası. 5475 adet Erkek Çanta ve Cüzdan fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi

Erkek Çanta ve Cüzdan

Gün içinden her kullanıcının yanından ayırmadığı bazı özel parçaları vardır. Yaşa ve cinsiyete göre bu ürünlerin türü değişebilir. Kadın ve erkek kullanıcılar farklı ürünleri yanından ayırmak istemeyebilir. Erkek çanta ve cüzdan gibi ürünleri daima yanında taşırken kadın kullanıcılar çoğunlukla  çantalara önem verir. Birçok markada çeşitli erkek çanta ve cüzdanları bulunur. Bu sayede ihtiyacınıza en uygun modeli birçok yerde bulursunuz. Erkekler için cüzdanlar ayrı bir taşır. Kartlar ve para gibi eşyaları kolayca taşımanızı sağlayan cüzdanlar tasarımı ile sizi kendine çeker. Erkek çanta ve cüzdan modelleri markalara göre farklı materyallerden yapılır. Deri şıklığını arayanlar için özel tasarımlar sunulur. Bunun yanı sıra spor tarzlar için de çeşitli cüzdan ve çantalar bulunur. Erkek cüzdanları genelde deri ve benzeri ürünlerden elde edilir. Parlaklığı ile göz alan bu ürünlerin yapıldığı malzemeye göre kalite ve fiyat gibi unsurlar değişiklik gösterir. Hemen hemen tüm çanta ve cüzdanlarda ait olduğu markanın ismini görürsünüz. Bazı modellerde bu detay küçük bir şekilde,  bazılarında ise daha büyük formlarda sunulur. Erkek çanta ve cüzdanları spor tarzdaki tasarımları ile günlük hayatta zahmetsizce şıklığı yakalamanızı sağlar. 

Erkek Çanta ve Cüzdan Modelleri ve Özellikleri

Her kullanıcının dolabında favori bir parçası bulunur. Bu tarz parçalara çoğu kullanıcı daha çok yatırım yapmayı tercih eder. Erkekler ve kadınlar için bazı parçalar ortak olarak önem kazanır. Çantalar bu ürünlerin başında yer alır. Erkeklerin çantaları genel olarak kadınlardan farklı şekilde tasarlanır. Bunun yanı sıra bazı detaylar ve modeller ortak olarak tümünde yer alır. Erkekler çoğunlukla sırt çantalarını tercih eder. Özellikle spor bir görünüm yakalamak isteyenler erkek sırt çantası modeline yönelir. Tüm erkek sırt çantaları yükün eşit bir şekilde omzunuza dağılmasını baz alır. Bu sayede büyük ağırlıkları çok daha hafif bir şekilde taşırsınız. Sırt çantaları genelde standart boyutlarda tasarlanır. Ancak tüm sırt çantaları ayarlanabilir formu sayesinde vücudunuza kolayca uyum sağlar. Sırt çantalarının yanı sıra farklı seçenekleri de erkek ürünleri arasında bulursunuz. 

Erkek el çantası özellikle iş hayatında çoğu kullanıcının başlıca tercihi olur. Bu tarz  modeller çoğunlukla cüzdan tercih etmeyen kullanıcıların ilgisini çeker. Küçük boyutuna rağmen birçok eşyanızı el çantalarına sığdırırsınız. Günlük hayatta sürekli kullandığınız cep telefonu, anahtar, banka kartları gibi küçük eşyaları el çantanızda pratik bir şekilde taşırsınız. Bazı kullanıcılar spor tercihini sırt çantalarından yana yapmak istemeyebilir. Erkek postacı çanta modelleri ile spor ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Günlük hayatta tercih edilen çanta modelleri ile iş hayatındakiler aynı olmayabilir. Her ortama uygun model seçeneklerini birçok markada bulabilirsiniz. İş için çanta arayan kullanıcılar çoğunlukla evraklarının tamamını alabilecek modellere yönelir. Erkek evrak çantası marka ve modelleri göre değişiklik gösterir. Bu nedenle küçük ve büyük boy seçeneklerini birçok markada görebilirsiniz. Çantaların tasarımına göre boyutları değişiklik gösterebilir.Bazı durumlarda her markanın ürün standardı farklı olabilir. Erkekler spora giderken eşyalarını yanında taşıyacağı özel bir çantaya ihtiyaç duyar. Erkek spor çanta çeşitleri bu ihtiyaca pratik çözümler üreterek birden fazla tasarım sunar. 

Erkek Çanta ve Cüzdan Fiyatları

Erkek kullanıcılar bazı eşyalara daha çok önem verdiği için koleksiyon haline getirmek isteyebilir. Özellikle çanta ve cüzdan gibi ilgilerini çeken ürünlerin birçok rengine sahip olmak isteyebilirler. Bunları almak için ise her kullanıcının ayırdığı bütçe farklı olabilir. Erkek çanta ve cüzdan fiyatları genelde marka ve model bazında değişikliğe uğrar. Erkek kartlık modellerinin tasarımı ve kullanılan malzemenin kalitesi gibi unsurlar fiyat üstünde etkin rol oynar. Kalite arttığında ürüne ödeyeceğiniz ücret de yükselebilir. Bunun yanı sıra bazı markalarda erkek ürünlerinin daha yüksek fiyatlı olduğunu görebilirsiniz. Erkeklerin kullandığı aksesuarlar farklı kategorilerde yer aldığı için fiyat noktasında ayrılıklar görülebilir. Erkek saati ile cüzdanı gibi ürünler çantalardan ayrı fiyatlandırılır. Bazı durumlarda bu ürünler set halinde satılır. Çanta, kemer ve saat setlerini satın alarak daha ekonomik bir alışveriş yapabilirsiniz. Erkek aksesuarlarını satın almadan önce Cimri.com’u ziyaret edebilirsiniz. Bu sayede aradığınız marka ve modelin hangi sitede daha uygun fiyattan kullanıcıya ulaştığını öğrenebilirsiniz .

Erkek Çanta ve Cüzdan Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Erkekler için bazı eşyalar vazgeçilmezler listesinde yer alır. Bu listenin başında cüzdan ve çantalar ilk sırada gelir. Cüzdan ve çanta seçimi yaparken çoğu kullanıcı öncelikle marka ve model araştırması yapmak ister. Bu aşamadan sonra ise kullanım alanınıza göre seçim yapabilirsiniz. Günlük hayatta kullanmak için alacağınız ürünlerin spor olmasına dikkat edebilirsiniz. Bunun yanı sıra iş ortamında kullanılacak ürünler daha ağır ve sade tasarımlara sahip olmalıdır. Bu nedenle deri ürünlerden elde edilen sade tasarımlara yönelebilirsiniz. Erkek ürünlerini parça parça almak yerine set şeklindekileri tercih edebilirsiniz. Kemer ve cüzdan setleri birçok markada farklı modellerle satışa sunulur. Zevkinize kullanacağınız yere göre model seçimi yapabilirsiniz. Ürün seçiminde renkler ayrı bir önem taşır. Alacağınız kemer ve çanta gibi ürünleri şık bir ortamda kullanacaksanız buna göre materyal tercihi yapabilirsiniz. Erkekler için birçok çanta modeli sunulur. Konforunuza göre çantanın sırt, bel ya da postacı tipi olmasına karar verebilirsiniz. Elinde çanta taşımayı sevmeyenler için erkek bel çantası modelleri ideal olabilir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle Play