track source
track source

Distomat / Hizalama Ölçer

Distomat / Hizalama Ölçer Fiyatları

46 Ürün gösteriliyor.
Distomat / Hizalama Ölçer fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Distomat / Hizalama Ölçer modelleri ve Distomat / Hizalama Ölçer fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Distomat / Hizalama Ölçer kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Bosch, Dewalt, Klpro, Proter, CatPower. 46 adet Distomat / Hizalama Ölçer fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Distomat / Hizalama Ölçer Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Distomat / Hizalama Ölçer markası:

En Çok İncelenen Distomat / Hizalama Ölçer Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Distomat / Hizalama Ölçer Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 46 Distomat / Hizalama Ölçer modeli içerisinde en ucuz Distomat / Hizalama Ölçer fiyatı 21.0 TL iken, en yüksek Distomat / Hizalama Ölçer fiyatı 16980.73 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Distomat / Hizalama Ölçer fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Distomat / Hizalama Ölçer fiyatı ise 1940.96 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Distomat / Hizalama Ölçer Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Distomat ve Hizalama Ölçer

Teodolit üstüne parça şeklinde üretilen ürünlerin mesafesini tamı tamına öğrenmeyi sağlayan aletler ölçüm yapmak için kullanılır. Distomat adı verilen bu aletleri kullanarak istenilen mesafe için ölçümler yapabilirsiniz. Profesyonel şekilde ölçüm yapan bu aletlerin farklı çalışma fonksiyonları bulunur. Yatay ya da dikey olarak hizalama yapabilen bu aletler lazer distomat adını alır. 90 derecelik ışınların kullanımı olarak da yararlanabilir fakat bu alet modeline göre değişiklik gösterir. Bu cihazların kolay kullanım sunması için çalışma sistemi içinde kademeler bulunur. Düğmeler yardımı ile çalışma sistemleri arasında geçişler bulunur. Çalışma sistemlerinde ise üç farklı fonksiyon bulunur. Doksan derece, yatay ya da dikey olarak hizalama yapabilirsiniz. Hizalama ölçer ise yüksek hassasiyet sunan ölçümler sunar. Hizalama yaparken sunulan hassaslık derecesi ise modelden modele göre değişir. ±0.4 mm/m olan bir hassaslık derecesi standart ve ideal denebilir. Otomatik hizalama sunan bu distomat modellerinin kullanımı oldukça kolaydır. Yüzey açı sınırlaması bulunur ve bunun derecesini ürün detaylarından kontrol edebilirsiniz. Kullanım sırasında sunulan otomatik ayarlama sayesinde de saniyeler içinde sizlere bir ışın çizgisi sunar. 

Distomat ve Hizalama Ölçer Modelleri

Distomat lazer makinaları ise sundukları kolay ve hızlı kullanım nedeni ile tercih edilir. Dikey ve yan kullanımda da kullanılan bu ürünlerin hassas ayarlama ve gelişmiş seçenekler sunması da ürünün performansını belirler. Gövdesinin kaplama malzemesi ise modelden modele değişir. Kauçuk doğal ve koruyucu yapısı nedeni ile modellerin gövdesinde kullanım tercihidir. Şantiyede kullanmak için alınan bu modellerin kalın camdan koruma tabakasının bulunması da bir güvenlik önlemidir. Kalibrasyon ayarlarını güvenli ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Taşıma çantası ile gönderilen bu makinalar koruma olarak maksimum düzeyde çalışır. Ayarların bozulmaması için de taşınırken buna dikkat edilmelidir. Aparatların yüzeylerinde mıktanıslar yer alır ve bu mıknatıs ayarların bozulmamasını ve kolay ayar yapılmasını sağlar. Bu distomat makinelerinin lazer sınıfları ve hizalama hassaslıkları değişiklik gösterir. Işın sayısı ise 2 ya da 3 olabilir. İç mekan görünürlük ayarlarına giderek de kaç metre olduğu bilgisine ulaşabilirsiniz. Sehpa bağlantı değerleri ise 1/4” olabilir. Bu ürünlerin ayarlarının yapımı ve kullanımı profesyonel kullanım için tasarlanır. Ağırlık olarak ise 0,90- 100 Kg arasında değişen modeller bulunur. Standart olarak ise çalışması için AA tip kalın piller gerekir. Işınların sadece dikey ve yatay yönlü çalışma sağladığı modeller de bulunur. Ağır hizmet tipi çantaları sayesinde de koruma sağlanır. Bu çantalar ürün ile birlikte gönderilir. Bahçe ve geniş arazilerde iki nokta arasında bulunan bilinmesi gereken mesafenin ölçümü de sağlanır. Tripodlu olan lazer terazi modelleri de yer alır. Elektronik olarak çalışma sağlayan bu modeller sayesinde seviyeler otomatik olarak yapılır. Kullanılan teknolojik özellikler arasında mekanizma bulunur. Tabası dönme özelliğine sahip olan tripod sayesinde kolay kullanım vaad edilir. Aynı zamanda tripod başlıkları kolay bir hamle ile kilitlenebilir şekildedir. Lazer seviye şerit ölçüsü cihazları farklı bölgelerde farklı malzemeler ile farklı boyutlarda üretilir. Şerit cihazı detaylarından da bant ölçü uzunluğu detaylarına bakabilirsiniz. Bu cihazların performansları da güç kaynaklarından etkilenir. Genellikle dalga süresi de bu oranda değişir. 

Distomat ve Hizalama Ölçer Fiyatları

Hizalama ölçer fiyatı ise aletlerin çalışma mekanizmasına ve kullanılan teknolojiye göre belirlenir. Nesnelerin mesafesini ölçmek ve hizalamak için kullanılan bu aletler genellikle otomatik olarak çalışma kolaylığı sunar. Fiyat olarak distomat ve hizalama ölçer fiyatları güç kapasitesine göre belirlenir. Kullanılan piller ya da bu pillerin çalışma gücü de cihazın performansını etkiler. Cihazlar arasında değişen fonksiyonlar bulunur. Daha çok gelişmiş ayar ve fonksiyon bulunması da hizalama ölçer cihazı fiyatlarına bir artı olarak eklenir. Lazer distomat fiyatı da lazer sınıfı, hassasiyet derecesi ve nivelman alanına göre belirlenir. Bu alanların geniş kapsamlı olması da fiyatların belirlenmesinde bir etkendir. Cihazlar hassas ölçüm yapmak için geliştirilir ve hassaslık derecesini distomat ve hizalama ölçer cihazlarının ürün detaylarından ulaşabilirsiniz. Cimri.com üzerinden lazer distomat ürünlerinin model özelliklerini ve fiyatlarını inceleyerek şantiye gibi alanlarda kullanmak için bütçenize uygun olan ürünü kolaylıkla seçebilirsiniz.

Distomat ve Hizalama Ölçer Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Otomatik hizalamalı lazer cihazlar her zaman doğru hizalama yapmak için tasarlanan kullanışlı ürünlerdir. Objeleri hizalamak için de bu ürünler kullanılır. Bu hizalama ürünleri arasında fayans, duvar kağıtları ya da bordürler yer alabilir. Azalan ve artan mesafeler oranında konumlandırma sağlayan bu cihazlar mesafelerin tanınmasında kullanılır. Yaratıcı tasarımlar için bu cihazlardan yararlanabilirsiniz. Kullanımı kolay ve de anlaşılır olması için ayarlar düğmeler ile yapılır. Dilerseniz eğik bir şekilde ayarlayarak istediğiniz eğimli düzeyleri de elde edebilirsiniz. Bu aletler arasında seçim yaparken dikkat edilmesi gereken eğim dereceleri, hassasiyet dereceleri ve çalışma gücü bilgileri yer alır. Dikey ya da yatay doğruluk olarak mm cinslerini incelemek isteyebilirsiniz. Doğru hizalama oldukça önemlidir ve bazı modellerde bulunan ayar düğmeleri ise yatay ya da dikey olarak ayarlanabilir. Mesafe ölçmek üzere satın alınan bu malzeme modelleri tokalı olabilir. Genellikle de ayakları kolay ölçüm yapmak için çember tasarımındadır. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery