Çocuk Kolluğu

Çocuk Kolluğu Fiyatları

48 Ürün gösteriliyor.
Çocuk Kolluğu fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Çocuk Kolluğu modelleri ve Çocuk Kolluğu fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Çocuk Kolluğu kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Vardem, Bestway, Mizuno, Intex. 48 adet Çocuk Kolluğu fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Çocuk Kolluğu Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Çocuk Kolluğu markası:

En Çok İncelenen Çocuk Kolluğu Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Çocuk Kolluğu Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 48 Çocuk Kolluğu modeli içerisinde en ucuz Çocuk Kolluğu fiyatı 9.9 TL iken, en yüksek Çocuk Kolluğu fiyatı 386.4 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Çocuk Kolluğu fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Çocuk Kolluğu fiyatı ise 104.14 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Çocuk Kolluğu Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Çocuk Kolluğu

Çocuklar için yaz tatillerinin vazgeçilmez anları suda yaşanır. Neredeyse bütün çocuklar denize ve havuza girmeyi çok sever. Ebevynler havuz yada denizdeki çocuklarının güvende olmalarını ister. Çoğu ebeveyn tatil beldelerine giderken, çocuklarının güvenliği için kolluklarını da yanlarında götürmektedir. Kolluklar, genellikle hava ile şişirilen, çocukların su üstünde kalmalarını sağlayan her iki kola geçirilen ürünlerdir. Çocuk şişme kolluk modelleri çok çeşitli modellerde üretilmektedir. Her yaş grubu çocuk için özel olarak üretilen çocuk şişme kolluk vardır. Çoçuk şişme kolluk, çeşitleri her renkte, her boyutta ve her şekilde olabilir. Kullanıcılar tarafından uzun ömürlü şişme kolluklar daha fazla tercih edilmektedir. Çocuk şişme kolluk modelleri, engelli miniklerimiz için de uygun birçok modellerde piyasada karşımıza çıkmaktadır. Kolluklar genellikle 1 ile 3 yaş aralığındaki çocuklar için önerilmektedir. Çocuk kolluğu, güvenlik amacının yanı sıra bir de çocukları suya alıştırmak için oldukça güvenli ve işlevli bir üründür. Çocukların kolay bir kullanım sağlamaları için oldukça konforlu ürünlerdir.

Çocuk Kolluğu Çeşitleri

Çocuklar için deniz suyu çok önemlidir. Nezle veya grip gibi hastalıklardan korunmak amacıyla tuzlu suya girmeleri sağlıklarını olumlu yönde etkiler. Çocuk kolluk çeşitlerini birçok marka ürünleri arasında bulmak oldukça kolaydır. Çocuk kollukları her yaş grubuna uygun olarak tasarlanmaktadır. Kolluk çeşitleri rengine, boyutuna, modeline ve yaş grubuna göre birbirinden farklı olarak üretilmektedir. Çocuklarını deniz veya havuza sokan kullanıcıların bir numaralı kurtarıcısı çocuk kolluk modellerinden biridir. Çocuklar belli bir yaşta yüzme öğrenene kadar güvenlikleri amacıyla çocuk deniz kolluğu tercih etmelidir. Bu sayede, çocuklar güvenle yüzebilecek ve deniz veya havuz korkusu yaşamadan eğlenceli vakit geçirebilecekler. Çocuklar sudayken tabiki gözetim altındalardır fakat ebeveynler için oldukça kullanışlı olan çocuk kollukları, miniklerimizin ekstra güvende olmalarına oldukça katkı sağlar. Kolluk kullanan bebek ve çocukların kafaları suyun yüzeyinde kalır ve su yutmak gibi problemlerle karşılaşmazlar. Çocuk kolluk özellikleri amaçlarına göre özellikler taşır. Kolluk markalarının tercih ettikleri materyale göre kolluk kaliteleri değişkenlik gösterir. Kimi kolluk kısa süreli kullanıma bile dayanamazken, kimi kolluk senelerce kullanım sağlar. Tabi ki kullanım ömrü, kullanım miktarıyla doğru orantılıdır. Bebekler ve çocuklar oldukça hassas varlıklardır. Kullanılan ürün her ne kalitede olursa olsun mutlaka hassas bebek ve çocuk sağlığına uygun olmalıdır. Çocuk kolluk modelleri çocukların sevdiği renklerde üretilmektedir. Bu renkler genellikle, pembe, sarı, mavi veya yeşil gibi canlı renklerden seçilir. Çocuk kollukları genellikle plastikten üretilir. Fakat günümüz teknolojilerinin gelişmesiyle, polietilen köpük ile desteklenir. Böylelikle çocukların kolları tahriş olmaz. En çok kullanılan modeller arasında olan dikdörtgen kolluk modelleri, şişirilerek çocukların kollarına uygun biçimde ayarlanır. En çok tercih edilen bir diğer model ise yuvarlak olan dışı şişirilebilir kolluklardır. Bu kollukların orta kısımlarında polietilen köpük bulunur. Bazı kolluk modelleri çocukların hassas koltuk altlarında tahrişe sebep olmaması amacıyla daha ince bir plastikten üretilir. Bir çok kullanıcının sıklıkla tercih ettiği bir diğer model ise tişört gibi giydirilen şişme kolluklardır. Bu tarzda üretilen kolluk modeli çocuğa giydirilip çocuğun bedenini tam saracak şekilde şişirilmelidir.

Çocuk Kolluğu Fiyatları

Çocuk kolluk fiyatları kullanılan ürün kalitesine bağlı olarak doğru orantıda değişmektedir. Yaş grubuna göre farklılık gösteren kolluk modelleri her yaş için mevcuttur. Çocuk ve bebek sağlığına zararlı herhangi bir malzeme kullanılmadan üretilen çocuk kolluk modelleri fiyat bakımından yüksektir. Herhangi bir kimyasal içermeyen maddelerden üretilmiş kolluklar yüksek fiyatlı olsa da,bebeğin sağlığı açısından bütçenize en uygun modeli seçebilir ve satın alabilirsiniz. Klasik model dikdörtgen bir kolluk ile polietilen köpük ile desteklenmiş bir yuvarlak kolluk arasında fiyat farklılıkları oldukça fazladır. Bazı kaliteli markalar, ürünlerin yanı sıra tamir kitleri de satmaktadır. Eğer kampanyalı modeller tercih edilirse, hediye edilen tamir kitleri bütçenize oldukça katkı sağlar. Kullanım sırasında zedelenen çocuk kolluklarını tamir etmek, bütçeniz açısından yeni bir çocuk kolluğu almaktan daha iyi olacaktır. Birden fazla kolluğa ihtiyaç var ise çoklu alımda indirim sağlayan kampanyaları takip etmek her zaman daha hesaplı olacaktır. Her modelde, renkte ve fiyatta üretilebilen çocuk kolluk modellerini cimri.com üzerinden karşılaştırıp güvenle satın alabilirsiniz. 

Çocuk Kolluğu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Çocuk kolluğu satın alırken dikkat edilmesi gereken çok önemli şartlar vardır. Bunlardan en önemlisi insan ve çocuk sağlığına uygun ürünleri tercih etmektir. Ürün yapımında kullanılan malzemelerin kimyasal içerikli olmamaları bebeğiniz için önemli bir unsurdur. Aynı zamanda kullanılan malzemenin çocuğunuzun cildini tahriş etmeyeceğinden emin olmalısınız. Genellikle plastikten üretilen çocuk kollukları tahriş gibi sorunlara yol açabilir. Çocuk kolluğu satın almadan önce, keskin kenarları olmayan modelleri tercih etmek çocuğunuzun cildinde oluşabilecek çizik gibi kazaları önler. Eğer engelli bir çocuk için kolluk tercih edilecekse, açıklama kısmında belirtildiğinden emin olunmalıdır. Aksi halde yanlış bir seçim yapılabilir. Çocuk kolluk kullanımı oldukça kolaydır. Şişirilerek kullanılan bu ürünler, bazen patlayabilir veya delinebilir. Bu gibi sorunları ortadan kaldırmak amacıyla bazı markalar tamir kiti de hediye etmektedir. Tamir kiti, kolluğa uygulandığında kolluk 24 saat içinde eski işlevine geri döner. Kalitesi ve fiyatları diğer modellere göre daha yüksek olan modelleri seçmek, çocuğunuzun tatilinin zehir olmasını engeller.Tamir kitindeki damlayı çocuklarınızdan uzak tutmayı unutmayınız! 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery