Yüzücü Gözlüğü

Yüzücü Gözlüğü Fiyatları

815 Ürün gösteriliyor.
Yüzücü Gözlüğü fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Yüzücü Gözlüğü modelleri ve Yüzücü Gözlüğü fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Yüzücü Gözlüğü kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Adidas, Lescon, Lotto, Sunman, Dunlop. 815 adet Yüzücü Gözlüğü fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Yüzücü Gözlüğü Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Yüzücü Gözlüğü markası:

2021 yılı Yüzücü Gözlüğü Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 815 Yüzücü Gözlüğü modeli içerisinde en ucuz Yüzücü Gözlüğü fiyatı 1.79 TL iken, en yüksek Yüzücü Gözlüğü fiyatı 880.89 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Yüzücü Gözlüğü fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Yüzücü Gözlüğü fiyatı ise 189.5 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Yüzücü Gözlüğü Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Exe 8170-EXE-05 Mavi Yüzücü Gözlüğü
Exe 8170-EXE-05 Mavi Yüzücü Gözlüğü
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
18
Ürün Görseli Hazırlanıyor
Adidas Persistar 180 Yüzücü Gözlüğü
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Yüzücü Gözlüğü

Güneşin ve denizin tadını çıkarırken birtakım ekipmanlara ihtiyaç duyulur. Yüzme esnasında kontrolü sağlamak ve göz sağlığını korumak için kullanılacak ürün yüzücü gözlüğü ürünüdür. Yüzücü gözlükleri, gözlerin etrafını kapatır ve göz ile suyun temasını keserek faydalı bir görevi üstlenir. Yüzme aktivitesinin türüne göre yüzücü gözlüğü modelleri de değişiklik gösterecektir. Denizde ve havuzda gözlerinizi koruma imkanı veren yüzücü gözlükleri, dalış ve yüzme sporları ile ilgilenen kişilerin vazgeçilmez ürünleri arasındadır. Bu ürünü kullanarak göz sağlığınızı koruyabilir, gözlerinizi tuzlu sudan, kirlilikten ve basınçtan koruyabilirsiniz. Gözleriniz eğer hassas bir yapıda ise deniz suyundan etkilenmesi kaçınılmaz olacaktır. Bu nedenle yüzücü gözlüklerinden herhangi biri satın alarak kullanmaya başlayabilir, riskleri en aza indirebilirsiniz. Gözlükte bulunan lastik sayesinde kolay bir şekilde ürünü takıp kullanabilirsiniz. Konforlu yüzme deneyimi için kullanabileceğiniz bu ürünler, oldukça kaliteli bir yapıya sahiptir ve gözlerinize tam koruma sağlar. Bu sayede rahat bir şekilde yüzebilir, dalış sporunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Yüzücü Gözlüğü Modelleri ve Özellikleri

Cimri.com’da yer alan ürün çeşitliliği, araştırma ve karşılaştırma yapmanız için özel olarak sizlere sunulmuştur. Örneğin numaralı yüzücü gözlüğü alarak gözünüze uygun bir formatta gözlüğe sahip olabilirsiniz. Bununla beraber yarış yüzücüsü iseniz yüzü yarış gözlüğü ürünlerinden herhangi birini tercih edebilir, pratik bir kullanım sağlayabilirsiniz. Aynalı modeller ise görüş kapasitesini arttırarak daha rahat bir kullanım sağlar. Bu ürünlere sitemizde yüzücü gözlüğü aynalı şeklinde arama yaparak ulaşabilir ve inceleyebilirsiniz. Yüzücü gözlüklerinde buğulanma sorunu genel sorunlardan birisidir. Bu sorunu aşmak için özel olarak buğulanmayan yüzücü gözlüğü ürünleri üretilir. Sizin de bu şekilde bir probleminiz varsa ilgili ürünü alarak bu problemi giderebilirsiniz. Çeşitli yüzme gözlüğü markaları arasında dilediğiniz tercihte bulunmadan önce cimri.com üzerinden karşılaştırma ve araştırma yaparak alacağınız ürünü optimize edebilirsiniz. Genel olarak yüzücü gözlüğü özellikleri ise şu şekildedir. Özel tasarıma sahip olan bu modeller, geniş açıda görüş imkânı sağlayarak daha pratik bir yüzme keyfi yaşatır. Ultraviyole ışınlarından %100 koruyacak şekilde tasarlanırlar. Aynı ürünlerin buğulanma yapmayacak şekilde tasarlanan modelleri de mevcuttur. Tek parça halinde üretilen modellerde genellikle silikon malzemeler kullanılır. Su geçirmez yapıda olurlar ve rahat kullanım sağlarlar. Ürünlerin genel özellikleri bu şekildeyken daha detaylı özelliklere sahip ürünler de bulunur. İhtiyaçlarınıza göre tercihte bulunacağınız ürünler arasında kalite faktörünü daima canlı tutarak dikkat etmelisiniz ve ürünlerde aramalısınız. Böylelikle kaliteli ürün kullanımını sağlamış olursunuz. Hem profesyonel hem de amatör kullanıcılar için tasarlanan yüzücü gözlüklerini ister havuzda ister denizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dalış sporlarından ve yüzmekten keyif alıyorsanız vazgeçilmez ekipmanlarınız arasında yer alacak bu ürünler size oldukça pratik bir kullanım fırsatını sağlayacaktır. Yüzme esnasında görüş alanınızın bulanık olmaması gerekir ve görme duyunuzu iyileştirici ürün kullanmalısınız. Böylelikle görme yapınız ve mesafeniz iyileşerek rahat ve kolay bir şekilde yüzme işlemini gerçekleştirirsiniz. Yüz yapınıza uygun bir gözlük tercihinde bulunmalısınız. Bu size bazı avantajların yanı sıra gözlüğün yüzünüzde tam oturmasını sağlayacaktır. Böylelikle gözlükten alacağınız verim maksimum noktaya ulaşacaktır.

Yüzücü Gözlüğü Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Gözlük satın almadan önce ihtiyacınız ne yönde, buna karar vermeniz gerekir. İhtiyacınıza uygun ürünü bulmak için cimri.com aracılığıyla ürün incelemesi, araştırma ve karşılaştırma yapabilirsiniz. Böylelikle en uygun ürünü bulabilir, bütçeniz açısından da ek tasarruflar sağlayabilirsiniz. Ürün kalitesi, dikkat etmeniz gereken ilk özelliktir. Kaliteli ürünler görüş kalitenizi de arttırarak maksimum performans sağlayacaktır. Bu nedenle bu özelliğin üzerinde titizlikle durmanız gerekir. Öte yandan ilgili ürünün yüz yapınıza uygun olması gerekir. Bu da aranabilecek ve dikkat edilecek özelliklerden birisidir. Diğer yandan dayanıklılık ve sağlamlık, dikkat edilecek özelliklerden bir diğeridir. Ayrıca su geçirmez olmasına da dikkat ediniz. Ürün ultraviyole ışınlarından %100 koruyucu bir nitelikte olmalıdır. Bu da sizi zararlı ışınlardan tamamen koruyacaktır. Bununla birlikte gözlüğün geniş bir görüş açısına sahip olması gerekir. Bu sayede daha rahat ve pratik bir kullanım imkanı yakalayabilirsiniz. Son olarak fiyat faktörüne de dikkat etmelisiniz. Fiyat faktörünü, fiyat karşılaştırması yaparak iyileştirebilirsiniz. Bütün bu özelliklere dikkat etmeniz durumunda kaliteli, sağlıklı ve verimli bir alışveriş sizleri bekliyor olacaktır.

Yüzücü Gözlüğü Fiyatları

Fiyatları belirleyen faktörler genel olarak aynı olsa da ilk faktör olarak ürün kalitesi karşımıza çıkar. Ürün kalitesi, yüzücü gözlüğü fiyatlarını belirleyen ve etkileyen temel faktör durumundadır. Kalite arttıkça fiyatlar da artış gösterecektir. Bununla beraber ürünün hangi malzemeden yapıldığı da fiyatları etkileyen ve belirleyen unsurlar arasında yer alır. Bu faktör, ürün kalitesi ile doğrudan alakalıdır ve fiyatları etkiler. Sağlamlık, dayanıklılık gibi faktörler de fiyatları etkileyecektir. Dayanıklılık arttıkça yüzücü gözlüklerinin satış fiyatlarında da bir artma meydana gelecektir. Firma maliyetleri, fiyatları etkileyen ve belirleyen temel faktörlerden birisidir. Ürünü üretecek firmanın maliyetlerinde yaşanacak bir artış, doğrudan satış fiyatlarına yansıyarak fiyatların da artmasına neden olacaktır. Fiyatları etkileyen bir diğer faktör ilgili markanın fiyat politikasıdır. Fiyat politikasındaki değişimler de fiyatın değişmesine neden olacaktır. Rekabet durumu ve indirimler ya da kampanyalar, fiyatlar üzerinde azaltıcı etkiye sahip faktörlerden bazılarıdır. Fiyatlar hakkında detaylı bilgi sahibi olarak faktörü iyileştirebilirsiniz. Ürün için sipariş vermeden önce cimri.com’u ziyaret ederek fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery