track source
track source

Dalış & Yüzme Malzemeleri

Dalış & Yüzme Malzemeleri Fiyatları

2171 Ürün gösteriliyor.
Dalış & Yüzme Malzemeleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Dalış & Yüzme Malzemeleri modelleri ve Dalış & Yüzme Malzemeleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Dalış & Yüzme Malzemeleri kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Deniz Yatağı, Yüzücü Gözlüğü, Dalış Aksesuarı, Palet (Outdoor), Can Yeleği. 2171 adet Dalış & Yüzme Malzemeleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Dunlop TP 50AF 1958 Yüzücü Gözlüğü
Dunlop TP 50AF 1958 Yüzücü Gözlüğü
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Dalış Yüzme Malzemeleri

Su altında gerçekleştirilen doğa sporlarından olan dalış, serbest dalış ve aletli dalış olarak ikiye ayrılır. Hangi tür dalış sporunu yaparsanız yapın vazgeçilmez ekipmanlarınız dalış malzemesi ürünleri olacaktır. Bununla beraber yüzme sporu ile de ilgileniyorsanız yüzme malzemeleri ürünlerine de ihtiyacınız olacaktır. Aletli dalış ürünlerinden birisi olan tüplü dalış malzemeleri, tüple dalış gerçekleştirme durumlarında ihtiyaç duyulan ürünleri ifade eder. Bu nedenle siz de dalışı tüplü bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Serbest dalış türleri, hava tüpü olmadan gerçekleştirilen dalış sporunu ifade eder. Aletli dalış ise profesyonellerin gerçekleştirdiği dalış sporudur. İhtiyacınız olacak dalış ürünlerinden en uygun ve ideal olanını cimri.com aracılığı ile bulabilirsiniz. Ayrıca derin dalış malzemeleri ile profesyonel bir şekilde yapılan dalışları aynı profesyonellikte gerçekleştirebilirsiniz. Outdoor spor malzeme çeşitleri arasında yer alan dalış malzemeleri arasında şamandıralar, maskeler, regülatörler, zıpkınlar bulunur. Regülatör modelleri hava tüpü ile dalgıç arasındaki bağlantıyı sağlar.

Dalış Yüzme Malzemeleri Çeşitleri

Sitemizin gelişmiş arama sistemi ve ürün inceleme sistemi sayesinde dalış yüzme malzemeleri çeşitleri arasında en uygun fiyatlı olanı ve en ideal ürünü bulabilirsiniz. Örneğin sitemizde profesyonel dalış malzemeleri şeklinde arama yaparak profesyonel bir şekilde icra edeceğiniz spor yaparken gerekli malzemeleri bulabilirsiniz. Öte yandan bebekler için de yüzme malzemeleri bulunur. Sitemizde bebek yüzme malzemeleri şeklinde arama yaparak ilgili ürünlere ulaşabilirsiniz. Genel olarak yüzme malzemeleri markaları arasında tercihte bulunurken kalite faktörüne dikkat etmeniz gerekir. Yüzme malzemelerinin profesyonel çeşitleri de bulunur. Bu ürünlere yine sitemizde profesyonel yüzme malzemeleri şeklinde arama yaparak ulaşabilirsiniz. Dalış setleri ürünlerinde dalış yapmak için gerekli olan malzemeler set halinde bulunur. Dalış setleri dört ya da beş parçalık ürünlerden oluşur. Dalış kıyafeti, çorap, eldiven, maske, şnorkel gibi parçalar, dalış seti içerisinde yer alır. Dalış seti ürünlerini alarak bu parçalara sahip olabilir, kaliteli bir şekilde kullanabilirsiniz. Set çantası, bu ürünleri saklamak için ideal bir üründür. Dalış kıyafetlerinde kalite aramanız gerekir ve kaliteli ürünler uzun süreli kullanım imkânı sağlar. Dalış kıyafetleri içerisinde eldiven, dalış elbisesi, dalış çorabı, başlık gibi temel parçalar bulunur. Başlıklar arasında neopren parçalar ön plana çıkar. Dalış elbiseleri konusunda erkekler ve kadınlar için özel ürünler üretilir. Kaliteli bir şekilde üretilen bu ürünler, uygun fiyat yapılarıyla müşterilere sunulur. Dalış kıyafetleri ile uyumlu bir şekilde hava çıkış sistemi destekleyen modeller kullanılabilir. Modellere göre uzun kol, kısa kol, tam paçalı ya da kısa paçalı ürünlere rastlayabilirsiniz. Dalış kıyafetleri arasında yer alan eldivenleri inceleyebilir, en uygun ürünü bulabilirsiniz. Sitemizde yapacağınız araştırmalar sonrasında en uygun fiyatı bulabilir, ilgili yönlendirmeler sonrasında ürünü satın alabilirsiniz. Marka çeşitliliği çok sayıdadır ve kaliteyi önemseyen markaları tercih etmelisiniz. Kalite, bu tür ürünlerde aranması gereken, vazgeçilmez özelliklerden birisidir. Dalış sağlığı açısından kalite ve dayanıklılık faktörleri önemlidir. Kaliteli ürün alarak dalış sporunuzu daha profesyonel bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda rahatlığın ve esnekliğin ön plana çıktığı bu ürünlerde ergonomik tasarım ile pratik bir kullanım yakalayabilirsiniz.

Dalış Yüzme Malzemeleri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Dikkat etmeniz gereken özelliklerden olan kalite faktörü, çok önemlidir. Kalite faktörüne dikkat ederek rahat ve pratik bir kullanım sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte suya dayanıklılık, sağlamlık gibi faktörler de çok önemlidir. Örneğin yüzme malzemelerinde ürünlerin zararlı güneş ışınlarını engelleyici bir yapıda olması gerekir. Bu özelliğe dikkat ederek sağlık açısından olumlu bir alışveriş yapabilirsiniz. Bununla birlikte ürün tercihinde bulunurken fiyat faktörüne de dikkat etmeniz gerekir. Fiyat faktörünü iyileştirmek için cimri.com üzerinden ürün incelemesi ya da fiyat araştırması yapabilirsiniz. Bu sayede fiyat avantajı dahil olmak üzere pek çok avantaj sağlayabilirsiniz. Genel olarak dikkat etmeniz gereken özelliklere ek olarak örneğin dalış kıyafetinin uygun tasarımlarda olması gerekir. Bu sayede daha çok motive olabilir, kendinizi özgüvenli bir şekilde hissedebilirsiniz. Bununla beraber ilgili faktörlerin tümüne birden aynı eşit düzeyde önem vermeniz gerekir. Bu sayede kaliteli alışveriş yapabilirsiniz.

Dalış Yüzme Malzemesi Fiyatları

Fiyatları etkileyen pek çok faktör vardır ve ürün kalitesi, bu faktörlerin başında gelir. Kalite arttıkça yüzme malzemeleri fiyatları da artış gösterecektir. Öte yandan dalış malzeme fiyatlarını etkileyen faktörlerden birisi de dayanıklılık kuralıdır. Ürünün ek özellikleriyle dayanıklı olması fiyatları arttıracaktır. Ürünlerin fiyatını belirleyen ve etkileyen faktörlerden bir diğeri ürünü üreten firmanın üstlenmiş olduğu maliyetlerdir. Maliyetlerdeki değişimler, fiyata direkt olarak yansır. Bu nedenle fiyatları etkileyici faktörler arasında maliyetleri de sayabiliriz. Marka ismi, fiyatlar üzerinde dolaylı etkiye sahip olan bir faktördür. Marka, piyasada isim yapmış bir marka ise fiyat konusunda daha otoriter olarak fiyatları etkileyebilecektir. Rekabet hali, fiyatlar üzerinde azaltıcı etkiye sahiptir. Çünkü rekabet sayesinde firmalar ürün fiyatlarını aşağı çekerek rekabet anlamında avantajlı olmak isterler. Son olarak ürünün satışını gerçekleştirecek olan firmaların yürütmüş olduğu kampanyalar ve gerçekleştirmiş olduğu indirimler de fiyatları etkileyecek faktörler arasındadır. Fiyatlar hakkında detaylı bilgi sahibi olarak bu unsuru daha iyi hale getirebilirsiniz. Ürün için sipariş vermeden önce cimri.com’u ziyaret ederek fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery