Su Ayakkabısı

Su Ayakkabısı Fiyatları

203 Ürün gösteriliyor.
Su Ayakkabısı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Su Ayakkabısı modelleri ve Su Ayakkabısı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Su Ayakkabısı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Kinetix, Lumberjack, Ayakland, Gezer. 203 adet Su Ayakkabısı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Su Ayakkabısı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Su Ayakkabısı markası:

2021 yılı Su Ayakkabısı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 203 Su Ayakkabısı modeli içerisinde en ucuz Su Ayakkabısı fiyatı 17.9 TL iken, en yüksek Su Ayakkabısı fiyatı 299.9 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Su Ayakkabısı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Su Ayakkabısı fiyatı ise 67.28 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Su Ayakkabısı Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Adidas Terrex AX2R BB1980 Erkek Trekking Ayakkabısı
Adidas Terrex AX2R BB1980 Erkek Trekking Ayakkabısı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Su Ayakkabısı

Genellikle plaj, deniz kenarı, yüzme havuzu gibi suyun olduğu yerlerde kullanılan lastik, kauçuk veya silikon malzemeden üretilen ürünlere su ayakkabısı denir. Özellikle kum, çakıl taşlı gibi zeminlerin olduğu plaj ve deniz kenarında kullanıcılarının ayaklarına yabancı maddelerin batmasını önler ve kendilerini güvende hissetmelerini sağlar. Genellikle yazlık yerlerde kullanılan deniz ayakkabısı, çocuklar için büyük bir önem teşkil eder. Çoğu çeşidi kauçuk, silikon ya da lastik gibi yumuşak malzemelerden üretilir. Bu sayede giyimi rahat ve konforlu bir kullanım sunar. Havuz kenarında kaydırmaz tabanlı seçenekleri yine çok önemli bir  tercih nedenidir. Islak ve kaygan zeminde güvenli bir şekilde yürüyebilmeyi sağlayan  deniz ayakkabısı kendinizden emin adım atmanızı sağlar. Deniz ayakkabısı erkek ve kadın kullanıcılarına deniz içinde bulunan çakıllı ve taşlık alanlarda rahatça hareket etmelerini sağlar. Sörf, kiteboard, dalış, su kayağı, rafting, jet ski, kano ve deniz bisikleti kullanırken de kullanılabilir. Deniz ile ilgili yapılan aktivite ve hobilerin yapılmasında performansı arttıran ve rahatlığı sağlayan çok faydalı bir deniz ve plaj ayakkabısıdır.  

Su Ayakkabısı Modelleri ve Özellikleri

Denizde, özellikle suda kullanılması doğru bir ürün olan deniz ayakkabısı üzerinde bulunan delikler ve drenaj noktaları sayesinde içerisinde olan suyun dışarı akışına izin verir ve ayakkabının ağır olmasına izin vermez. Drenaj kısaca, su ve nem yalıtımı olarak açıklanabilir. Ağır olmalarını engelleyen su tahliye deliklerinin yanı sıra suyu tutuş özelliklerinin olmaması, kısa sürede kurumalarına yardımcı olur. Üretiminde genellikle silikon ve plastik malzeme kullanıldığı için deniz ayakkabısı şeffaf formdadır. Çoğu modeli bu özellikte şeffaf üretilir. Ayakkabı içerisine giren yabancı madde rahatlıkla fark edilir ve görülebilir. Yapı itibariyle üretilen deniz ayakkabılarının büyük bölümü esnek ve sağlam üretilir. Ayak korumasını tam olarak sağlaması açısından bu özellik çok önemlidir. Kauçuk, silikon ve lastik malzeme haricinde tekstil malzemesi ve suni deriden üretilen modelleri de mevcuttur. Havuz gibi çok ıslak ve kaygan ortamların olduğu mekanlarda kaymaz tabanlı modellerin kullanılması kullanıcılarına çok büyük avantaj sağlar. Kaymaz özellik sayesinde ayak kaymalarının, düşmelerin önüne geçilerek yaşanabilecek olası kazaların engellenir. Deniz ayakkabısı kadın kullanıcılar tarafından da çok tercih edilen bir üründür. Özellikle dalış sporu ile ilgilenen kadın sporcular deniz ayakkabısının avantajlarından faydalanırlar. Slipstop adı ile anılan deniz ayakkabı modeli ayağınızla bir bütün haldedir ve ayağınızı rahat hareket ettirmenize yardımcı olur. Tıpkı bir çorap gibi ayağı sarar ve yaz aylarında çok sıcak olan kumların üzerinde rahatça yürüyebilmeye olanak verir. Parmaklı deniz ayakkabısı modeli ile ayakkabı aynı eldiven gibi giyilir ve parmakların ayrı ayrı hareket ettirebilme özelliği sağlar. Bu sayede sanki ayakkabı yokmuş hissi verir ve çıplak ayakla yürür gibi rahatlık, konfor sağlar. Parmaklar ayrı ayrı hareket ettirebildiğini için ayakların zemine daha sağlam tutunmasını sağlar ve ayağın kayma riskini çok azalır. Deniz ayakkabısının topuk kısmı ile ayak parmak kısımları extra sağlım üretilir. Deniz ayakkabısı modelleri genellikle unisex üretilir; hem erkek hem kadın kullanıcılar tarafından kullanılabilir. Kolay şekilde giyilip çıkarılabilen deniz ayakkabılarının ayak bilek kısmından bağcıklı modelleri de bulunur.

Su Ayakkabısı Fiyatları

Deniz ayakkabısı fiyatları, markasına ve üretiminde kullanılan malzemesinin kalitesine göre farklılık gösterir. Özellikle deniz ayakkabısı üretimi konusunda etkin ve tecrübeli olan markaların ürün fiyatları, diğer modellerden farklı ve yüksektir. Outdoor deniz ayakkabısı fiyatını etkileyen diğer bir unsur, özellikle ayakkabı tabanında kullanılan extra önlemlerdir. Daha sağlam olmasını ve daha uzun süre kullanılmasını sağlayan kauçuk malzeme, ürün fiyatını farklılaştırır. Deniz ayakkabısının hangi tip deniz aktivitesinde kullanılacağı, fiyatını etkileyen diğer bir ayrıntıdır. Deniz ayakkabılarının esnek yapısı, hafif tasarımları ve dayanıklı dış yüzey malzemeleri fiyatını farklılaştıran durumlardan diğeridir. Kaydırmaz taban özelliği ve kaydırmaz özelliğini arttıran extra tırtıklı taban özelliği, ürün fiyatını etkileyen diğer bir nedendir. Deniz ayakkabısının üretiminde kullanılan suni deri, tekstil malzemesi, silikon ve lastik malzeme, fiyatı etkileyen faktörlerdendir. Dilerseniz cimri.com ile birçok farklı modelin fiyatlarını karşılaştırabilir ve size en uygun fiyatlı ürün seçeneklerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Su Ayakkabısı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Deniz ayakkabısı tercih ederken nasıl bir ortamda kullanılacağı önemlidir. Örneğin; havuz ortamı gibi kaygan bir ortamda kullanılacak ise özellikle kaydırmaz özelliğinin olması önemlidir. Havuz çevresinin sürekli ıslak ve kaygan zemine olanak sağlayan yapısı tehlike arz eder. Bu durumda, seçilen ürünün kaydırmaz özelliği tercih sebebi olmalıdır. Kaydırmaz havuz ayakkabısı modeli seçimi, yaşanabilecek kazaların önüne geçilebilmesi adına çok önemlidir. Deniz kenarı ve plajda kullanılacak deniz ayakkabısı tabanının daha korunaklı ve sağlam olmasına dikkat edilmelidir. Çakıl, çakıl taşı gibi ayağa zarar verebilecek zemin veya taşlık bir ortamda yürümek zor olur, yürürken ayak tabanına taşlar batar ve yürümeyi zorlaştırır. Taban kısmı sağlam seçilen su ayakkabısı sayesinde taşlık, çakıl taşı olan zeminde ayağa herhangi bir zarar gelmez ve rahat şekilde yürüyüş yapılabilir. Deniz ayakkabısı seçerken diğer önemli bir konu, ayak numarasına uygun bir ürün seçmektir. Zira tercih edilen ürün ayağa tam olmalı, ayağı tam sarmalıdır. Ayak numarasından büyük veya küçük bir deniz ayakkabısı rahat kullanım sağlamaz. Dilerseniz cimri.com sitesinden deniz ayakkabısı yorumlarını inceleyebilir, ürünler ile ilgili farklı fikirler alabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery