track source
track source

Palet (Outdoor)

Palet (Outdoor) Fiyatları

184 Ürün gösteriliyor.
Palet (Outdoor) fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Palet (Outdoor) modelleri ve Palet (Outdoor) fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Palet (Outdoor) kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Dunlop, Delta, Sportive, Speedo, Bestway. 184 adet Palet (Outdoor) fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Palet (Outdoor) Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Palet (Outdoor) markası:

En Çok İncelenen Palet (Outdoor) Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Palet (Outdoor) Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 184 Palet (Outdoor) modeli içerisinde en ucuz Palet (Outdoor) fiyatı 25.75 TL iken, en yüksek Palet (Outdoor) fiyatı 1641.13 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Palet (Outdoor) fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Palet (Outdoor) fiyatı ise 138.4 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Palet (Outdoor) Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Dunlop TP 50AF 1958 Yüzücü Gözlüğü
Dunlop TP 50AF 1958 Yüzücü Gözlüğü
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Palet

Havaların ısınması ile beraber birçok kişi tatil planı yapar. Tatil denince de ilk olarak akıllara deniz, kum ve güneş gelir. Senenin yorgunluğunu atmak hepinizin hayallerini süsleyebilir. Sıcacık kumların üzerinde ve serin sularda rahatlamak, bunun ötesinde faydalara da sahiptir. Güneş ışınlarının taşıdığı D vitamini ile insan vücudu, anne karnında başlayan gelişimini daha sağlıklı bir şekilde tamamlayabilir. Tatil denince akla gelen diğer aktiviteler arasında olan yüzmek, sağlıklı bir yapıyı ve dirençli bir vücudu beraberinde getirir. Aynı zamanda yüzmek, insana sakinlik ve pozitiflik kazandıran bir spordur. Bu sporu icra ederken diğer sporlarda olduğu gibi belli başlı ekipmanlara ihtiyaç olabilir. Yüzme paleti, bu ekipmanlar arasında sporcunun işini en fazla kolaylaştıran yardımcıdır. Sadece sporcuların da tercih etmediği paletler, bacak kaslarını güçlendirir, ayak bileklerini esnetir ve ayak vuruşlarını düzeltir. Yüzme el paletleri ise yüzücünün suyu kavrama ve itiş gücünü arttırır ve daha hızlı olmasını sağlar.

Palet Modelleri ve Özellikleri

Yüzmeyi spor ya da aktivite olarak gerçekleştiren herkes için kullandığı alana ya da ihtiyaçlarına uygun bir palet modeli mutlaka vardır. Paletler, yüzücülerin seviyesi fark etmeksizin en çok önerilen yardımcı ekipmanlardır. Yüzme el paleti, kol ve el hareketleri zayıf ve yavaş olan yüzücülere önerilen palet türüdür. Yüzme el paletleri sayesinde kendinizi çok yormadan, küçük kulaçlarla da çok hızlı yüzebilmeniz mümkündür. Yüzme parmak paleti, eldiven şeklinde olan ve farklı malzemeler ile üretilmiş çeşitleri olan bir üründür. Yüzmeyi kolaylaştırdığı gibi sırt ve kol kaslarını güçlendirir. Genellikle yüzmeyi profesyonel olarak gerçekleştiren yüzücüler tarafından tercih edilir. Profesyonel yüzme paleti çeşitleri, adından da anlaşılacağı üzere yüzme sporunu profesyonel bir noktaya taşıyan yüzücülere uygun modellerdir. Deniz altı dalışlarda kullanılan bu paletler, ayakları yormaz ve kramp oluşumunu engeller. Deniz paleti, deniz ve dalış tutkunlarının vazgeçemediği paletlerdir. Her seviyedeki yüzücüler için uygun olan bu paletler, her yaş grubu için de çeşit çeşit üretilir. Plastik ya da kauçuk gibi malzemelerden üretilen bu palet ile yüzme keyfinizi daha üst noktalara taşıyabilirsiniz. Havuz yüzme paleti çeşitleri, deniz paletlerine göre daha yumuşak malzemelerde üretilen ve daha kısa modellerdir. Yarım yüzme paleti çeşitleri, havuz kullanımı için uygun olan modeller arasındadır. Havuz kullanımına uygun olmasının yanında daha küçük ayaklar için de ideal ürünlerdir. Çünkü çocuklar ve küçük ayak yapısına sahip yüzücülerin hareket kabiliyetini, ağırlıkları ile sınırlandırmazlar. Ayarlanabilir yüzme paleti, her modelde üretilen bir çeşittir. Ayarlanabilir modellerin tercih edilmesi daha doğru bir seçim olabilir. Paletin ayağı kavrama yapısı ne kadar iyi olursa, destekleme özelliği de bu ölçü de yüksek olur. Ayarlanabilir palet çeşitleri ile paletinizi kişiselleştirebilir ve bu sayede kramp oluşumlarını da engelleyebilirsiniz. Antrenmanlar için yüzme paleti kauçuk malzemelerden üretilen modellerini tercih edebilirsiniz. Kauçuk malzemelerle üretilen bu paletler, vuruşlarınızı düzelterek ayak ve bacak kaslarınızı güçlendirebilir. Silikon yüzme paleti, esnek yapısı ile daha etkili ve geniş hareketler yapabilmenizi sağlar. Esneklik ve hafiflik özellikleri, bacak kasları daha güçsüz yüzücüler tarafından daha çok tercih edilmesine sebep olur.

Palet Fiyatları

Yüzme paleti fiyatları, paleti ne amaçla kullanacağınıza göre değişebilen bir konudur. Profesyonel kullanıma uygun olan modeller daha maliyetli seçenekler olur. Bunun dışında havuz ya da deniz için özel olarak üretilen ürünler arasından yapacağız tercihler de fiyatları etkileyen detaylar arasındadır. Çocuk palet modelleri, yetişkinler için üretilen modellere göre daha hesaplı ürünlerdir. Kullanım alanı, kullanım amacı ve hangi kesime hitap ettiği gibi detaylar, fiyat aralığını etkileyen ana faktörlerdir. Bu modellerin çeşitleri de kendi arasında ayrı ayrı fiyatlandırılır. Bu çeşitlerin fiyatlarını da üretilen malzemelerin kalitesi ve ürünün işlevselliği belirler. Havuz paletleri, deniz paletlerine göre daha uygun fiyatlarla piyasaya sürülür. Deniz paletleri arasından da dalış için özel olarak üretilen ürünler, fiyat olarak da daha öndedir. Yüzme el paletleri, ayak paletlerinin çeşitlerine göre daha uygun seçenekler olabilir. Silikon malzeme ile üretilen hafif yapılı ve dayanıklı palet çeşitleri, kauçuk malzemelerle üretilen modellere göre daha yüksek skaladaki seçenekler olarak karşınıza çıkar. Silikon paket modellerinin her kullanıma uygun çeşidi bulunur. Bu çeşitler de fiyat aralığı olarak birbirinden farklıdır.

Palet Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Yüzme paleti özelliklerini dikkatli bir şekilde incelemeniz, palet tercihinizi doğru bir şekilde yapmanıza yardımcı olabilir. İlk olarak paleti hangi tür dalışlarda ve hangi amaçla kullanacağınızı belirlemeniz gerekir. Serbest dalış ve profesyonel dalış için kullanılan palet türleri, birbirinden çok farklı olabilir. Uygun bir ürün tercih etmemeniz de sağlık sorunlarına bile sebep olabilir. Amatör bir dalışçı isenız bacak kaslarınızı zorlayacak bir palet tercih etmemeniz gerekir. Kullanım amacınızın farkında olduğunuz modeller arasından tercih yaparken kalitesine güvendiğiniz marka ve kaliteli malzemeler ile üretilen ürünler arasından tercih yapabilirsiniz. Rahat, sağlam ve ayağınızı tam olarak kavrayacak bir palet tercih etmeniz, hareket kabiliyetinizi genişletir. Yüzme sporu ile yakından ilgili iseniz bacaklarınız kaslıysa ucu açık, geniş ve palalı modelleri tercih edebilirsiniz. Yüzmeye yeni başlayacak ve bacak kasları zayıf bir yüzücüyseniz daha hafif modelleri kullanmanız daha verimli olur. Kişisel tercihlerinize ve özelliklerinize en uygun palet modelini belirlemek için cimri.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery