Battlefield Bad Company 2 PC Oyunu

17 yorum
Disk DVD-ROM
Oyun Türü Aksiyon
Platform PC
Yaş Grubu 18 +
Mağaza Puanı 9.8
Battlefield: Bad Company 2 Dijital Pc Oyunu
Türkiye’de ilk defa alışveriş kredisi burada!
+ Kargo Ücreti
Aynı Gün Kargo
EN UCUZ
22.26 TL
Mağazaya Git
Özellikler
  • Ana Özellikler

  • Oyun TürüAksiyon
  • PlatformPC
  • Yaş Grubu18 +
  • Yayıncı FirmaEA Games
  • Diğer Özellikler

  • DiskDVD-ROM
Yorumlar
Çok İyi
0 Kişi
İyi
0 Kişi
Vasat
0 Kişi
Kötü
0 Kişi
Çok Kötü
0 Kişi
Sen de düşüncelerini
diğer kullanıcılarla
paylaşmak ister misin?
Ozlem B.
19.01.2015oyunu internetten oynamak için bir eposta hesabınız olması gerekmektedir. bu eposta hesabı ile kendi oyun hesabınız oluşturup oynadığınız oyunları ve başarılarınızın internet üzerinde otomatik olarak saklayabilir ve istediğiniz zaman görebilirsiniz.
Ozlem B.
19.01.2015oyun içinde seçebileceğiniz bir çok asker modu vardır. hangi askeri seçiyorsanız silahlarınız da ona göre farklı olacaktır.
Ozlem B.
19.01.2015oyundaki internet aramasında istediğiniz oyun özelliklerini filtreleyebilirsiniz. seçtiğiniz serverları favori listenize ekleyerek istediğiniz zaman kolaylıkla aynı yerde tekrar oynayabilrisiniz.
Ozlem B.
19.01.2015oyunda kendi sesinizle diğer oyuncularla konuşabilirsiniz ayrıca oyun içindeki hazır komutları ve mesajları da diğer oyuncularla çok kolay paylaşabilirsiniz.
Ozlem B.
19.01.2015bu oyunun bir çok türk clanı bulunmaktadır. ayrıca istediğiniz faklı clanlara bağlanarak puanınızı ve rankınızı yükseltebilirsiniz.
Ozlem B.
19.01.2015oyunda komutan olduğunuz zaman oyun haritasından bütün oyun alanını ve oynayanları uydu haritası şeklinde görebilir ve birçok emir verebilirsiniz.
Ozlem B.
19.01.2015oyunu klavye ve mouse yardımı ile oynuyorsunuz. klavye tuş kontrolleri çok kapsamlı. ayrıca oyunda kullandığımız helikopter ve uçakları joy stick ile de oynayabilirsiniz.
Ozlem B.
19.01.2015oyun içindeki başarınıza göre madalya kazanabiliyorsunuz. hangi rütbeyle oynarsanız diğer oyunculara ona göre emir verebiliyorsunuz.
Ozlem B.
19.01.2015oyunda asker takım lideri veya komutan olabilirsiniz. oyun istatistiklerinde oyunu ne zaman hangi rütbede oynadığınızın geniş bir açıklamasını bulabilirsiniz.
Ozlem B.
19.01.2015oyunda üç farklı ülke seçeneğinden birinde oynayabiliyorsunuz.İster seçtiğiniz ülkenin dilinde ya da ingilizce olarak da oynayabilirsiniz.
Daha Fazlasını Gör
İnceleme
11.02.2015Yazan: Ferhat Verdi

Battlefield Bad Company 2

Bir karakteri yöneterek içerisinde bulunduğunuz ekiple beraber ilerleyip görevlerinizi tamamladığınız, dünyanın en önemli savaş oyunlarından biri Battlefield Bad Company 2. Aksiyon dolu oyunda Amerikan askerisiniz ve Japonlara karşı savaşıyorsunuz.
Battlefield Bad Company 2

Bir karakteri yöneterek içerisinde bulunduğunuz ekiple beraber ilerleyip görevlerinizi tamamladığınız, dünyanın en önemli savaş oyunlarından biri Battlefield Bad Company 2. Aksiyon dolu oyunda Amerikan askerisiniz ve Japonlara karşı savaşıyorsunuz. Amacınız ise Uzak Doğu’da çok güçlü bir silah meydana getiren Japonların, etkisiz hale getirilmesi şeklinde başlıyor. Ancak silah etkisiz hale getirilmeden patlıyor ve operasyon başarısız oluyor.

Ardından askeri harekat alanları dünyanın birçok bölgesine yayılıyor. Amerikan askeri birimleri ile kah tropik ormanlarda kah karlı dağlarda düşmanla kora kor savaşmanız gerekiyor. Atmosferin, oyunun en güzel yanlarından biri olduğunu belirtmek gerekiyor. Geniş haritalarda oynanan Battlefield Bad Company 2, yapay zeka, grafikler ve ses efektleri açısından da oldukça başarılı bir oyun.

 

Savaş alanlarında ateş açılan hemen her yerde delikler oluşuyor, patlamalarda etraf büyük zarar görüyor ve detayları sayesinde tüm bu aksiyon sahnelerini sıcağı sıcağına yaşıyorsunuz. Oyunda yapıların içinden ateş açılması, senaryonun önemli bir kısmını kapsıyor.

Battlefield Bad Company 2’de birçok bina var ve oyunun hemen her anında yoğun ateş altındasınız. Buralar, havaya uçurabildiğiniz durumlarda kolaylıkla aşılıyor, ancak genelde düşmana hedef alıp ateş açmanız gerekli. Aynı şekilde siz de yapıların içinde ateş altındasınız, dur durak demeyen oyun işleyişi ile birlikte nefes almaya fırsat bulmanız mucize diyebiliriz.

Bir yerde eğer uzun süre dinlenip, ateş açıyorsanız dikkat edin! Atılacak bir bomba sonunuz olabilir. Battlefield Bad Company 2’de heyecan yüksek, adrenalin de öyle. Ayrıca ölüm her an sizin peşinizde; ilginç bir savaş oyunu Battlefield Bad Company 2.

 

Ses efektlerinde detaylar harikulade. Bomba sesleri ve makineli tüfek sesleri sizi yerinizden hoplatabilir. Patlama sıralarında gelen ilginç sesler de dikkatlerden kaçmıyor. Oyunun ses açısından detayları çok iyi yansıttığı net. Battlefield Bad Company 2’nin ekip içerisindeki konuşmalar konusunda da çok başarılı bir oyun olduğunu vurgulamak gerekiyor. Savaşın en zorlu kısımlarında dahi arkadaşınız size laf atıyor, dalga geçiyor. Bu yönüyle de Battlefield Bad Company 2, eğlenceli konuşmaların, sizi karakterlere ısındıran keyifli anların doruk oyunlarından biri durumunda.

Oyunda tek kişilik modun yanı sıra multiplayer modu da mevcut. Dört farklı sınıf ve dört farklı mod var. Bunlar arasında seçiminizi yapıp çok oyunculu maceralara dahil oluyorsunuz. Grafikler, multiplayer sırasında da çok iyi. Savaş oyunlarının en popüler serilerinden biri olan Battlefield’ın bu aksiyon dolu oyununu, FPS ve savaş oyunu türlerine aşina oyun severlere tavsiye ediyoruz.

Uzun saatler süren bir oyun olması, görsel ve işitsel detayların çok üst seviye sergilenmesi oyunun en güzel yanlarından. Senaryo kısımlarının en çok aranan özelliklerinden karakterlerle özdeşleşme unsuru da Battlefield Bad Company 2’de mevcut. Eksi yönleri ise yapay zekada zaman zaman karşılaşılan aksaklıklar. Vurduğunuz halde ölüp ölmediği anlaşılamayan bazı düşmanların karşınıza çıkması, bazen düşman askerlerinin ortadan kaybolması. Bu tip aksaklıklar, oyunun genelini gölgelemiyor ve ortada gayet başarılı bir savaş oyunun olduğunu belirtmemiz gerekiyor. İyi oyunlar.