track source
track source
track source

Sleepy Bebek Bezi

Sleepy Bebek Bezi Fiyatları

511 Ürün gösteriliyor.
Toplam Adet
Çoklu Paket
Kilo Ağırlığı
Paket Sayısı

Sleepy Bebek Bezi

Sleepy Bebek Bezi fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Sleepy Bebek Bezi ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Sleepy Bebek Bezi Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Sleepy Bebek Bezi incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Beko Elektrikli Süpürgeler
 • Arçelik Buzdolapları
 • Krups Kahve Makineleri
 • Liebherr Buzdolapları
 • Beko Televizyonlar
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Sleepy Bebek Bezi fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Sleepy

  Sıkça Sorulan Sorular

  2021 yılı Sleepy Bebek Bezi Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  22 Haziran 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 511 Sleepy Bebek Bezi modeli içerisinde en ucuz Sleepy Bebek Bezi fiyatı 19.25 TL iken, en yüksek Sleepy Bebek Bezi fiyatı 500.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Sleepy Bebek Bezi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 22 Haziran 2021 tarihinde ortalama Sleepy Bebek Bezi fiyatı ise 134.34 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Sleepy Bebek Bezi Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Sleepy Bebek Bezi

  Bebekler dünyaya geldikleri andan itibaren özel ilgi isteyen, hassas cilde sahip bir aile ferdi iken; doğdukları andan tuvalet eğitimini öğrenene kadar bebek bezlerine ihtiyaç duyarlar. Sleepy, bebekler için 2004 yılından beri sağlıklı ve kaliteli bebek bezleri üreterek kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılar. Sleepy bebek bezi içerisinde bulunan doğal pamuk ile bebeklerin hassas cildi göz önünde bulundurularak üretilir. Aileler henüz bebek doğmadan bebeklerin ihtiyaçlarını karşılamaya başlar ve bu ihtiyaçların başında ise kıyafetlerden sonra bebek bezleri gelir. Her kullanıcı bebeği için onun hassas cildini tahriş etmeyecek, kanserojen madde ve paraben içermeyen bebek bezleri almak ister. Sleepy, kullanıcıların ihtiyaçlarını ve bebeklerin sağlığını göz önünde bulundurarak farklı boylarda ve özelliklerde bebek bezleri üretir. Sleepy bebek bezi sahip olduğu hava kanalları sayesinde bebeklerin cildinin hava almasına yardım eder. Bebeklerin rahat hareket etmesi için sızdırmaz özelliklerde bebek bezleri üretilir ve kullanıcıların beğenisine sunulur. Sleepy bebek bezleri doğal ve organik içeriklere sahiptir ve esneklik sağlayan yan bantlar ile üretilir. 

  Sleepy Bebek Bezi Modelleri ve Özellikleri

  Bebekler dünyaya geldikleri ilk andan itibaren bakıma muhtaçtır ve ihtiyaçlarının aile bireyleri tarafından karşılanması gerekir. Özellikle bebek bezi tercih ederken kullanıcılar bebeklerin sağlığını düşünerek hareket eder. Sleepy bebek bezleri, yapısında bulunan doğal ürünler sayesinde bebeklerin sağlığını olumsuz etkilemez. Sleepy bebek bezi kendi içerisinde birçok farklı gruba ayrılır ve ürünler farklı özelliklerde üretilir. Bebeklerin ciltlerinin en hassas olduğu zaman yeni doğdukları zamandır ve Sleepy bebek bezi yeni doğan çeşitleri dünyaya henüz gelmiş bebeklerin hassas ciltlerine özel olarak tasarlanır. Bezlerin içerisinde bulunan organik pamuk lifleri kuruluğu arttırırken bezlerin dış kısmı ise saf su kullanılarak dokunur. Yenidoğan bebek bezleri 2-5 kg arası bebekler için uygundur ve paraben, parfüm, klor gibi maddeleri içermez. Sleepy bebek bezleri, onların kilosu göz önünde bulundurularak 0’dan 7’ye kadar farklı numara aralıklarında üretilir. 0 numara Sleepy bebek bezi, erken dünyaya gelmiş prematüre bebekler için kullanılır. Sleepy bebek bezi 1 numara ise 2-5 kilo ağırlığında dünyaya gelmiş bebekler için tasarlanır. Sleepy bebek bezleri, doğal bambu özlerine sahip emici bölgeler ile üretilir. Bebek bezlerinin iç kısmı renklendirici içermez ve bu sayede bebeklerin cildi kimyasallara maruz kalmaz. Bu ürünlerin üstün emici özelliği sayesinde bebeklerin altı ıslak kalmaz. Yumuşak ve ipeksi dokuya sahip Sleepy bebek bezi sayesinde bebekler kendilerini güvenli ve mutlu hisseder. Dayanıklı malzeme kullanılarak tasarlanan esnek yan bantlar sayesinde bebeklerin hareketleri kısıtlanmaz. Sleepy bebek bezi 2 numara; 3-6 kilo arası bebekler için uygunken cırtcırtlı yan bantlı üretilen modellerin dışında direkt giyilebilir model seçenekleri de mevcuttur. Külot bebek bezi olarak geçen bu bez çeşitleri hareket kısıtlaması yaratmaz ve çıkarıldıktan sonra kapama bandı sayesinde açılmayacak şekilde çöpe atılması mümkündür. Sleepy bebek bezi 3 numara çeşidi, 5 ile 10 kg arasındaki bebekler için üretilir ve üstün emici özelliği sayesinde koku veya tahrişlerin önüne geçer. Üstün emici özelliğe sahip doğal bambu özü kullanılarak üretilen Sleepy bebek bezi 4 numara ise 9-16 kg arası çocukların kullanımına uygundur. 

  Sleepy Bebek Bezi Fiyatları

  Bebek bezi üretiminde bebeklerin yaşları ve ağırlıkları göz önünde bulundurulur. Sleepy bebeklerin hassas cildine en uygun bebek bezlerini üretmek için çalışır. Sleepy bebek bezleri, farklı numara gruplarında satışa sunulurken bezlerin fiyatları ise birbirinden farklılık gösterir. Sleepy bebek bezi fiyatlarını ürünlerin sahip olduğu tasarım ve paket içerisinde bulunan adet sayısı etkiler. Farklı adetlerde bezler içeren paket fiyatları bezin numarasına göre de değişiklik gösterir. Yenidoğan bebek bezi hassas göbek bağı bölgesi ile tasarlanırken az kg kapasiteye sahiptir. Yüksek emiş gücü sağlayan Sleepy 7 numara bebek bezi, 1 numara olarak üretilen modele göre farklı fiyatta satışa sunulur. Prematüre bebekler için üretilen bebek bezi çeşidi diğer tüm modellere göre daha yüksek fiyatta satışa sunulur. Sleepy bebek bezlerinin bazılarında ıslaklık göstergesi bulunur ve bu model diğer bez çeşitlerine göre daha yüksek fiyatta satışa sunulur. Bütçenize en uygun Sleepy bebek bezi satın almadan önce cimri.com internet sayfasından ürünlerin fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. 

  Sleepy Bebek Bezi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Bebekler henüz dünyaya gelmeden önce ihtiyaçları doğrultusunda birçok ürün satın alınır. Bebeğin kilosunu öğrenen kullanıcılar bebek doğmadan bebeğin cildine özel olarak tasarlanmış bebek bezi araştırmaya başlar. Sleepy bebek bezi satın alırken bebeğin kilosuna dikkat ederek satın alabilirsiniz. Eğer çok hareketli bir çocuğa sahipseniz üstün emici bölgeye sahip ve ıslaklık göstergesi bulunan modelleri tercih edebilirsiniz. Bebeğiniz 15-27 kg aralığında ise Sleepy bebek bezi 6 numara satın alabilirsiniz. Kullanım kolaylığı sağlayan bir bez almak isterseniz külot bez olarak giyilip çıkarması kolay olan bez çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Bebek bezi satın alırken kullanıcı yorumlarını incelemek için Sleepy bebek bezi yorumlarını okuyabilirsiniz. Sleepy bebek bezlerinin yapımında organik ve doğal ürünler kullanarak kullanıcılara büyük avantaj sağlar. Eğer 11-20 kg arası bir bebeğe sahipseniz 5 numara Sleepy bebek bezi satın alabilirsiniz ve cırt cırtlı yan bantları sayesinde kolayca kullanabilirsiniz. 

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery