track source

Sleepy Bebek Bezi

Sleepy Bebek Bezi Fiyatları

470 Ürün gösteriliyor.
Toplam Adet
Çoklu Paket
Kilo Ağırlığı
Paket Sayısı

Sleepy Bebek Bezi

Sleepy Bebek Bezi fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Sleepy Bebek Bezi ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Sleepy Bebek Bezi Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Sleepy Bebek Bezi incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Beko Elektrikli Süpürgeler
 • Arçelik Buzdolapları
 • Krups Kahve Makineleri
 • Liebherr Buzdolapları
 • Beko Televizyonlar
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Sleepy Bebek Bezi fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Sleepy
  Cimri'nin Seçimi
  Prima Aktif Bebek No:5 Junior 150 Adet Tekli Paket Aylık Bebek Bezi
  Prima Aktif Bebek No:5 Junior 150 Adet Tekli Paket Aylık Bebek Bezi
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Molfix Ultra Avantaj Paketi No:5 Junior 112 Adet 11-18 kg Bebek Bezi
  Molfix Ultra Avantaj Paketi No:5 Junior 112 Adet 11-18 kg Bebek Bezi
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Sleepy Bebek Bezi

  Bebek bezleri, bebeğinize doğumundan itibaren uzunca bir süre, en azından tuvalet alışkanlığı edinene kadarki dönem boyunca eşlik eden, önemi her anne baba tarafından kabul edilmiş, bebeklerin en temel ihtiyaçlarından biridir. Sleepy bebek bezleri, kalitesi, doğallıktan yana izlediği politikası, bebeğinizin hassas cildine gösterdiği özen ve tasarladığı her bebek bezinde bebeğinizin rahatlığını göz önünde bulunduran yapısıyla piyasada bulunan diğer bebek bezleri arasında sivrilmiş ve anne babalar tarafından en çok tercih edilen markalardan biri olmayı hak etmiştir. 

  Kalitesi ve bebeklerinizin hassas cildine olan özeninden dolayı her şeyin “en doğalını” tercih etmeyi hedefleyen ve bu özeni bir şirket politikası haline getiren Sleepy bebek bezlerini tercih ederken nelere dikkat edeceğinizi ya da hangisini seçeceğinizi düşünüyorsanız Sleepy bebek bezi çeşitlerini, Sleepy bebek bezi fiyatlarını ve  Sleepy bebek bezi numaralarını, ayrıca yazımızın devamında değineceğimiz “Sleepy Bebek Bezi Çeşitleri”, “Sleepy Bebek Bezi Fiyatları” ve son olarak da “Sleepy Bebek Bezi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli” başlıklarını incelemeniz size fayda sağlayacak ve hem bütçeniz hem de bebeğinizin hassas cildi için en doğru sleepy bebek bezini bulmanıza yardımcı olacaktır.

  Sleepy Bebek Bezi Çeşitleri

  Özellikle çiçeği burnunda anne babalar, her anne baba gibi bebekleri için her şeyin en iyisini ister fakat en iyiyi bulmak için çabalarken de birçok markanın ve ürün seçeneğinin arasında kendilerini kaybolmuş hissederler ve sık sık kararsız kaldıklarından yana şikayet ederler. Anne babaların canlarından çok sevdikleri bebekleri için doğru bezi aradıkları bu aşamada anne babaları en çok etkileyen ise reklamlardan ziyade kullanmayı düşündükleri ürünler hakkındaki yorumlar ve ürünü kullanan diğer anne babaların tecrübeleri ve ürünün ne kadar sıklıkla tercih edildiğidir.

  Bu açıdan yaklaştığımızda ise Sleepy bebek bezi çeşitlerinin pek çok anne baba tarafından güvenle ve severek kullanıldığını gözlemleriz. Sleepy bebek bezleri, kalitesinden ödün vermeyen tavrı ve diğer bebek bezleriyle karşılaştırılma yapıldığında kalitesine rağmen daha uygun olduğu göze çarpan fiyatlarıyla hem bebeğinizin hassas teninin hem de siz anne babaların bütçesinin biricik dostu olmayı başarmış, pek çok anne baba tarafından da oldukça sık tercih edilen ve adından söz edilirken memnuniyetle bahsedilen bir bebek bezi markası haline gelmiştir.

  Siz de pek çok anne baba gibi bebeğiniz için uygun Sleepy bebek bezini aramaya başlamadan önce bebeğinizin ihtiyaçlarını, kilosunu, bel çevresinin ölçüsünü, yaşı ve benzeri değerlerini belirlemeli ve ardından Sleepy bebek bezi çeşitleri arasından bebeğiniz için en uygun yaş aralığı grubuna ait bir Sleepy bebek bezini seçmelisiniz. Bu sayede Sleepy yenidoğan bebek bezi, sleepy naturel bebek bezi, sleepy sensitive bebek bezi ve benzeri seçenekler arasından bebeğinizin hem gün boyu, hatta geceleri bile rahat edeceği hem de cildinde kaşıntı, yanma ve hassasiyet yapmayacak bir sleepy bebek bezi seçmiş olursunuz.

  Sleepy Bebek Bezi Fiyatları

  Her anne baba bebekleri için bebek bezi seçerken alacakları ürünün hem kaliteli olmasını hem de fiyatının bütçelerini sarsmayacak türden olmasını ister çünkü her anne babanın bildiği üzere bebek bezleri gün içinde defalarca kez değiştirilebilen, yani çok çabuk kirlenen ve çok çabuk biten ürünlerdir. Hal böyle olunca anne babalar çoğu zaman kendilerini aynı anda hem kalite hem de bütçelerini çok fazla sarsmama konusunda memnun eden bir bebek bezi bulamamaktan şikayet ederler. Çoğu anne baba ya bebek bezlerinin pahalılığından ya da bütçelerini sarsmayacağını düşünerek aldıkları bebek bezlerinin sızdırma yapmasından, bantlarının çok çabuk bozulmasından ve en kötüsü de bebeklerinin hassas cildinde kızarıklıklara, hassasiyete, yanmalara ve pişiklere sebep olduğundan dert yanarlar. 

  Sleepy bebek bezleri ise anne babaların bu gibi daha nice dertlerine çözüm olmak amacıyla hem anne babaların bütçesini düşünen hem de bebeklerin sağlığını ve konforunu gözeten bir politika izleyerek hem bütçe dostu hem de bebek dostu bebek bezleri tasarlamayı hedefler. Bu doğrultuda ise Sleepy bebek bezi çeşitlerinin çokluğu ve Sleepy bebek bezi fiyatlarının her kesimden ve her bütçeden anne babalara uygun olması, Sleepy bebek bezlerinin göze çarpan önemli özelliklerden biridir.

  Sleepy bebek bezi fiyatları ve kalitesi açısından bütçe dostu olmasıyla dikkat çekmekle birlikte Sleepy bebek bezlerinin fiyatları hem bezin türüne, özelliklerine göre hem de bezin boyutuna, hitap ettiği gruba yani beden numarasına göre değişiklik göstermektedir. Örnek vermek gerekirse Sleepy naturel bebek bezi ile Sleepy yenidoğan bebek bezi arasında fiyat farkı ürünün grubuna ve numarasına göre farklılık göstermektedir.

  Sonuç olarak anne babalar Sleepy bebek bezi fiyatları arasında karşılaştırma yaparken kendilerine ve bebeklerine en uygun olan Sleepy bebek bezini seçmek için bu unsurları göz önünde bulundurarak Sleepy bebek bezi çeşitleri arasından kendileri ve bebekleri için en iyi ve en uygun olan Sleepy bebek bezini seçmelidir.

  Sleepy Bebek Bezi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli

  Anne ve babalar bebekleri için bebek bezi alacakları sırada genellikle akıllarında “Bebek bezi satın alırken nelere dikkat etmeliyim?”, “Bebeğime bez alırken bebeğimin yaşına ya da kaç aylık olduğuna mı yoksa kilosuna mı dikkat etmem gerekir?” gibi pek çok farklı soru oluşur. Unutmamak gerekir ki bebekler de tıpkı yetişkinler gibi tamamen genetik etkenlerden dolayı doğduklarında, farklı aylarda ve yaşlarda farklı kilolarda ve boylarda olabilmektedirler ve bebeğiniz için tercih etmeniz gereken bebek bezi de bu doğrultuda değişiklik göstermektedir.

  Örnek vermek gerekirse bebeğinizin kilosu dört ve dokuz kilogram arasında değişiklik göstermekteyse bebeğiniz için rahatlıkla Sleepy bebek bezinin üç numaralı bebek bezini kullanabilirsiniz. Örnekleri çoğaltmak gerekirse, bebeğiniz yedi ila on sekiz kilogram arasında ise bebeğiniz için kullanmanız gereken bebek bezi “maxi bebek bezi” olarak adlandırılmaktadır ve bu da Sleepy bebek bezi çeşitlerinden dört numaralı sleepy bebek bezinin bebeğiniz için uygun olduğu anlamına gelmektedir. 

  Sleepy bebek bezi çeşitleri arasından seçim yapılırken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise bebeğinizin belinin kalınlığına göre seçim yapmanız gerektiğidir. Diğer bir deyişle bebeğinizin kilosuna uygun olan iki farklı numarada sleepy bebek bezi varsa bu şartlar altında bebeğinizin bel çevresi kalınlığına göre seçim yapmanız gerekmektedir. Örneklendirmek gerekirse bebeğinizin kilosu hem Sleepy 4+ için hem de Sleepy 5 numara bebek bezi için uygunsa bu durumda yapmanız gereken bu iki Sleepy bebek bezi arasından bebeğinizin beline bol gelmeyen ya da bebeğinizin belini sıkmayan bir tanesini seçmeniz bebeğinizin sağlığı ve konforu açısından önemli bir hal alacaktır. 

  Bebek bezlerinin anne babaların bütçesini sarsmaması açısından sahip olması gereken bir diğer özellik ise bebek bezlerinin bantlarının yapışkan özelliğinin oldukça kuvvetli olmasıdır. Zira anne babalar gün boyunca birden fazla kez bebeklerinin altını kontrol etmek için bezini açma ihtiyacı duyabilmektedir. Hal böyle olunca bebek bezinin bantları kaliteli bir malzemeden üretilmediyse kısa sürede deforme olmakta ve belki de hali hazırda temiz olan bir bez çok defa açılıp kapatıldığı için bozulan bantları yüzünden atılmak durumunda kalmaktadır. Sleepy bebek bezleri bu açıdan anne babaların bütçesini sarsmayacak, kaliteli bantlarla üretim yapmaya büyük önem vermiş bir markadır. Kısacası bu hususların tümüne dikkat edildiğinde bebeğiniz için en doğru ve en rahat Sleepy bebek bezini kolaylıkla seçebilirsiniz.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery