track source

Molfix Bebek Bezi

En Ucuz Molfix Bebek Bezi Fiyatları

397 ürün gösteriliyor.
Molfix Bebek Bezi fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Bebek Bezi kategorisinde en ucuz Molfix Bebek Bezi arasında karşışaltırma yapabilir filtre seçenekleriyle avantajlı ürünleri inceleyebilirsiniz! Tüm Molfix Bebek Bezi içerisinden filtre seçenekleri ile birlikte cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Molfix Bebek Bezi fiyatlarını incele!
Marka
Molfix

Molfix Bebek Bezi

Bebek bezleri her ne kadar kullanımı kolay olan bebek bakım ürünlerinden biri olsa da bebeğiniz için doğru olan bebek bezini seçmek o kadar da dolay değildir. Bu durumda bakılması gereken birkaç önemli özellik vardır. İlk olarak hangi bebek bezini tercih edebileceğinizden bahsedelim.

Ebeveynlerin en çok tercih ettiği bebek bezinin Molfix olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Yıllardır üretim yapan Molfix bebek bezi konusunda rakiplerinin çok daha ilerisindedir. Her bebeğe uygun modelde bebek bezi de bulunmaktadır.

Bebek Bezinin Hava Aldırması Önemli midir?

Bilindiği üzere genital bölgeler sürekli kapalı kaldığı için oldukça kolay bir şekilde bakteri üretmektedir. Bu sebeple de alacağınız bebek bezini hava aldırması bakteri oluşumunu önleyeceği gibi tahriş ve pişik olmasını da önleyecektir. Bu sanıldığından çok daha önemli bir özelliktir. Molfix bezlerde bu gibi durumlarla karşılaşmayacağınızı da söyleyebiliriz.

Hangi Numara Molfix Bebek Bezini Kullanmalıyım?

Öncelikle bebek bezi alırken bebeğinizin yaşına ya da kaç aylık olduğuna değil kilosuna bakmanız gerektiğini söylemeliyiz. Takdir edersiniz ki her bebek aynı kiloda ya da boyda olmuyor. Doğduğu zaman bile her bebeğin kilosu farklı oluyor. Örneğin; bebeğiniz 4 ila 9 kg arasında ise bu durumda Molfix 3 numara bebek bezini kullanabilirsiniz. Eğer 7 ila 18 kg arasında ise bu bebek bezlerinin adı maxi olarak geçmektedir ve bu durumda Molfix 4 numara bebek bezi uygun olacaktır. Ancak bebeğiniz 9 ila 20 kg arasında ise maxi plus denilen Molfix 4+ numara bebek bezini tercih edebilirsiniz.

Bir diğer konu ise bu ölçülerin neye göre değiştiğidir. Örneğin Molfix 4+ numara bez için 9 ila 20 kg arası dedik ama Molfix 5 numara bebek bezi de 11 ila 25 kg arasındaki bebekler için uygundur. Bu durumda yapmanız gereken şey bebeğinizin belinin kalınlığına dikkat etmek olacaktır.

Kız ve Erkek Molfix Bebek Bezleri Arasındaki Farklar Nelerdir?

Erkek ve kız bebeklerin anatomik yapıları farklı olduğu için idrarlarının toplanacağı bölgeler de farklı oluyor. Bu sebeple bebek bezi üreticileri bu duruma uygun bebek bezleri üretiyor. Örneğin; erkekler için tasarlanan bebek bezlerinin ön tarafları daha emici olurken kızlar için üretilen bebek bezlerinin orta kısımları daha emicidir.

Bebek bezi alırken dikkat edilmesi gereken özelliklerden bahsettiğimize göre artık alışverişinizi gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz. Ancak yine de alışveriş yapmadan önce Cimri.com’u ziyaret etmelisiniz. Bu sayede Molfix bebek bezi fiyatlarını araştırabilirsiniz. Ayrıca Molfix kampanyalarından da haberdar olabilir ve en ucuz Molfix bebek bezlerini inceleyebilirsiniz.