track source

Molfix Bebek Bezi

Molfix Bebek Bezi Fiyatları

321 Ürün gösteriliyor.
Toplam Adet
Çoklu Paket
Kilo Ağırlığı
Paket Sayısı

Molfix Bebek Bezi

Molfix Bebek Bezi fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Molfix Bebek Bezi ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Molfix Bebek Bezi Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Molfix Bebek Bezi incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Fakir Tost Makineleri
 • Prima Bebek Bezi
 • Beko Çamaşır Makineleri
 • Vestel Çamaşır Makineleri
 • Vestel Klimalar
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Molfix Bebek Bezi fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Molfix

  Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Molfix Bebek Bezi Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Molfix Bebek Bezi Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  5 Aralık 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 321 Molfix Bebek Bezi modeli içerisinde en ucuz Molfix Bebek Bezi fiyatı 22.5 TL iken, en yüksek Molfix Bebek Bezi fiyatı 797.23 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Molfix Bebek Bezi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 5 Aralık 2021 tarihinde ortalama Molfix Bebek Bezi fiyatı ise 86.6 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Molfix Bebek Bezi Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Prima Premium Care No:5 Junior 136 Adet Tekli Paket Aylık Bebek Bezi
  Prima Premium Care No:5 Junior 136 Adet Tekli Paket Aylık Bebek Bezi
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Molfix Bebek Bezi

  Bebek bezleri belki de son 30 yılda her bebeğin doğumundan tuvalet ihtiyacını kendi giderebileceği yaşa kadar kullandığı, en çok ihtiyaç duyulan bebek bakım ürünlerinden bir tanesidir. Molfix ise bebek bezi üretimi konusunda en başarılı markalardan bir tanesidir. Molfix bebek bezlerini zirvedeki markalardan bir tanesi yapan şey ise kalitesi, doğal olması, bebeklerin hassas cildine gösterdiği özen ve tasarladığı her bebek bezinde bebeklerin rahatlığını göz önünde bulunduran yapısı denilebilir.  

  Kalitesi ve bebeklerin hassas cildine gösterdiği özenden dolayı her şeyin en doğalını tercih etmeyi hedefleyen ve bu özeni bir şirket politikası haline getirmiştir. Bebek bezi tercih ederken nelere dikkat edeceğinizi ya da hangisini seçeceğinizi düşünüyorsanız bebeğiniz için en uygun Molfix bebek bezi çeşitlerini, Molfix bebek bezi fiyatlarını ve Molfix bebek bezi numaralarını incelemeniz size fayda sağlayacaktır ve hem bütçe hem de bebeklerin hassas cildi için en doğru Molfix bebek bezini bulunmasına yardımcı olacaktır.

  Molfix Bebek Bezi Çeşitleri

  Özellikle de yeni anne babalar, her anne baba gibi bebekleri için her şeyin en iyisini ister ancak en iyiyi bulmak için uğraşırken de birçok marka ve ürün seçeneği arasında kendilerini kaybolmuş hissederler ve sık sık kararsız kaldıklarından yana şikayet ederler. Anne babaların canlarından çok sevdikleri bebekleri için doğru bezi aradıkları bu aşamada anne babaları en çok etkileyen ise reklamlardan ziyade kullanmayı düşündükleri ürünler hakkındaki yorumlar ve ürünü kullanan diğer anne babaların tecrübeleri ve ürünün ne kadar sıklıkla tercih edildiğidir.

  Bu açıdan bakıldığı zaman ise Molfix bebek bezi çeşitlerinin pek çok anne baba tarafından güvenle ve severek kullanıldığı bilinmektedir. Molfix bebek bezleri, kalitesinden ödün vermeyen tavrı ve diğer bebek bezleriyle karşılaştırılma yapıldığında kalitesine rağmen daha uygun olduğu göze çarpan fiyatlarıyla hem bebeğinizin hassas teninin hem de siz anne babaların bütçesinin biricik dostu olmayı başarmış, pek çok anne baba tarafından da oldukça sık tercih edilen ve adından söz edilirken memnuniyetle bahsedilen bir bebek bezi markası haline gelmiştir.

  Siz de pek çok anne baba gibi bebeğiniz için uygun Molfix bebek bezini aramaya başlamadan önce bebeğinizin ihtiyaçlarını, kilosunu, bel çevresinin ölçüsünü, yaşı ve benzeri değerlerini belirlemeli ve ardından Molfix bebek bezi çeşitleri arasından bebeğiniz için en uygun yaş aralığı grubuna ait bir Molfix bebek bezini seçmelisiniz. Bu sayede Molfix yenidoğan bebek bezi, Molfix naturel bebek bezi, Molfix sensitive bebek bezi ve benzeri seçenekler arasından bebeğinizin hem gün boyu, hatta geceleri bile rahat edeceği hem de cildinde kaşıntı, yanma ve hassasiyet yapmayacak bir Molfix bebek bezi seçmiş olursunuz.

  Molfix Bebek Bezi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli

  Anne ve babalar bebekleri için bebek bezi alacakları sırada genellikle akıllarında pek çok farklı soru oluşmaktadır. Unutmamak gerekir ki bebekler de tıpkı yetişkinler gibi tamamen genetik etkenlerden dolayı doğduklarında, farklı aylarda ve yaşlarda farklı kilolarda ve boylarda olabilmektedirler ve bebeğiniz için tercih etmeniz gereken bebek bezi de bu doğrultuda değişiklik göstermektedir.

  Örnek vermek gerekirse bebeğinizin kilosu dört ve dokuz kilogram arasında değişiklik göstermekteyse bebeğiniz için rahatlıkla Molfix bebek bezinin üç numaralı bebek bezini kullanabilirsiniz. Örnekleri çoğaltmak gerekirse, bebeğiniz yedi ila on sekiz kilogram arasında ise bebeğiniz için kullanmanız gereken bebek bezi “maxi bebek bezi” olarak adlandırılmaktadır ve bu da Molfix bebek bezi çeşitlerinden dört numaralı Molfix bebek bezinin bebeğiniz için uygun olduğu anlamına gelmektedir. En doğru bebek bezini bulmak yine anne babaların görevidir. 

  Molfix bebek bezi çeşitleri arasından seçim yapılırken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise bebeğinizin belinin kalınlığına göre seçim yapmanız gerektiğidir. Diğer bir deyişle bebeğinizin kilosuna uygun olan iki farklı numarada Molfix bebek bezi varsa bu şartlar altında bebeğinizin bel çevresi kalınlığına göre seçim yapmanız gerekmektedir. Örneklendirmek gerekirse bebeğinizin kilosu hem Molfix 4+ için hem de Molfix 5 numara bebek bezi için uygunsa bu durumda yapmanız gereken bu iki Molfix bebek bezi arasından bebeğinizin beline bol gelmeyen ya da bebeğinizin belini sıkmayan bir tanesini seçmeniz bebeğinizin sağlığı ve konforu açısından önemli bir hal alacaktır. 

  Bebek bezlerinin anne babaların bütçesini sarsmaması açısından sahip olması gereken bir diğer özellik ise bebek bezlerinin bantlarının yapışkan özelliğinin oldukça kuvvetli olmasıdır. Zira anne babalar gün boyunca birden fazla kez bebeklerinin altını kontrol etmek için bezini açma ihtiyacı duyabilmektedir. Hal böyle olunca bebek bezinin bantları kaliteli bir malzemeden üretilmediyse kısa sürede deforme olmakta ve belki de hali hazırda temiz olan bir bez çok defa açılıp kapatıldığı için bozulan bantları yüzünden atılmak durumunda kalmaktadır. Molfix bebek bezleri bu açıdan anne babaların bütçesini sarsmayacak, kaliteli bantlarla üretim yapmaya büyük önem vermiş bir markadır. Kısacası bu hususların tümüne dikkat edildiğinde bebeğiniz için en doğru ve en rahat Molfix bebek bezini kolaylıkla seçebilirsiniz.

  Molfix Bebek Bezi Fiyatları

  Her anne baba bebekleri için bebek bezi seçerken alacakları ürünün hem kaliteli olmasını hem de fiyatının bütçelerini sarsmayacak türden olmasını ister çünkü her anne babanın bildiği üzere bebek bezleri gün içinde defalarca kez değiştirilebilen, yani çok çabuk kirlenen ve çok çabuk biten ürünlerdir. Hal böyle olunca anne babalar çoğu zaman kendilerini aynı anda hem kalite hem de bütçelerini çok fazla sarsmama konusunda memnun eden bir bebek bezi bulamamaktan şikâyet ederler. Çoğu anne baba ya bebek bezlerinin pahalılığından ya da bütçelerini sarsmayacağını düşünerek aldıkları bebek bezlerinin sızdırma yapmasından, bantlarının çok çabuk bozulmasından ve en kötüsü de bebeklerinin hassas cildinde kızarıklıklara, hassasiyete, yanmalara ve pişiklere sebep olduğundan dert yanarlar. 

  Molfix bebek bezleri ise anne babaların bu gibi daha nice dertlerine çözüm olmak amacıyla hem anne babaların bütçesini düşünen hem de bebeklerin sağlığını ve konforunu gözeten bir politika izleyerek hem bütçe dostu hem de bebek dostu bebek bezleri tasarlamayı hedefler. Bu doğrultuda ise Molfix bebek bezi çeşitlerinin çokluğu ve Molfix bebek bezi fiyatlarının her kesimden ve her bütçeden anne babalara uygun olması, Molfix bebek bezlerinin göze çarpan önemli özelliklerden biridir.

  Molfix bebek bezi fiyatları ve kalitesi açısından bütçe dostu olmasıyla dikkat çekmekle birlikte Molfix bebek bezlerinin fiyatları hem bezin türüne, özelliklerine göre hem de bezin boyutuna, hitap ettiği gruba yani beden numarasına göre değişiklik göstermektedir. Örnek vermek gerekirse Molfix naturel bebek bezi ile Molfix yenidoğan bebek bezi arasında fiyat farkı ürünün grubuna ve numarasına göre farklılık göstermektedir.

  Sonuç olarak anne babalar Molfix bebek bezi fiyatları arasında karşılaştırma yaparken kendilerine ve bebeklerine en uygun olan Molfix bebek bezini seçmek için bu unsurları göz önünde bulundurarak Molfix bebek bezi çeşitleri arasından kendileri ve bebekleri için en iyi ve en uygun olan Molfix bebek bezini seçmelidir.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery