track source
track source

Huggies Bebek Bezi

Huggies Bebek Bezi Fiyatları

41 Ürün gösteriliyor.
Toplam Adet
Çoklu Paket
Kilo Ağırlığı
Paket Sayısı

Huggies Bebek Bezi

Huggies Bebek Bezi fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Huggies Bebek Bezi ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Huggies Bebek Bezi Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Huggies Bebek Bezi incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Canbebe Bebek Bezi
 • Samsung Klimalar
 • Lenovo Tablet Pc
 • Olefini Klimalar
 • Bosch Çamaşır Makineleri
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Huggies Bebek Bezi fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Huggies

  Sıkça Sorulan Sorular

  2021 yılı Huggies Bebek Bezi Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  18 Mayıs 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 41 Huggies Bebek Bezi modeli içerisinde en ucuz Huggies Bebek Bezi fiyatı 9.89 TL iken, en yüksek Huggies Bebek Bezi fiyatı 256.9 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Huggies Bebek Bezi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Mayıs 2021 tarihinde ortalama Huggies Bebek Bezi fiyatı ise 29.15 TL olarak sitemizde yer alıyor.
  Cimri'nin Seçimi
  Prima Aktif Bebek No:5 Junior 150 Adet Tekli Paket Aylık Bebek Bezi
  Prima Aktif Bebek No:5 Junior 150 Adet Tekli Paket Aylık Bebek Bezi
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Huggies Bebek Bezi

  Bebek bezleri annelerin ve babaların en hassas noktalarından birisidir. Çünkü bebeklerinin hassas ciltleri korunmaya muhtaçtır. Bebek bezleri seçilirken de bu hassas ciltleri korumak en önemli detaydır. Huggies bebek bezi sıvıyı oldukça hızlı emen yapısıyla bebeklerin kuru kalmasını sağlar. Yumuşak dokusuyla hassas ciltleri korumada en iyi bebek bezlerinden biridir. Bebeğin cildi ile ıslak bez arasında katman oluşturan yumuşak yastıklar sayesinde bebeklerin ciltleri başarılı şekilde korunmuş olur. Bel hizasındaki bariyeri sayesinde sıvı kakanın sızmasını engeller. Yine bel kısmındaki esnek bantlar yardımıyla bezin bebeğin vücuduna tam oturmasına yardımcı olur. Islandığında renk değiştiren ıslaklık göstergesi ile ıslaklığı kolayca tespit etmek mümkündür. Böylelikle bebeklerin hassas ciltleri mükemmel şekilde korunur. 5 bedene kadar çıkan bez boyutlarıyla 25 kiloya kadar kullanılabilir. Yeni doğan bebeklerden çocuklara kadar rahatlıkla kullanılabilen Huggies bebek bezleri teknolojisiyle bebek bezini bir adım öteye taşır. Altı kuru kalan bebekler huzurla uyur, gezer ve gelişir.

  Huggies Bebek Bezi Çeşitleri

  Neredeyse her gün büyüdüğünü gözlemlediğiniz bebeğiniz için yeni ihtiyaçlar doğar. Hızla büyüyen bebeklerde kullanılan bebek bezleri de gelişimiyle orantılı olarak değişir. Huggies 40 yıla dayanan marka geçmişiyle bebeklerin cildi ve konforu için her şeyi düşünerek bezlerini üretir. Dolayısıyla Huggies bebek bezi çeşitleri arasında bebeğiniz için uygun bir ürün muhakkak bulunur. Yeni doğan bebeklerden çocukluk çağına kadar Huggies yanınızdadır. Huggies bebek bezi yeni doğan, yenilikleri sayesinde teni pamuk kadar yumuşak yeni doğan bebekler için uygundur. Sıvıyı hızla emen yumuşak yüzeyi sayesinde bebeğin cildi daima kuru kalır. Yalnızca yeni doğan serisinde bulunan koruyucu yastıklar sayesinde ıslak yüzey ile bebeğin teni arasında koruyucu bir katman oluşturulur. Bezin bel kısmında bulunan sıvı kakanın taşmasını engelleyen koruyucu bariyerler de yine Huggies yeni doğan bezlerinde bulunan bir özelliktir. Bebeğin bedenine mükemmel oturması için esnek bel bantları bulunur. Huggies 1 numara bebek bezi, 2 ile 5 kg arasındaki bebekler için uygundur. 4 ile 7 kg arasındaki bebekler için ise Huggies bebek bezi 2 numara kullanılması uygun olur. Huggies yeni doğan bebek bezlerinin haricinde bebek bezleri de sunar. Huggies bebek bezlerinde bulunan QuickDry teknolojisi sayesinde sıvı hızlıca emilir. Böylelikle bebekler gün boyu kuru kalır. Bel kısmında vücudu tam saran esnek bel bantları bulunur. Esnek bel bantları sayesinde bez bebeğin vücudunu rahatsızlık vermeden sarar. Aynı zamanda bu bebek bezlerinin bacak kısmı oyuntulu olduğu için bebekler yürürken ve koşarken de rahatsız olmazlar. Huggies bebek bezlerini 3 ile 5 beden aralığında bulmak mümkündür. Huggies bebek bezi 3 numara 4 ile 9 kg aralığındaki bebekler için uygun olur. 7 ile 14 kg arasında olan bebekler için Huggies bebek bezi 4 numara kullanılır. Huggies bebek bezi 5 numara ise kilosu 11 ile 25 arasında olan bebekler için uygundur. Huggies normal bebek bezlerinin yanında külot bezler ve yüzme için bezler de üretir. Kız ve erkekler için ayrı üretilen modelleri de olan bu bezleri kişiler kolaylıkla kullanır. Huggies 6 numara bebek bezi ise LittleSwimmers modelinde mevcuttur.

  Huggies Bebek Bezi Fiyatları

  Bebek bezi, en sık kullanılan bebek eşyaları arasında yer alır. İlk etapta günde birkaç defa değiştirilen bezler zamanla günde bir defa kullanıma kadar düşer. Bu noktada hem en yüksek kalitede hem de en uygun fiyatta bezi bulmak aileler için bir numaralı görev haline gelir. Huggies bebek bezi fiyatları, bezlerin kalitesi düşünüldüğünde ideal seçenekler sunar. Yeni doğan bezlerinde kullanılan bariyer teknolojisi gibi bezi bir üst noktaya taşıyan özellikler Huggies bebek bezi fiyatlarını belirleyen etmenlerdendir. Benzer şekilde QuickDry teknolojisi bebek bezlerindeki fiyatlandırmada etkili olur. Nefes alan dış yüzeyi ve bebeklerin altını sürekli kuru tutan bariyer yastıkları da Huggies bezlerin fiyatlarını etkiler. Huggies gerek marka geçmişiyle gerek ürün kalitesiyle üst segment bebek bezleri arasındadır. Üst segment ürünler arasında yarattığı ve kullandığı teknolojiler ile fiyat etiketlerini hak eder. Bebeklerin konforunu önemserken kullanım kolaylığını da ön planda tutan aileler için idealdir. Makul fiyatlarıyla da aileleri cezbeder.

  Huggies Bebek Bezi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Piyasada birçok bebek bezi markası ve bebek bezi çeşidi mevcuttur. Dolayısıyla bebek bezi satın alırken kullanıcıların kafası karışabilir. Seçeneklerin çokluğu ve bebeklerin hızlı gelişimi bunu etkileyen önemli etkenlerdendir. Huggies bebek bezi satın alırken ise dikkat edilmesi gereken birkaç özellik bulunur. Bebeğin kilosu bu aşamada en belirleyici kriterlerden biridir. Bebeğin kilosuna uygun bedende bebek bezi tercih edilmelidir. 7 kilograma kadar Huggies yeni doğan bezleri kullanılabilir. Huggies bebek bezleri ise bebeğiniz 25 kilograma ulaşana kadar yanınızdadır. Bir Huggies bebek bezi tercih ederken tek seçeneğiniz sıradan bezler değildir. Mayo bezler ve külot bezler de seçenekler arasında bulunur. Bu noktada ihtiyaca yönelik alışveriş yapmak önemlidir. Hangi bez çeşidine ihtiyaç duyuluyorsa onu satın almak dikkat edilecek noktalardan ikincisidir. Bebeğiniz için mayo özelliğinde bebek bezi alacaksanız LittleSwimmers çeşidi 6 bedene kadar bulunabilir. Külot bezler ise bebek bezlerinden, yaşı büyük çocuklara kadar kullanılabilir. Doğru beden ve ihtiyaca yönelik bebek bezi seçildiğinde bebekler günlerini kuru ve huzurlu geçirir. 

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery