Huggies Bebek Bezi

En Ucuz Huggies Bebek Bezi Fiyatları

45 ürün gösteriliyor.
Huggies Bebek Bezi fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Bebek Bezi kategorisinde en ucuz Huggies Bebek Bezi arasında karşışaltırma yapabilir filtre seçenekleriyle avantajlı ürünleri inceleyebilirsiniz! Tüm Huggies Bebek Bezi içerisinden filtre seçenekleri ile birlikte cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Huggies Bebek Bezi fiyatlarını incele!
Marka
Huggies

Huggies Bebek Bezi

Her ebeveyn bebek bezinin önemini bilir. Özellikle tuvalete alıştırana kadarki dönemde bebek bezlerinin ne kadar kullanışlı olduğu aşikardır. Ayrıca yeni kullanıp atılan bebek bezlerinin ne kadar kullanışlı olduğu da bilinen bir gerçektir. Özellikle de eski zamanlarda o yıkayıp kullanılan bezler düşünüldüğü zaman bu bebek bezlerinin değeri daha iyi anlaşılıyor.

Ancak bebek bezi deyip geçmemek lazım. Kaliteli bir bebek bezinde olması gerekenler ve bebek bezi alırken nelere dikkat edilmesi gerektiğini biliyor muyuz? Özellikle son zamanların en çok tercih edilen bebek bezinin Huggies olduğunu söyleyerek başlayalım.

Huggies Bebek Bezi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

İlk olarak bebek bezi alırken bebeğinizin yaşına ya da kaç aylık olduğuna değil kilosuna bakmanız gerekiyor. Takdir edersiniz ki her bebek aynı olmuyor. Doğum sırasında bile bebeklerin kiloları değişiyor. Örneğin; bebeğiniz 4 ila 9 kg arasında ise bu durumda Huggies 3 numara bebek bezini kullanabilirsiniz. Eğer 7 ila 18 kg arasında ise bu bebek bezlerinin adı maxi olarak geçmektedir ve bu durumda Huggies 4 numara bebek bezi uygun olacaktır. Ancak bebeğiniz 9 ila 20 kg arasında ise maxi plus denilen Huggies 4+ bebek bezini tercih edebilirsiniz.

Bir diğer konu ise bu ölçülerin neye göre değiştiğidir. Örneğin Huggies 4+ bebek bezi için 9 ila 20 kg arası dedik ama Huggies 5 numara bebek bezi de 11 ila 25 kg arasındaki bebekler için uygundur. Bu durumda yapmanız gereken şey bebeğinizin belinin kalınlığına dikkat etmek olacaktır.

Bir başka konu ise bebek bezlerinin bantlarının kalitesidir. Özellikle ilk anne olunduğu zamanlarda ya da bebek yeni doğduğunda ne zaman bezi değiştirmek gerektiği çok da iyi anlaşılmıyor. Bu durumda bezi birkaç defa açıp kontrol etmek gerekiyor. Bu durumlarda eğer bezin bandı kaliteli değilse tekrar yapışmayacak demektir. Huggies bebek bezinde böyle bir durumla karşılaşmayacağınızı söyleyebiliriz.

Ayrıca bezin yeterince hava alması da oldukça önemli bir konudur. Malum olunduğu üzere genital bölge bakteri üretimine oldukça açık bir bölgedir. Bu durumda hava alması demek nemli kalmaması ve bakteri üretmemesi demektir.

Huggies Bebek Bezi Fiyatları Ne Kadardır?

Huggies bezlerinden bahsettiğimize göre buradan devam edebiliriz. Satın alınan her üründe olduğu gibi bebek bezlerinde de fiyatlar çokça değişmektedir. Bunun sebebi ise bedenlerine, markalarına ve fiyatlarına göre değişkenlik göstermesidir. Ancak bebek bezi almadan önce Cimri.com’u ziyaret ederseniz Huggies bebek bezi fiyatlarını kolayca bulabilir ve bütçenize uygun olan bebek bezini alabilirsiniz.