Marka
İrya
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Banyo yaptıktan sonra kullanılan birçok havlu çeşidi vardır. Saç havlusu, vücut havlusu, ayak havlusu, ince dokulu bornoz ve kalın dokulu bornoz bunlardan bazılarıdır. İnce kumaştan yapılan bornozlar, kalın bornozlara göre biraz daha farklıdır. Suyu daha hızlı emer ve daha çabuk kururlar. Kalın havlu bornozlar ise en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Ayak havluları, küvetin önüne serilir. Böylece duştan çıktığımızda çıplak ayaklarla kaygan zeminde yürürken daha güvende oluruz. Bazı kişiler, banyoda kullanacakları havluları ayak havlusu, vücut havlusu ve saç havlusu olarak set halinde alırken, bazıları tek olarak da alabilirler. İrya, Primanova, Nascita, Towello, Angels in Town, Tex ve Papia marka banyo havlusu modellerini cimri.com sitesinden görüntüleyebilir, fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

Banyo havlusu nasıl bağlanır?

Saç havlusunu bağlarken, saçlar öne doğru eğilir. Ardından saç havlusu enseden başlanarak sarılır. Önce bir taraf, daha sonra diğer taraf öne doğru katlandığında, başımızı kaldırırız ve havlu sarılmış olur. Bazı kişiler, saçlarının nem oranını artırmak için bir süre saçında havluya beklerler. Bu süre içinde ıslak saç, buharla birlikte yumuşar. Vücut havlusunu sararken, göğüs altından veya göğüs üstünden bağlayabiliriz. Vücudumuzu kuruladıktan sonra, havluyu çıkartıp üzerimizi giyinmemiz, ıslak havlu ile oturmamamız daha sağlıklı olur. İhtiyacınız olan en ucuz banyo havlusu setini cimri.com sitesinde bulabilirsiniz. ‘’Banyo havlusu kaç derecede yıkanır?’’ Sorusu da sıklıkla sorulan ve merak edilen bir sorudur, ancak bu sorunun net bir cevabı yoktur. Her havlunun iplik yapısı farklı olabilir. Havlunuzu kaç derecede yıkayacağınızı doğru tespit etmek isterseniz, havlunun üzerindeki etikette yer alan yıkama talimatını incelemeniz daha doğru olur. Bu havluların ebatları da modellerine göre değişkenlik gösterir. Bebek havlularının ebatları daha küçüktür. Bayan havluları büyük ve erkek havluları ise bayan havlularına göre biraz daha büyüktür. Havlu boyutlarını, ürün açıklamasından okuyup kolayca seçebilirsiniz.

Banyo havlusu fiyatları ne kadardır?

Banyolarda kullanılan havluların fiyatları, havlunun kumaşına, markasına ve satıldığı yere göre değişebilir. En ucuz banyo havlusu çeşitlerini, cimri.com’da, banyo tekstili kategorisi altındaki, banyo havlusu sekmesinden inceleyebilirsiniz.

https://www.cimri.com/banyo-havlusu