Eset Nod32 Antivirüs v10 1 Kullanıcı 1 Yıl OEM Antivirüs

Bu ürünün satışını yapan mağazamız bulunmamaktadır.
Yorumlar
Çok İyi
0 Kişi
İyi
0 Kişi
Vasat
0 Kişi
Kötü
0 Kişi
Çok Kötü
0 Kişi
Sen de düşüncelerini diğer kullanıcılarla
paylaşmak ister misin?
İnceleme
29.12.2016Yazan: Ferhat Verdi

ESET NOD 32 V10 Antivirüs

Antivirüs yazılımları, günümüz dijital hayatının mutlak gereklilikleri arasında. Test merkezimizde ağırladığımız iddialı, pratik ve performanslı antivirüs yazılımı ESET NOD 32 V10, en ucuz fiyat ve en uygun fiyat alternatifleriyle Cimri.com’da. ESET NOD 32 V10 detaylı incelemesini aşağıda bulabilirsiniz.
ESET NOD 32 V10 Antivirüs

Güvenlik, dijital dünyanın en önemli konu başlıkları arasında. Sayısız verinin birçok yönde yer değiştirdiği, kritik önem taşıyan bilgilerin paylaşıldığı internet, tüm bu kompleks durumun beraberinde sürüklediği tehditlerle dolu. Bu noktada antivirüs yazılımlarının kötü amaçlı yazılım korsanlarının zararlı faaliyetlerinin önüne geçme konusunda öne çıkan çözümler sundukları biliniyor. Test merkezimizde ağırladığımız güvenlik yazılımı ESET NOD 32 V10 Windows kullanıcıları için ideal seçeneklerden biri. Yakından bakacağız…

ESET NOD 32 V10 Kurulum ve Tarama Süreci

Öncelikle yazılımın ESET’in web sitesinden indirme ya da kutulu şekilde olmak üzere iki farklı yolla satın alınabildiğini belirtelim. Kurulum aşaması oldukça pratik ve sizi yönlendirmelerle birlikte ilerlediğiniz kısa bir süreç bekliyor. Ve program bilgisayarınızda. Şimdi nelerle karşılaşacağınıza bakalım…

Yazılım, internet ve bilgisayar koruması sağlıyor. Kimlik avı, web erişimi, e-posta iştemcisi koruması gibi internet odaklı fonksiyonlar ile veri güvenliği temelindeki bilgisayar koruması çözümleri içeriyor.

Son derece sade ve derli toplu bir arayüzle gelen güvenlik yazılımı, renkleri ve pratikliğiyle dikkat çekiyor. Yüklenir yüklenmez bilgisayarınız taranmaya başlanıyor. Dilerseniz bu işlemi özelleştiredebiliyorsunuz; dilediğiniz bir zamanda yapılmasını sağlamanız mümkün. Bilgisayarınızdaki zararlı yazılımları tarama süreci esnasında bulduğu tehditleri anlık olarak gösteriyor. Ayrıca temizleme işlemi yapıldıysa bu da görünüyor. Tarama ekranında bulgular, çözümler ve süre gibi bilgiler gösteriliyor.

ESET NOD 32 V10 Güncellemeler

NOD 32, sıklıkla güncellenen bir yazılım. Ortaya çıkan yeni bir virüs var diyelim, yazılım mühendisleri bu yapıya uygun çözümler hazırlıyor ve hali hazırdaki ESET güvenlik yazılımına entegre edilecek güncellemeler sunuluyor. Bunları otomatik olarak alabilmek mümkün olduğu gibi elle kontrol de söz konusu. Yeni güncellemelerin olup olmadığını görebiliyorsunuz.

ESET NOD 32 V10 Araçlar ve Ayarlar

Araçlar, NOD 32’nin önemli kısımlarından. Burada günlük dosyalar, işlemler, koruma verileri, görev zamanlama gibi bilgi ve işlemler görülüyor; ayrıca karantinadaki olası virüsler de görülüyor. Ek bir özellik olarak çalışan programların ne kadar sistem belleği tükettiği gibi istatistiki bilgilere de ulaşabilmeniz sağlanıyor. Araçlar sekmesi, ESET SysInspector ile çok daha ayrıntılı veriler de sağlıyor. Bu araç daha çok ileri seviye kullanıcılar için yapılandırılmış durumda.

Ayarlar sekmesi de güvenlik yazılımının öne çıkan bölümleri arasında. Buradan yazılımın çalışma prensiplerini yapılandırabilmeniz, oyun modu gibi özellikleri aktif/deaktif etmeniz mümkün oluyor. Oyun modu oldukça ilginç bir özellik, oyun esnasında antivirüs yazılımının çalışmasını ve zaten grafik özelinde yoğun işleyen sistemi daha da zorlamasını engelleyen özellikleri içeriyor.

ESET NOD 32 V10 Performans ve Sonuç

ESET NOD 32 V10, ev ve küçük ofisler için ideal bir antivirüs yazılımı. Kolay ve zaten çoğu özelliği de neredeyse hiçbir şey yapılmadan kullanıma hazır şekilde. İnternet ve bilgisayar koruması anlamında hızı ve verimliliği çok iyi seviyede. Üstelik sistemi zorlamadan çalışıyor. Açıkçası antivirüs yazılımı sistemini zorlar, bilgisayarımı yavaşlatır gibi bazı yazılımlarda görülen etkiler, ESET NOD 32 V10’da söz konusu değil. Bizden tam not aldı, güvenle kullanabilirsiniz.