Çağımızın en büyük sorunlarından biri şüphesiz fazla kilolardır. Fazla kilolar sağlık sorunlarını da beraberinde getirir. Sizin de kurtulmak istediğiniz fazla kilolarınız varsa; sizi Acura, Ab Tronic, Beurer gibi markaların en ucuz zayıflama kemerleri modellerini bulabileceğiniz Cimri.com a bekliyoruz.

Zayıflama Kemeri Nedir?

Kemer şeklinde üretilmiş, içerisine monte edilen küçük motorlar sayesinde titreşim yayma özelliğine sahip, vücudun karın, kalça, basen, sırt gibi bölgelerine takılabilen zayıflama gerecidir. Yaydığı titreşimler sayesinde deri altındaki yağ hücrelerinin parçalanmasına yardımcı olduğu için çok tercih edilmektedir. Kullanım esnasında başka işlerinizi yapabileceğiniz için oldukça işlevsel bir üründür. Oturduğunuz yerden rahatça kullanabilirsiniz. Çeşitli markalara ait zayıflatıcı kemerlerinin kendine özgü farklı teknik özellikleri vardır. Seçiminizi yaparken, ihtiyacınız doğrultusunda seçim yapmanız zayıflama kemeri kullanımından maksimum fayda sağlamanız demektir.

Zayıflama Kemeri Ne İşe Yarar?

Karın ve bel bölgesindeki kullanım sonucunda belin incelmesine ve kasların sıkılaşmasına yardımcı olur. Kalça ve baldır bölgesinde kullanıldığında ise selülitlerin giderilmesine, yağların yakılmasına ve daha sıkı bir görünüm oluşmasına katkı sağlar. Aynı zamanda kasılmış boyun, sırt, omuz gibi vücut bölgelerini de rahatlatmak için zayıflama kemerinin faydalarından yararlanabilirsiniz.

Zayıflama Kemeri Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Piyasada bulunan zayıflama kemeri çeşitleri iki adettir. Birincisi vücuda hareket kazandıran titreşimli kemerlerdir. Diğeri ise vücudu terletmeye yarayan termal sauna kemer de denilen ısıtmalı zayıflama kemerleridir. Titreşimli kemer; yaydığı titreşimler sayesinde bölgedeki kasları çalıştırmak, dolaşımı hızlandırmak ve o bölgedeki yağları eriterek zayıflamaya yardımcı olmak amacıyla üretilmiştir. Titreşim güçlerine göre şarjlı, tek motorlu, çift motorlu, üç motorlu ve beş motorlu olarak çeşitleri vardır. Titreşimli inceltici kemeri günde en az 2 seans halinde 10’ar dakika kullanmaya özen göstermelisiniz. Seanslar arasında en az 30 dakika zaman verilmesi faydalı olur. Termal zayıflama kemeri; özel kumaşı sayesinde kullanıldığı bölgeyi ısıtarak vücuttaki fazla ödem, toksin ve yağların vücuttan dışarı atılmasına yardımcı olur. Kullanım süresi sınırlı değildir, kişi istediği süre boyunca kullanabilir. Bölgesel yağlanmalardan muzdarip çoğu insan bu iki kemeri de dönüşümlü olarak kullanarak çok daha iyi sonuç aldıklarını bildirmişlerdir. Bütün bu bilgileri göz önünde bulundurarak, en ucuz ve kaliteli zayıflatıcı kemeri Cimri’den seçebilirsiniz.