Keramika Yemek Takımı

Keramika Yemek Takımı Fiyatları

46 Ürün gösteriliyor.
İlgili Etiketler
  termos

Keramika Yemek Takımı

Keramika Yemek Takımı fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Keramika Yemek Takımı ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Keramika Yemek Takımı Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Keramika Yemek Takımı incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Korkmaz Çatal / Kaşık / Bıçak Takımları
 • Michael Kors Kol Saatleri
 • Canon Dijital Fotoğraf Makineleri
 • Toyo Lastikler
 • Kütahya Porselen Kahvaltı Takımı
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Keramika Yemek Takımı fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Keramika
  Cimri'nin Seçimi
  Kütahya Porselen İlay 48 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı
  Kütahya Porselen İlay 48 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Kütahya Porselen İnci 48 Parça Yemek Takımı
  Kütahya Porselen İnci 48 Parça Yemek Takımı
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

  Keramika Yemek Takımı

  Yemek takımları içerisinde birçok anıyı barındırır. Keramika yemek takımı, eski dostları, aileyi, komşularımızı ve tanrı misafirlerini ağırlarken yıllar boyu bizlere eşlik edebilecek kalitede üretilir. Keramika, porselenin en meşhur olduğu ilimiz Kütahya’da üretilmektedir. 1972 yılından bu yana en kaliteli porselen ürünlerin üretimini sağlamaktadır. Yemek takımları, hayatımızın büyük bölümlerinde bizlere eşlik eden, çeyiz takımlarının vazgeçilmezi ürünlerdir. Keramika %100 yerli sermaye ile üretilen ve kalite standartları üst düzeyde olan ürünlere sahiptir. Yemekleri en sağlıklı, en dayanıklı ve görsel olarak muhteşem takımlarda yemek anılarımızda muhteşem yer edinmelerini sağlar. Keramika günlük yemek takımı kalitesiyle birçok sofraya misafir olmaktadır. Günümüzün vazgeçilmez alışveriş sistemlerinden biri de E-Ticaret yöntemidir. Keramika ürünlerine Türkiye’nin en büyük E-Ticaret platformlarının yanı sıra kendi web sitesi üzerinden de ulaşılabilmektedir. E-Ticaret, günümüz şartlarında birçok insanın tercih ettiği yöntemdir. Ancak çoğu zaman karşınızda muhatap bulmak oldukça zordur. Keramika, müşteri hizmetleriyle satış öncesi ve sonrası sizlerin yanında olan bir firmadır.

  Keramika Yemek Takımı Modelleri

  Keramika, her eve uyum sağlayacak Keramika mermer desen yemek takımı modelleri gibi özellikle uzun süre kullanılacak olan ürün tasarımlarıyla oldukça dikkat çeker. Tasarımların cesur çizgiler ve modernlik taşıması, malzemenin kullanıcıya verdiği haz, ölçüleri ve renkleri kusursuz olmalıdır. Yıllar geçtikçe modasının geçmemesi, herkesin isteklerine uygun olarak parça sayısı gibi etmenler tasarım kadar önemlidir. Yemek takımlarının ayrıca kalabalık aileler ve günlük kullanım için çeşitlerin ve modellerin yeterli olması gerekir. Keramika bu konuda oldukça cesur ve kaliteli ürünler üretir. Keramika 44 parça yemek takımı, kalabalık ailelerin genellikle tercih ettiği modellerdendir. İçerisinde oldukça şık ve cesur bir tasarıma sahip olan fincan, pasta Tabağı, servis tabağı, yemek tabağı, çorba kasesi, çerezlik/sosluk, kayık tabak, çay fincanı ve çay tabağı gibi her evin ihtiyacı olan ürünleri içerisinde barındırır. Muhteşem ve modern çizgiler barındıran bir ürün olan Keramika 6 kişilik yemek takımı, asaletin renkleri olan siyah ve altını bir arada barındırır. Bu set, kahvaltılarınız ve akşam yemeklerinizde sizlere eşlik ederken aynı zamanda eşsiz ve lezzetli sunumlarınızda misafirlerinize görsel bir şölen sağlar. Her parçası ayrı bir güzelliğe sahip bu takım, özel günlerde sevdiklerinize hiç düşünmeden hediye edebileceğiniz muhteşem bir sürpriz olacaktır. Ayrıca 6 kişilik setlerde 24 parçadan oluşan Keramika oval yemek takımı da tercih edebileceğiniz şık tasarımlardandır. Keramika, her aileye güven ve mutluluk vermeyi amaçlamaktadır. Keramika ege yemek takımı modelleri pembe, siyah, gold ve beyaz olmak üzere 4 eşsiz tasarımdan oluşan ve çok tercih edilen modellerden biridir. E- ticaret üzerinden kolaylıkla sipariş verebileceğiniz bu modeller arasında Keramika 24 parça romeo-juliet yemek takımı açık pembe gibi cesur tasarımlara sahip birçok takım yer alır. Tüm bu çeşitliliğin yanı sıra güven veren kurumsal yapısı Keramika’yı farklı kılan yönlerdendir. Keramika’nın web sitesi kullanıcı dostu olarak tasarlandı. Modellerin ayrıntılı özellikleri ve görselleri platformda yer alır. Ödeme güvenliği ve müşteri hizmetleri de üst düzey kullanıcı memnuniyeti yaratır. Keramika özel günlerde yaptığı indirimlerle de dikkatleri üzerine çeker.

  Keramika Yemek Takımı Fiyatları

  Keramika yemek takımı fiyatları üretilen ürünlerin kalitesine göre değişim göstermez. Ürün fiyatları takımda yer alan parça sayısı veya farklı tasarımlara göre değişkenlik gösterir. Herkesin bütçesine uygun ürünler üreten Keramika, piyasada yer alan diğer marka ve ürünlere göre daha kolay ulaşılabilir bir yapıya sahiptir. Türkiye’nin en popüler ve büyük E- ticaret sitelerinde de kendisine vitrinde yer bulan Keramika yemek takımı en ucuz ve kaliteli ürünlerini kendi dijital mağazasından da satar. Günümüzde E-ticaret üzerinden özellikle kırılma ihtimali olan ürünler almak kullanıcıları korkutur. Güçlü bir müşteri hizmetlerine sahip olan Keramika, hasarlı ürünler için iade yaparken de müşterilerine kolaylık sağlar. Keramika ürünlerinde sağlamlık garantisi sunar. Aldığınız set veya takımların %20'sine kadar hasarlı ürün tedariği yapılır. Aldığınız ürünler için sipariş takibi ve sipariş iptalini online olarak Keramika’nın dijital platformu üzerinden sağlamanız mümkündür. Ürünleri güvenle sipariş edebilir, uzun yıllar sofralarınızda sevdiğiniz insanlarla birlikte kullanabilirsiniz. Her bütçeye uygun, kaliteli ve şık ürünlere sahip olmak herkesin hakkıdır. 

  Keramika Yemek Takımı Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmelidir?

  Keramika yemek takımı alırken, ihtiyaç ve beklentilerinizi ön planda tutmanız gerekir. Kişi sayısı özellikle dikkat etmeniz gereken durumlardandır. Kullandığınızdan fazla parça sayısı bütçenizi de zora sokacaktır. İhtiyacınızın altında parça sayısı almakta kullanırken zorluk yaşamanıza sebep olabilir. Örneğin; Keramika yemek takımı 12 kişilik aldınız. Ancak aldığınız ürünün parça sayısı ihtiyacınızdan fazla ise 6 kişilik Keramika etna yemek takımı seçebilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise yıkamadır. Yıkamalar esnasında ani ısı değişimlerinin takıma zarar vermemesi adına 30 derece gibi kısa programları tercih etmeniz önemlidir. Yıkamalarda daima jel deterjanlar tercih edilmelidir. Alışveriş yapmadan önce ürünlerin parça sayıları, görsellerini dikkatlice incelemeniz gerekmektedir. Bu durum iade gibi zamanınızı alacak durumlardan kurtulmanızı sağlar. Tasarım olarak da seçim yaparken dikkat etmeniz gereken durumlar mevcuttur. Örneğin; evinizin tasarımı Keramika Retro yemek takımına uygun olabilir. Bu tercih evinizin şıklığı ile sofranızın şıklığını birleştirmenize sebebiyet verecektir. Tüm bu önerilere dikkat ederseniz uzun yıllar mutlu sofralarınıza konuk olacak olan Keramika yemek takımlarına sahip olursunuz.