Yatak Başlığı

Yatak Başlığı Fiyatları

304 Ürün gösteriliyor.
Yatak Başlığı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Yatak Başlığı modelleri ve Yatak Başlığı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Yatak Başlığı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Niron, Alpino, Vivense, Acar, Bellona. 304 adet Yatak Başlığı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Yatak Başlığı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Yatak Başlığı markası:

2021 yılı Yatak Başlığı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 304 Yatak Başlığı modeli içerisinde en ucuz Yatak Başlığı fiyatı 199.0 TL iken, en yüksek Yatak Başlığı fiyatı 4940.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Yatak Başlığı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Yatak Başlığı fiyatı ise 526.47 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Yatak Başlığı Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Yatak Başlığı

Yatak başlığı yatakların temel parçalarından birini oluşturur. Yatak odanız için yeni bir yatak başlık satın alırken, başlığın modeline ve malzemesine ve oluşturmak istediğiniz yatak odasının stil görünüme karar vermelisiniz. Bazı klasik başlıklar arasında ahşap başlıklar yer alır. Stiller arasında klasik veya modern, basit veya desenli modelleri sizlerin tercihlerine bağlıdır. Daha uzun ömürlü bir model isterseniz metal yatak başlıkların tercih edebilirsiniz. Metalden yapılan yatak başlıkları ahşap modellere göre daha az bakım gerektirir ve bu da zamandan tasarruf sağlayabilir. Kolayca bir toz almanız yeterli olacaktır. Klasik ahşaptan lüks kumaşlara kadar çok çeşitli modellerde ve markalarda piyasada ürünler yer alır. Geniş bir ürün yelpazesi sunulur ve bu da yatağınızın görünümüne ve boyutuna göre değişir. İnternet üzerinden modellerin detaylarına ulaşmak mümkündür. İncelemeniz için firmaların katalogları online olarak sunulur ve bazı araştırmalar yaparak yatağınız için en ideal yatak bir başlığını bulabilirsiniz.

Yatak Başlığı Modelleri

Yataklarda son dönemlerde daha çok moda olan entegre başlıklar tam bir mobilya görünümüne sahiptir. Basamaklı tasarımları ile birçok odanın görünümüne modernlik katabilir. Yataklarda kullanılacak başlıkların genellikle daha hafif, görsel ve fiziksel olarak estetik olması gerekir. Yatakların yatak başlıkları da belirli aralıklarla temizlenmelidir. Kolayca takıp çıkarılan modeller sizlere temizlik açısından da kolaylıklar sunar. Bazı başlıklar duvara kalıcı olarak monte edilir. Sabit durumdadırlar ve kurulum sırasında yatak basitçe altına itilir. Yatak başlığı modelleri de kurulum açısından da farklılık gösterir. Bunun dışında boyut olarak yatağınızın özelliklerini dikkate alarak seçim yapmalısınız. Tek kişilik bir yatağınız varsa yatak başlığı tek kişilik modeller aramalısınız. Daha geniş yataklara sahip olanlar yatak başlığı çift kişilik ya da king size yatak modelleri arasından seçim yapmalıdır. Bu seçimi yapmanın arkasında yatak başlık ölçüleri baz alınır. Yatağınızın ölçüsünü bilerek satın alırsanız daha garanti bir karar vermiş olursunuz. Malzemelerin de kendi aralarında farklı avantaj ve dezavantajları bulunur. Yatak başlığı ahşap modeller klasik renklerdedir ve ev dekorasyonuna uyum sağlayan modellerdir. Oyma yatak başlığı ise kendine özgü bir havaya sahiptir. Bu klasik modeller zaman içerisinde de modasını koruyan ürünlerdir. Yatak başlığı renkleri günümüzde oldukça geniştir ve koyu ya da açık birçok renk seçeneğine sahipsiniz. Yatak başlığı metal modeller ise genellikle paslanmaz çelikten yapılan kaliteli ürünlerdir. Ahşaptan sonra en çok kullanılan malzemeler olarak adından bahsettiren ürünlerdir. Büyük bir yatak odanız yoksa, satın alabileceğiniz yatak boyutu ve türü açısından bazı kısıtlamalar sizi bekleyebilir. Yataklara, özellikle de büyük yatak başlığına sahip olanlara bakmadan önce, uygun bir tasarım bütünlüğü yaratmak için yatak odanızın ve yatağınızın ölçülerini tam olarak aldığınızdan emin olmanız tavsiye edilir. Sadece boyutları değil aynı zamanda duvar alanı da önemli bir noktadır. Metal başlıkların yapıldığı çeşitli metaller vardır ve en yaygın olanı işlem gören alüminyum, pirinç, paslanmaz çelik ve krom diyebiliriz. Metal yatak başlıkları tam anlamıyla herhangi bir dekor tarzını tamamlayacak şekilde yerleştirilebilir ve çoğu zaman en uygun fiyatlı olan ürünler kategorisindedir. Modern görünüme sahip olan metal başlıklar genellikle minimalist bir görünüme sahiptir. 

Yatak Başlığı Fiyatları

Yatak başlığı fiyatları modelden modele değişiklik gösterir. Bunun nedeni kullanılan malzemelerin kalitesinden kaynaklanır. Yapılan ahşap modeller oyma ise üzerinde daha çok emek verilen ürünler olabilir. Ahşap modellerde aynı zamanda kullanılan ağacın cinsi de fiyatı etkiler. Kısacası, yapılan malzemenin tipi ürünlerin kalitesini etkilediği için fiyat farkları ortaya çıkar. Uzun ömürlü olan bir model sizlere yıllarca kullanım imkanı sunar. Bu da sizlerin bütçesine katkıda bulunan önemli bir satın alma kriteri sunacaktır. Metal modellerin modern görünümü ve ahşap modellerin sunduğu klasik fakat sıcak görünüm birçok insan tarafından tercih edilir. Yatağınızın boyutları ve odanızın dekorasyonunu göz önünde tutarak en ideal olan modeli seçmelisiniz. Fiyat açısından bütçenize en uygun modeller arasından seçim yapmanızı kolaylaştırmak için ürün ve fiyat karşılaştırması yapmanızı sağlayan cimri.com’u ziyaret edebilirsiniz. Çift veya tek kişilik yatak modellerine uygun olan ürünler arasından dilediğiniz gibi seçim yapabilirsiniz.

Yatak Başlığı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Yatak başlığı markalarına göre başlıkların boyutları, fiyatları ve stilleri değişir. Bunlar arasından karar vermek zorlayıcı olsa da bazı temel özellikler sizlere ışık tutabilir. Başlık seçerken bazı önemli noktalar bulunur ve bunlar arasında en önemli noktalardan biri ise yatağınızı nasıl kullandığınızdır. Bunun yanında estetik kaygılar taşıyorsanız yatak başlıklarının tasarımı da seçiminizde büyük rol oynayabilir. Yatakta fazla zaman geçiren biriyseniz farklı ihtiyaçlarınız olabilir. Belki de yastıklı veya kapitone bir başlık daha kullanışlıdır. Her zaman komodin gibi yatak yanında bulunan küçük bir mobilya için yeriniz olmayabilir ya da yatak odanızı genişletmek istiyor olabilirsiniz. Yatak başlıkları da komodin görevi görebilir. Bir bardak su veya kitap koyacak yere sahiptirler. Bu ihtiyaçlarınızı karşılamak için depolama alanı sunan modellere göz atabilirsiniz. Minimalist bir stilde ürünler arıyorsanız sadelik önem taşır. Belki ince olan alçak bir başlık arıyor olabilirsiniz. Yatak odasında yer sıkıntınız yoksa ultra yüksek ahşap başlıkları tercih edebilirsiniz. Bu başlıklarla desenli yastıklar odanızın havasını değiştirebilir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery