Dreamcar Universal Silecekler

En Ucuz Dreamcar Universal Silecekler Fiyatları

67 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
Dreamcar
 • En Popüler Ürünler
 • En Ucuz Ürünler
 • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

  Universal silecekler, universal muz silecekler ya da muz tipi silecekler olarak da bilinirler. Yeni nesil araçlarda kullanılan bu tip, eski nesil araçlar için de paket içerisindeki aparatlarla kullanılabiliyor. Aracınız eski dahi olsa gerekli aparatlarla bu en son teknolojik ürünü kullanabilirsiniz. Modacar, Inwells, Bosch, Vette ve NewStar gibi önde gelen markaları en uygun modellerini en ucuz fiyat avantajları ile Cimri.com'da kolayca bulabilirsiniz.

 • Universal Sileceklerin Özellikleri Nelerdir?

 • Universal silecekler, cama 20 noktadan birden basmaktadırlar. Eski sileceklerde bu rakam 4'tü. Bu artış camdaki silme oranını arttırmaktadır. Muz silecek lastiği diğerlerinden daha yumuşak ve ince bir yapıya sahiptir. Ayrıca daha sessiz ve daha izsiz çalışma prensibi ile hareket eder. Bu durumu sağlayan sahip olduğu grafit tabakasıdır.

  Oto silecekler arasında muz silecekler diğerlerine göre kullanım rahatlığı sunan sileceklerdir. Sileceğin dönüş sesi yüksek olduğunda bu durum aracı kullanan için dikkat dağınıklığına sebebiyet verebilir. Universal muz sileceklerde sileceğin dönüş sesi azaltılmıştır. Ayrıca silecek çalışırken görüş alanını asgari seviyeye indirir. Bu da rahat bir kullanım için avantajdır. Bazı silecekler araç hızlandıkça rüzgarın vurmasıyla birlikte rüzgar sesi çıkarmaya başlarlar. Sıklıkla sürücüler tarafından rahatsız oldukları belirtilen bu durum universal sileceklerde yaşanmaz. Çünkü aracın camına uygun kavisli bir yapıya sahiptir. Cam sileceklerinde en önemli noktalardan biri de sileceğin sıfır temas sağlayabilmesidir. Sileceğin sıfır temas sağlaması etkili bir temizlik için belirleyicidir. Universal muz sileceklerin düz, esnek ve lastik yapısı ile cam eğimine harika bir uyum sağlar. Bu özellik sıfır temas sağlamasına yardımcı olur. Ürünü almadan önce silecek boyunu bilmeniz ya da ölçerek almanız faydalı olacaktır. Sıra montaja geldiğinde de kolay bir işlem sonunda pratik bir şekilde montaj tamamlanabilir. Aracınız hangi markadan olursa olsun yeni muz tipi araç sileceğini takmanız sorun olmayacaktır.

 • Universal Silecekleri Kullanırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

 • Universal sileceklerin montajını tamamladıktan sonra dikkat edilmesi gereken birkaç nokta var. Montaj işleminden sonra silecek kolunun tam olarak tam olarak yerine yerleştiğini kontrol edin. Son olarak sürüş güvenliğini doğru ve en uygun şekilde sağlamak için silecekleriniz her sezonun başında yaz ve kış olmak üzere değiştirin.