Marka
Puma
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Spor çantaları, sadece spor yaparken değil gündelik yaşamda ve seyahatlerde de sıklıkla ihtiyaç duyulan aksesuarlardır. Seyahate çıkarken ihtiyaç duyacağınız malzemeleri kolayca yanınızda taşımanıza yardımcı olan bir spor çantası, spor salonuna giderken, açık havada yaptığınız spor aktivitelerinde de büyük bir kolaylık sunar. Spor çantasını unisex modeller arasından seçmek, çantayı eşinizle ya da kardeşinizle ortak kullanma imkanı sunabilir.

Unisex Spor Çantası Seçimi Nasıl Olmalı?

Spor çanta seçiminde kullanım amacı çok önemlidir. Zira, spor çantaları spor salonu kullanımı dışında günü birlik seyahatlerde seyahat çantası olarak ya da gündelik yaşamda bebek çantası olarak da kullanılabilir.

Spor çantanızı spor salonuna giderken spor malzemelerini ve eşyalarınızı taşımak için almayı planlıyorsanız kirli ve temiz çamaşırlar için en az iki bölmesinin olması işinizi kolaylaştırabilir. Ayrıca cüzdan, telefon, güneş gözlüğü gibi malzemeler için bir iç cep de oldukça pratik bir kullanım sunacaktır. Amacınız kısa süreli seyahatlerde eşyalarınızı büyük bir valiz yerine küçük ve kolay taşınır sportif bir çanta ile taşımaksa sırt çantası görünümlü ürünleri tercih edebilirsiniz. Bu çantaları kolayca sırtınıza asarak boşta kalan ellerinizle pasaport, kimlik, cüzdan cep telefonu taşıyabilir, gerektiğinde kolayca görevlilere gösterebilirsiniz. Ayrıca bebeğinizle kısa yürüyüşlere ya da gezmeye çıktığınızda bebek bezi, ıslak mendil, mama, biberon, emzik, yedek kıyafet gibi malzemeler için de spor çantanızı kullanmayı tercih edebilirsiniz. Bu amaçla kullanacağınız çantanın da biberonları dikey konumlandırabileceğiniz yan gözlerinin olması büyük bir avantaj sunabilir. Sürekli dışarıda olacağınız bir sporla uğraşıyorsanız su geçirmez bir spor çantası tercih edebilirsiniz.

Unisex Spor Çantası Fiyatları

Spor çantalarının fiyatları, malzeme kalitesine, fermuar, düğme, çıt çıt gibi aksesuar özelliklerine, çantanın büyüklüğüne, markasına göre değişiklik gösterebilir.

En Ucuz Unisex Spor Çantası Nereden Alınır?

Spor çantası modellerini bir kaç dakika içinde ürün özelliklerine göre ya da spor çantası markalarına göre listeleyebileceğiniz cimri.com ile avantajlı bir biçimde alabilirsiniz. Aradığınız ürünün farklı online satış kanallarındaki fiyatlarını karşılaştırmalı olarak izleyebileceğiniz cimri.com ile en uygun fiyatlı spor çantasını saatler harcamadan bulabilirsiniz.