Unisex Çocuk Patik Ayakkabı

Unisex Çocuk Patik Ayakkabı Fiyatları

48 Ürün gösteriliyor.
Unisex Çocuk Patik Ayakkabı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Unisex Çocuk Patik Ayakkabı modelleri ve Unisex Çocuk Patik Ayakkabı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Unisex Çocuk Patik Ayakkabı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Vicco, Twigy, Slipstop, Inch Blue. 48 adet Unisex Çocuk Patik Ayakkabı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Unisex Çocuk Patik Ayakkabı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 4 Unisex Çocuk Patik Ayakkabı markası:

En Çok İncelenen Unisex Çocuk Patik Ayakkabı Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Unisex Çocuk Patik Ayakkabı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 48 Unisex Çocuk Patik Ayakkabı modeli içerisinde en ucuz Unisex Çocuk Patik Ayakkabı fiyatı 33.0 TL iken, en yüksek Unisex Çocuk Patik Ayakkabı fiyatı 179.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Unisex Çocuk Patik Ayakkabı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Unisex Çocuk Patik Ayakkabı fiyatı ise 73.16 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Unisex Çocuk Patik Ayakkabı Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Unisex Çocuk Patik Ayakkabı

Çocukların büyüme ve gelişmelerine uyum sağlayan özelliklerde birçok ürün kullanımına ihtiyaç duyulur. Gelişen teknolojik imkanlar ile birlikte çocuk giyimde de çeşitlilik oldukça fazlalaşmıştır. Bebeklik döneminden itibaren çocuğun ihtiyacına göre ayakkabı, patik gibi ürünler kullanılmaya başlar. Yeni yürümeye başlangıç döneminde çorap formunda üretilen çocuk patik çeşitleri kullanılır. İç mekanlarda ve dış ortamlarda farklı malzemelerden üretilmiş modeller tercih edilebilir. Yaşın ilerlemesi ile birlikte yürümeyi destekleyici ayakkabı formunda üretilen patik modelleri kullanılabilir. Çocuk patik ayakkabı çeşitleri dış mekanlarda daha sık tercih edilir. Çocuklarda ayak sağlığı için kullanılan ürünlerin malzemeleri oldukça önemlidir. Piyasada her bütçeden kullanıcının ihtiyacını karşılayan ve zevkine hitap eden özelliklerde ürün bulmak mümkündür. Patik çeşitleri, farklı üretim malzemelerine sahiptir. Kullanım alanına uygun olarak çocuk patik çeşitlerinde malzeme seçimi yapılır. Deri, kumaş gibi üretimi yapılan ürünlerin yanı sıra örgü patik çeşitlerinin de kış mevsiminde kullanımı oldukça yaygındır. Erkek ve kız çocuklar için farklı tasarımlarda ürün seçenekleri vardır.

Unisex Çocuk Patik Ayakkabı Modelleri

Çocuklarda her sezon yaşa ve ihtiyaca göre farklı özelliklerde ürünlerin kullanımı yapılır. Çocuklarda yürümeye başlamadan ve yürümeye başladıktan sonra farklı formlarda patiklerin kullanımı tercih edilir. Çocuğun ayağına uygun özelliklerde seçilen ürünler ile kıyafetlerin tarzında da bütünlük sağlanabilir. Çocuk ürünleri kullanılırken çocuğun güvenli şekilde hareket edebilmesi ilk önceliktir. Çocuk patik çeşitleri, farklı mevsimlerde kullanıma uygun malzemelerle ve özelliklerde üretilir. Yazın ayağı terletmeyecek malzemelerden üretim yapılırken, kış sezonunda üretim  ayağı sıcak tutacak malzemelerdendir. Kış sezonu için üretilen peluş patik çeşitleri her yaştan çocuğun kullanımına uygundur. Üzerinde çeşitli figürler kullanılarak kullanımı daha keyifli hale getirir. Yürümenin başladığı dönemden itibaren ise çocuğun yere basmasını daha sağlam hale getirecek ürünler kullanılır. İç mekanlarda ve dış mekanlarda kullanım yapılan ürünlerin özelliklerinde farklılık vardır. İç mekanlarda kullanılacak patik çeşitlerinde örgü, kumaş gibi seçeneklere yer verilir. Dış mekanlarda ise ayakkabı formunda üretilen ilk adım patiklerinin kullanımı daha fazladır. Ayakkabı patik çeşitlerinde çocukların ayak numaralarına uygun seçenekler piyasada yer alır. Çocuklarda en fazla kullanılan patik türlerinden biri de örgü modellerdir. Çocuk patik modelleri örgü ipleri ile yapıldığında daha sıcak tutma etkisine sahiptir. Serin havalarda çocuğun ayağını soğuktan korur. Çeşitli ip alternatifleri kullanılarak patik örmek mümkündür. Çocuk patik modeli seçenekleri arasında kullanımı yapılan bir diğer ürün ise havuzda ve denizde kullanımı da mevcut olan kaydırmaz özellikli patiklerdir. Numara aralığı oldukça fazla olan ürünlerin kaydırmaz tabanları sayesinde çocuklar ıslak zeminde daha güvenli hareket edebilir. Denizde ayağına taş veya yabancı herhangi bir cismin batması önlenebilir. Patiklerin bilek kısımlarında bulunan lastik detayı sayesinde ayaktan çıkmaz ve kolay giyilebilir. Ayrıca çabuk kuruyan kumaştan üretilmiştir. Kaydırmaz çocuk patiklerinde kız ve erkek çocuklar için farklı desen seçeneklerine yer verilmiştir. Patikler kreşlerde, oyun alanlarında, ıslak ve kuru hemen her zeminde kullanıma uygundur. Çocuk patik modeli tasarımlarında sezona uygun ayrıntılar kullanılmıştır. Yaz sezonu için üretilen ürünler bantlı ve bilek boyu üretilirken, kış sezonu için üretilen ürünler ise boğazlı ve içi sıcak malzeme ile kaplanmış şekilde üretilmiştir. 

Unisex Çocuk Patik Ayakkabı Fiyatları

Çocukların hareketleri esnasında güvenli şekilde basmasını sağlayan ürünler günlük yaşantı içerisinde kullanılır. Bebeklik döneminden itibaren evlerde, kreşlerde, oyun alanlarında ve daha birçok alanda uygun formlarda çocuk patik modellerinin kullanımı yapılır. Piyasada birçok marka tarafından üretilmiş her bütçeden kullanıcıya uygun ürün seçenekleri vardır. Çocuk patik fiyatları ürünün markasına, üretim malzemesine ve özelliğine göre değişiklik gösterir. Ayrıca ürünlerin hangi sezon için üretildiği de fiyatlar üzerinde etkilidir. Ayakkabı formunda üretilmiş çocuk patiklerinde fiyatlar biraz daha yüksektir. En ekonomik çeşitler ise örgü patiklerdir. Patiklerin üretildikleri malzemeye göre kullanım alanları değişir. Yazın ince yapılı ürünler tercih edilirken, kışın bot özelliği taşıyan ürünler tercih edilir. Patik çeşitlerinde tasarımda kullanılan detaylar ve numara aralıkları da fiyatlara etki eder. Çeşitli tasarımlara sahip patik seçenekleri internet alışveriş sitelerinde değişen rakamlar ile kullanıcılara sunulur. İhtiyaca en uygun ürün, fiyat avantajları ile cimri.com sayfası ziyaret edilerek temin edilebilir.

Unisex Çocuk Patik Ayakkabı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Çocuk ayak sağlığında ayağa uygun ürünlerin tercih edilmesi önemlidir. Yürümeye başlanılan dönemden itibaren farklı formlarda ve tasarımlarda patik kullanımı yapılır. Çocuk ayaklarında gelişimin desteklenebilmesi için yumuşak ve hafifi yapılı ürünler tercih edilmelidir. Geçmiş dönemden günümüze kadar en sık tercih edilen patiklerin başında örgü modeller yer alır. Günümüzde ise birçok marka tarafından üretilen iç ve dış mekan giyimine uygun patik çeşitleri tercih edilebilir. Patik seçiminde ayak numarası ve kullanım yapılacak alana dikkat edilmelidir. Patiklerde farklı malzemelerden üretilen farklı tasarımlarda ürünler mevcuttur. Çocuk patik modeli erkek için üretilenlerde lacivert, gri, mavi gibi renkler ağırlıklı olarak kullanılmıştır. Çocuk patik kız modellerinde ise çeşitli süslemeler, çiçek, boncuk gibi aksesuarlar kullanılmış olup, genel olarak pembe, lila, mor gibi renklerdedir. Küçük çocukların meraklı yapıları düşünülerek çocuğa zarar verebilecek detayların kullanılmadığı ürünleri tercih etmek daha doğrudur. Kış sezonu için seçilecek patik modelleri ayağı sıcak tutacak malzemelerden üretilmiş olmalıdır. Ayrıca kolay giyilip çıkarılan ürünlerin kullanımı daha rahattır. Kaydırmaz özelliğe sahip ürünler ise ıslak ve kuru zeminlerde rahatlıkla kullanılabilir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery