Marka
Lumberjack
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

En uygun fiyatlı Adidas ve Victoria marka unisex çocuk günlük ayakkabı seçeneklerini cimri.com sitesinde bulabilir, ürün fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

Unisex çocuk ayakkabı modelleri nelerdir?

Eskiden özellikle çocuk günlük ayakkabısı modellerinde çok fazla çeşit mevcut değildi. Günümüzde gayet rahat ve kullanışlı, aynı zamanda da farklı yerlere giderken giyilebilecek çok farklı çeşitler mevcuttur. Çocuk günlük spor ayakkabıları dayanıklı olmalıdır. Özellikle küçük yaşlarda hem kız hem de erkek çocuklar çok hareketlidir ve bütün giysilerini çok hızlı eskitme eğilimindedir. Erkek ve kız çocuk spor ayakkabıları dayanıklılıkları ve ortopedik özellikleriyle çok rahat kullanılabilirler. Aynı zamanda her mevsim giyilmek için de uygundurlar. Ayrıca çocuk cırt cırtlı ayakkabıları giydirirken size zaman da kazandırabilir. Miniklere bağcık bağlamayı da öğretmek gerekecektir fakat bu konuda çok başarılı olamayanlar için kullanım kolaylığı cırtlı modellerde mevcuttur. Okul kurallarına göre bu tip ayakkabılar okula giderken de giyilebilirler ama kurallar uygun değilse daha klasik çeşitlere yönelmek mantıklı olacaktır. Daha spor olan modeller mutlaka çorap ile birlikte kullanılmalıdır. Minikler büyürken belirli aralıklarla, halen kullanım için uygun bedende olup olmadıkları kontrol edilmelidir.

Unisex çocuk günlük ayakkabı numarası nasıl seçilir?

Öncelikle boy olarak ölçüm yapılmalıdır. Tabanlar genelde ortopedik olduğu için çıkarılabilir özellikte de olabilirler. Böyle bir fırsat varsa taban çıkarılarak da ölçüm yapılabilir. Topuk kısmından parmak sokulmayacak kadar oturmuş ve aynı zamanda parmakların ön kısma dayanmayacak kadar da bol olduğunu kontrol etmek gereklidir. Bu yöntemler çocuğunuzun ayakkabı numarasını bilmediğiniz durumlar için geçerlidir. Çocuk ayakkabıları çok renkli, desenli ve aksesuarlı olabilirler. Bu aksesuarlar numara ölçüsü belirlerken sizi yanıltabilir. Deneme sırasında yürütmeye özen göstermek faydalı olabilir. En ucuz unisex çocuk ayakkabısı için karşılaştırma yapmak size zaman kazandırabilir.

Unisex çocuk günlük ayakkabı fiyatları ne kadardır?

Her mevsimde rahat bir şekilde kullanılabilecek, rahat ve dayanıklı en ucuz unisex çocuk günlük ayakkabı seçenekleri arıyorsanız, cimri.com sitesinde, unisex çocuk ayakkabısı kategorisi altında yer alan unisex çocuk günlük ayakkabısı başlığını seçerek, ürünleri listeleyebilir, fiyat ve özelliklerini kolaylıkla karşılaştırabilirsiniz.