track source
track source

Unisex Çocuk Günlük Ayakkabısı

Unisex Çocuk Günlük Ayakkabısı Fiyatları

320 Ürün gösteriliyor.
Unisex Çocuk Günlük Ayakkabısı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Unisex Çocuk Günlük Ayakkabısı modelleri ve Unisex Çocuk Günlük Ayakkabısı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Unisex Çocuk Günlük Ayakkabısı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Adidas, Nike, Slazenger, Kinetix, Polaris. 320 adet Unisex Çocuk Günlük Ayakkabısı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Unisex Çocuk Günlük Ayakkabısı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Unisex Çocuk Günlük Ayakkabısı markası:

2021 yılı Unisex Çocuk Günlük Ayakkabısı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 320 Unisex Çocuk Günlük Ayakkabısı modeli içerisinde en ucuz Unisex Çocuk Günlük Ayakkabısı fiyatı 24.9 TL iken, en yüksek Unisex Çocuk Günlük Ayakkabısı fiyatı 1485.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Unisex Çocuk Günlük Ayakkabısı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Unisex Çocuk Günlük Ayakkabısı fiyatı ise 180.39 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Unisex Çocuk Günlük Ayakkabısı Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Unisex Çocuk Günlük Ayakkabısı modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Unisex Çocuk Günlük Ayakkabısı modeli:
Cimri'nin Seçimi
16
Adidas RUNFALCON Beyaz Erkek Koşu Ayakkabısı
Adidas RUNFALCON Beyaz Erkek Koşu Ayakkabısı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Unisex Çocuk Günlük Ayakkabısı

Çocuğunuz belli bir yaşa gelince onun için ayakkabı almak da bir gereklilik olur. Yürümeye başladığı ilk dönem ev içi kullanımına uygun patik tipi ilk adım ayakkabıları çocuğunuz için idealken yaşı ilerledikçe daha özenli seçimler yapmak gerekir. Çocuğunuza alacağınız ayakkabıda ilk yıllarda cinsiyet önemli olmadığı için hem kız hem de erkek çocuklarının giyebileceği unisex çocuk ayakkabılarını tercih edebilirsiniz. Çocuğunuzun ayak sağlığı için dış görünüş kadar ayakkabının in kaliteli olması hem çocuğunuzun ayak sağlığını korur hem de ayakkabının kullanım ömrünü uzatır. Çocuğunuza ayakkabı seçerken ayağının ortopedik yapısına uygun bir model seçmelisiniz. Mesela ayakkabının burnu kesinlikle yuvarlak ve ayakkabı tabanı da esnek olmalıdır. Esnek ayakkabı çocuğunuzun daha rahat adım atmasını sağladığı gibi esnek yapısından dolayı ayakkabı daha az yıpranacak ve kullanım ömrü uzayacaktır. Çocuğunuza ayakkabı seçerken hafif yapıda olmasına da özen göstermelisiniz. Bu çocuğunuzun daha kolay adım atmasına yardımcı olur. Ayakkabı çocuğunuzun ayağına yük olmaz. Çocuk günlük ayakkabı çeşitleri ayakkabının kullanılacağı mevsimden ayakkabının modeline kadar çeşitli alternatiflere sahiptir. Örneğin çocuğunuza kış ayı için bot alarak ayağını soğuktan korursunuz.    

Unisex Çocuk Günlük Ayakkabısı Modelleri

Çocuk günlük ayakkabı modelleri ayakkabının kullanılacağı mevsime, ayakkabının numarasına göre çeşitli ürünlerden meydana gelir. Günlük ayakkabılar kullanıcının gün içerisinde kullandığı ayakkabı modelleridir. Çocuk ayakkabılarında çocuğun yaşı önemli olduğu için hem ayağının boyutuna hem de yaş grubuna uygun ayakkabılar tercih etmelisiniz. Erkek çocuk günlük ayakkabı modelleri ile kız çocuk günlük ayakkabı modelleri arasında belirgin bir fark yoktur. Sadece renk ve tasarım farkı olan iki modelde de rahatlık ve ayakkabının mevsime uygunluğu öncelik olmalıdır. Örneğin bir ve beş yaş grubundaki çocuklara ayakkabı seçerken modelden çok rahatlık ön planda olmalıdır. Bunda cinsiyetin önemi yoktur. Ayakkabıların iç tabanı çocuğun ayağını rahat ettirmek için yumuşak yapıda olmalı ve yastıklı modellerle çocuğun ayağı iyice desteklenmelidir. Bu durum çocuğun ayağını bir yere vurma ya da düşme tarzı sorunlarda ayağın acımasını engellemek için de gereklidir. Küçük yaş grubu için ayakkabının iç tabanı dış tabanına göre daha mühimdir. Bu yüzden iç tabanın olabildiğince yumuşak olmasına dikkat etmelisiniz. Dış tabanın ise çocuğun ayağını zeminin olumsuz şartlarına karşı korumak için daha sert yapıda olması gerekir. Bu yaş grubundaki çocuklar dışarıda daha çok ebeveynlerin elinden tutarak dolaştıkları için ayakkabının dış tabanının ekstra bir özelliğe ihtiyacı yoktur. Ama 5 ve 10 yaş arasındaki çocuklarda durum değişir. Okul çağında olan bu yaş grubunun ayakkabılarını tercih ederken tıpkı bir yetişkinin ayakkabısında olması gereken özelliklere sahip olmasına dikkat edilir. Örneğin çocuk okula giderken okulun şartlarına uygun daha klasik ayakkabı modelleri tercih etmek zorundayken günlük hayatta kendi kişisel zevklerine hitap eden modelleri tercih edebilir. Kız çocuk günlük ayakkabı seçimi de kız çocuğun yaş grubuna göredir. Kız çocukların ayakkabıları özellikle ilk dönem denilen yürümeye başladığı andan beş yaşına kadar olan süreçte daha gösterişli modellerdir. Ama okul çağına gelince onların ayakkabıları da değişim gösterir. Örneğin çocukluk döneminde çok süslü ayakkabı bir ayakkabı tercih eden bir kız çocuğu okuldaki beden eğitimi dersi için unisex çocuk günlük ayakkabı modeline uygun bir spor ayakkabı tercih edebilir.        

Unisex Çocuk Günlük Ayakkabısı Fiyatları

Çocuk günlük ayakkabı fiyatları ayakkabının sahip olduğu bazı özelliklerden dolayı değişiklik gösterir. Çocuk ayakkabılarını seçerken yetişkinler için tercih edilen ayakkabılara oranla daha fazla özen göstermek gerekir. Çünkü çocukların ayakları gelişim halindedir ve ayakkabının ayağın gelişimine zarar vermemesi için kesinlikle ortopedik olması gerekir. Hem tabanı hem dış materyali bakımında kaliteden taviz verilmemesi şarttır. Çocuk ayakkabılarının fiyatının değişiminde katkısı olan bazı faktörleri sayacak olursak ayakkabının markası, yapımında kullanılan malzeme, tasarımı, modeli, ayakkabının kaç yaş grubu için tasarlandığını sıralayabiliriz. Ayakkabı kalitesinde markanın payı büyüktür. Özellikle tanınan markalar müşteri memnuniyetini önemsedikleri ve müşteri kaybetmek istemedikleri için kaliteden ödün vermezler. Ayakkabının yapımında kullanılan malzemenin kalitesi arttıkça maliyetinde değişmeler olur. Bu değişme de ayakkabının fiyatına etki eder. Çocuk ayakkabı fiyatını etkileyen bir diğer faktör de çocuğun yaş grubudur. 1 yaşındaki bir çocukla 10 yaşındaki bir çocuğun ayakkabı fiyatı eşit olmaz. Aynı şey ayakkabı çeşidiyle de alakalıdır. Kız ya da erkek çocuk fark etmeksizin çocuğunuz için alacağınız bir kışlık bot ile spor ayakkabı fiyatı aynı olmaz.      

Unisex Çocuk Günlük Ayakkabısı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Ayak sağlığı ve rahatlık için ayakkabı seçerken bazı hususlara dikkat etmek gerekir. Konu özellikle de çocuklarsa bu hususlara daha fazla dikkat edilmelidir. Çünkü çocuk ve yetişkin kişilerin ayağı aynı değildir. Çocuk günlük ayakkabı seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli konu çocuğun yaş grubudur. Çocuğunuz için alacağınız ayakkabının rahat olması çok önemlidir. Bunda da ayakkabının çocuğunuzun ayağına tam oturmasının büyük payı vardır. Çocuğunuz için ayakkabı seçerken mevsime de özen göstermelisiniz. Örneğin kış mevsimiyse bot tarzı ayakkabıları seçerken ilkbahar için rahat spor ayakkabı modellerini tercih etmelisiniz. Ayakkabının yapımında kullanılan malzemeye ekstra özen göstermeniz gerekir. Yaz ya da kış fark etmeksizin seçeceğiniz ayakkabının çocuğunuzun ayağına nefes aldıracak yapıda olması çocuğunuzun ayağının hava alması için önemlidir. Havasız kalan ayak terleyeceği için hem çocuğunuzun rahatsız hissetmesine neden olur hem de havasız kalan ayak nemleneceği için mantar ve bakterilere davetiye çıkarır. Çocuğunuzun ayak tabanıyla uyumlu ve ayağının anatomik yapısına uygun bir ayakkabı tercih ederseniz çocuğunuzun ayağının ayakkabı içerisinde rahat hissetmesini sağlarsınız.  

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery