track source

Temizlik Ürünleri

Temizlik Ürünleri Fiyatları

8533 Ürün gösteriliyor.
Temizlik Ürünleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Temizlik Ürünleri modelleri ve Temizlik Ürünleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Temizlik Ürünleri kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Temizlik Gereçleri, Oda Kokusu, Yüzey Temizleyici, Saplı Paspas/Mop, Banyo & Mutfak Temizleyici. 8533 adet Temizlik Ürünleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi

Temizlik Ürünleri

Temizlik ürünleri hayatımızın çok önemli bir bölümünü oluşturur. İnsanlar evlerinde, yaşam alanlarının tümünde, hatta dış mekanlarda temizlik ürünlerine ihtiyaç duyar. Yapılan temizlik yaşadığımız mekanların temizliği ile sınırlı kalmaz; dünyayı birlikte paylaştığımız her canlının temizliği önemlidir. Temizlik sağlık açısından da önem teşkil eder. Özellikle banyo ve tuvaletlerde düzenli temizlik yapılmalıdır; aksi takdirde insan sağlığına zarar verebilecek bakteri ve mikroplar sağlığımızı tehdit edebilir. Hijyenin olmazsa olmaz unsurları ev temizlik malzemeleri, banyo ve tuvalet temizlik malzemeleri, çamaşır yıkama ürünleridir

Temizlik Ürünü Çeşitleri ve Özellikleri

Temizlik ürünleri çeşitleri, evinizi, işyerinizi ve arabanızı temizlemek üzere geliştirilmiştir. Farklı yüzeyler ve alanlar için özel tasarlanmıştır. Bu ürünler lekeleri, kokuları ve yüzeydeki tüm bakterileri yok etmeye yarar. Sadece evinizi değil, işyerinizi ve arabanızı da temizlik ürünleri kullanarak temizleyebilirsiniz. Temizlenecek alana göre, bu alan için özelleştirilmiş ürünlerdir. Örneğin; mutfak için yağ çözücüler ve lavabo açıcılar geliştirilmiş iken; evin diğer bölümlerindeki yüzeyler için ise yüzey temizleyiciler üretilmiştir.

Ev Temizlik Ürünleri

Evimizdeki tüm yüzeyleri en etkili ve kolay şekilde temizlemek amacı ile çok çeşitli ev temizlik malzemeleri üretilmektedir. Gelişen teknolojinin de etkisiyle temizlik malzemelerinin verimi artırılmıştır. Örneğin; fiber bez, toz alma ve silme işlemlerinde en güncel temizlik ürünüdür. Cam temizliği için geliştirilmiş bu bezler camlarda leke bırakmadan temizlik yapma özelliği ile bilinir. Yine cam yüzeyleri için üretilen bir diğer malzeme ise cam sileceğidir. Bu sayede cam temizleme işi çok hızlı yapılabilmektedir. Ev temizlik malzemeleri çeşitleri arasında yüzey temizleyici seçenekleri de vardır. Evlerde toz almak için ise plastik süpürge seçenekleri mevcuttur. Bu ürünler suya dayanıklı olmasından dolayı uzun süre kullanılabilmektedir.

Yüzey Temizleyiciler 

Yüzey temizleyici çeşitleri ahşap, mermer ya da diğer tüm yüzeyler için üretilmiş ürünlerdir. Bu ürünler yer yüzeyi temizleme cam yüzey temizleme ve ahşap yüzey temizleme çeşitleri olarak satışa sunulmaktadır. Yüzeyin çeşidine uygun ürün kullanımı zeminin bozulmaması açısından çok önemlidir. Yüzeyin uzun süreli kullanımı isteniyorsa hangi ürünün kullanılacağına hassasiyet gösterilmesi önemlidir. Hatta yüzeylerin uzun ömürlü olması için kullanılan temizlik ürününün yanında kullanılacak temizlik bezleri ve diğer temizlik araçları da önemlidir. Yüzey temizleyicilerin özellikle camlarda dalga izi bırakmaması ve hoş kokulu olması tercih sebebidir.

Tuvalet Temizlik Ürünleri

Tuvalet temizliği, temizliğin en önemli bölümünü oluşturur. Bu alanın hijyeni sağlanmazsa birçok bakteri üremesi meydana gelir ve insan sağlığı olumsuz yönde etkilenir. Bu yüzden tuvaletler için seçilen temizlik ürünleri hassasiyetle seçilmelidir. Tuvalet temizlik ürünleri geliştirilirken su ve kireç oluşumunu engelleme hedefi güdülür. Tuvalet temizlik ürün seçenekleri püskürtmeli ürünler, tuvalete atılan bloklar ve tuvalet kapağına takılan hoş kokulu ve hijyenik bloklardır. Tuvalet koku giderici ürünler de tuvaletlere mis gibi koku kattığından çok tercih edilenler arasındadır.  

Banyo Temizlik Ürünleri

Banyoda en önemli kirlilik sebebi su lekeleri, fayanslarda biriken kirler, matlaşan yüzeyler ve banyo dolapları yüzeylerindeki lekelerdir. Bu yüzden banyo temizliği için geliştirilen ürünler bahsedilen bu alanlarda temizliği hedefler. Banyo temizlik ürünleri jel ve sprey ürünlerden oluşur. Her geçen gün daha etkili ürünler üretilmektedir. Temizlenen alanların tekrar kirlenmesini ve su lekesinin yeniden oluşmasını önleyici silikon temizleyiciler mevcuttur. Lavabo açıcılar, tıkanmış lavaboların açılarak etkili bir şekilde temizlenmesini sağlar. 

Mutfak Temizlik Ürünleri

Mutfak temizliği denince akla yağ çözücüler, kireç çözücüler ve lavabo açıcılar gelmektedir. Mutfak temizliğinde en çok temizlenen yerler ocak, fırın ve buzdolabı gibi yerlerdir. Buralara temas edecek temizlik ürününün sağlıklı ve özellikle de doğal olması gerekir. Sirke gibi doğal temizlik maddelerinden üretilen temizlik ürünleri de bulunmaktadır. Bu durum hijyen ve sağlık açısından çok güzel bir durumdur. Sirkeden başka doğal temizlik maddesi olan karbonat ve boraks da doğal temizlik ürünü üreten markaların kullandığı diğer maddelerdir. 

Temizlik Ürünü Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Temizlik ürünü alırken eşyalarınıza ve yüzeylerinize zarar vermeyecek olanları seçmeniz gerekir. Temizlik yapacağımız yüzeye uygun olması, eşyaların ömrünü uzatır. Doğru temizlik ürünü seçimi zamandan tasarruf etmenizi de sağlar. Tercihlerimizde her zaman doğal olan ev temizlik ürünleri seçilmelidir. Doğaya ve kullanıcılara zarar vermeyen, cilde temas ettiğinde sağlık sorunları yaratmayan, sağlığa uygun ev temizlik ürünü alınmalıdır. Bu ürünleri satın alırken açık ürünler değil de bilinen ve güvenilen markaları tercih etmeniz sağlık açısından çok önemlidir. Temizlik ürünü almadan önce mağazaların yaptığı temizlik ürünleri indirim veya kampanyalarını takip edilebilir. Temizlik ürünleri ile birebir temas edildiği için malzeme kalitesine dikkat edilmelidir. Ayrıca temizlik ürünleri seçimi yapılırken kullanım amacına uygun tercihler yapmanız uzun kullanım ömrüyle birlikte bütçenize katkı sağlar.

Temizlik Ürünü Fiyatları

Temizlik ürünü fiyatlarındaki değişikliğe sebep olan önemli unsurlardan birisi temizlik ürünleri markalarıdır. Firmalar ürünlerini kolay kullanımlı, pratik, kısa zamanda çok etki sağlamasına ek olarak her bütçeye uygun şekliyle geliştirir. Çok sayıda temizlik ürünü, çevrimiçi mağazalarda uygun fiyatlarla bulunabilir. Temizlik ürünleri fiyatları, farklı markalara, farklı kokulara ve içeriklere göre değişkenlik gösterir. Ev işlerinizde en büyük yardımcınız olacak, size zaman kazandırırken bütçeden tasarruf etmenizi sağlayacak temizlik malzemeleri için çeşitli çevrimiçi mağazalar araştırılmalıdır. Temizlik ürünleri en ucuz seçeneklerle tüketicilere her bütçeye uygun alternatifler sunmaktadır.

track source
Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle Play