track source
track source

Temizlik Ürünleri

En Ucuz Temizlik Ürünleri Fiyatları

4225 ürün gösteriliyor.
Temizlik Ürünleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Temizlik Ürünleri modelleri ve Temizlik Ürünleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Temizlik Ürünleri kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Temizlik Gereçleri, Oda Kokusu, Yüzey Temizleyici, Saplı Paspas/Mop, Banyo & Mutfak Temizleyici. 4225 adet Temizlik Ürünleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi

Temizlik Ürünleri Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Temizlik ürünleri alırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta PH değerleridir. PH değeri yediye yakın olan bir ürün tercih etmelisiniz. Güzel bir kokusu olmasına özen göstermenizde fayda vardır. Temizlik ürününün üstünde ağırlık, marka, seri no ve kullanım bilgisi mutlaka olmalıdır. Hangi alanı temizleyeceğinizde önemlidir ve buna göre temizlik ürünü almanızda fayda vardır.

Temizlik Ürünleri Hangi Alanlarda Kullanılmaktadır?

Temizlik ürünleri genellikle ev ve işyerlerinde kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra otellerde de oldukça kullanımı yaygın ürünlerdir. Havalimanları, alışveriş merkezleri, okullar yani yaşamın olduğu tüm yerlerde hijyen açısından kullanılmaktadır. Bu nedenle aslında temizlik ürünlerinin kullanılmadığı bir yer yoktur.

Temizlik Ürünleri Nelerdir?

Temizlik ürünleri arasında yer alan ve en çok tercih edilen ürünler temizlik gereçleri olarak bilinmektedir. Temizlik gereçlerinin içinde ise eldiven, bulaşık fırçası ya da tuvalet fırçası gibi araçlar yer almaktadır. Evlerde ve ofislerde temiz, taze ve güzel bir havanın vazgeçilmez bir parçası olan oda kokuları ortamın her daim mis gibi kokmasına yardımcı olmaktadır. Oda kokuları çok farklı çeşitlerde bulunmaktadır. En yaygın çeşitleri fısfıs sprey formunda olanlar, sıvı sprey formunda plastik şişe içinde satılan oda kokuları, otomatik püskürten makine içinde olanlar, cam şişe içinde sıvı olarak bulunup içinde uzun bambu çubuklu olanlar, dekoratif formda olanlardır. Sağlık için önem taşıyan bilgilerin ürün ambalajının üzerinde yer aldığının kontrol edilmesi gerekir. Ürün içeriğinde bulunan malzemeler, uyarılar, kulanım talimatları, üretim tarihi, son kullanma tarihi, üretici firma, dağıtıcı firma, bakanlık tarafından onaylı olup olmadığıdır. Yüzey temizleme ürünleri, seramik, karo, mermer gibi alanlar için farklı, parke, ahşap zemin alanlar için farklı şekilde formülize edilmiştir. Dolayısıyla yüzey temizleyici satın alırken bu detaya mutlaka dikkat etmek gerekir. Zira soğuk zemin yani mermer, seramik gibi zeminler için uygun olan ürünler, sıcak zemin denilen ahşap yüzeylere zarar verebilir. Ahşap zemin için üretilmiş olan yüzey temizleyici deterjanlar da soğuk zeminde leke bırakabilir. Bu nedenle zemine uygun yüzey temizleyici deterjan kullanılmalıdır. Banyo ve mutfak temizleyiciler sayesinde hem mutfağınızı hem de banyonuzu temiz tutabilirsiniz. Temizlik yaparken, farklı yüzeyler için farklı temizlik malzemeleri kullanılması, yüzeyin korunması ve daha iyi temizlenmesi adına önemlidir. Temizlik malzemeleri, kullanılacakları yerlere göre asit ve baz temelli olarak üretilirler. Örneğin, ahşap yüzeyler ahşap temizleyicilerle, cam yüzeyler cam temizleyicilerle temizlenebilir. Zaman zaman her evde su giderleri tıkanmaktadır. Lavabo giderinde biriken kirler, artıklar suyun akmasına engel olmaktadır. Bu kirleri ve artıkları yok etmenin en kolay yolu ise lavabo açıcılardan geçmektedir. Lavabo açıcı sayesinde giderlerinizi açarak işlerinizi yapmaya devam edebilirsiniz. Çöp torbası, ahşap temizleme, paspas, tuvalet temizleyici, halı şampuanı, metal parlatıcı ve ahşap parlatıcı da temizlik ürünleri arasında yer almaktadır. Sizde bu ürünleri incelemek istiyorsanız süpermarket kategorisi adı altında istediğiniz sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Temizlik Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Temizlik ürünlerinin fiyat aralığı marka, model ve ürün çeşidine göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle belirli bir fiyatı olmadığı gibi belirli bir fiyat aralığı da yoktur. Sizde ihtiyacınıza göre olan bu ürünleri sıralayabilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra sıraladığınız bu ürünlerin fiyatları değiştiği anda fiyat alarmı butonu sayesinde anında haberdar olabilirsiniz.

track source