track source
track source

Tavla

Tavla Fiyatları

75 Ürün gösteriliyor.
Tavla fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Tavla modelleri ve Tavla fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Tavla kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Sunman, Wildlebend, KS Games, Star, Master. 75 adet Tavla fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Tavla Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Tavla markası:

En Çok İncelenen Tavla Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Tavla Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 75 Tavla modeli içerisinde en ucuz Tavla fiyatı 2.25 TL iken, en yüksek Tavla fiyatı 799.9 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Tavla fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Tavla fiyatı ise 98.43 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Tavla Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
PES Pro Evolution Soccer 2019 David Beckham Edition PS4
PES Pro Evolution Soccer 2019 David Beckham Edition PS4
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Tavla

Bazı oyunlar üstünden yıllar geçse de güncelliğini korumaya devam eder. Nesiller boyu bir gelenek halini alarak varlığını sürdürür. Birçok oyun çeşitli materyallerin bir araya gelmesi ile hazırlanır. Tavla da kültürel oyunların başında yerini alır. Yıllardır demode hale gelmeyen oyunlar arasında yer alan tavla, vakti eğlenceli hale getirmek için kullanılan en etkili oyun türlerinden biridir. Oyun olmasının yanı sıra aynı zamanda kişilerin zekasına da olumlu katkı sağlar. Zeka gelişimini de destekleyen bu oyu oldukça eğlencelidir. Tavla pulların ve zarın bir araya gelmesi ile bütün halini alır. İki kişi ile oynanan bu oyun türünü birçok marka farklı tasarımlarla kullanıcıya sunar. Tavla takımının modellerine ve markasına göre kalitesi farklılık gösterir. Ürünler büyük boy ve küçük boy alternatifleriyle kullanıcılara sunulur. Boyutuna göre ürün için ödeyeceğiniz ücret de değişiklik gösterir. Ürünlerin küçük boyutu sayesinde en dar alanlarda dahi tavlanıza kolayca yer bulursunuz. Tavla takımları farklı renk seçenekleri satışa sunulur. Ürünler kendine özel ahşap yapısı ile kullanıcı karşısına çıkar. Bu sayede dilediğiniz renkte ürüne sahip olabilirsiniz.

Tavla Modelleri ve Özellikleri

Oyunlar zamanı eğlenceli hale getirmenin yanı sıra birçok faydayı da beraberinde getirir. Türk kültüründe yer alan birçok oyun zeka gelişimine katkı sağlayarak oyunu daha yararlı hale getirir. Bu sayede eğlenirken de gelişmeye devam edersiniz. Sizi geliştiren bu ürünlerin başında gelen tavla, birçok farklı marka tarafından üretilir. Ürün aynı olsa da marka farklı olduğu için ödeyeceğiniz ücretler de değişiklik gösterir. Tavla modelleri farklı boyutları ile her ihtiyaca uygun cevap verir. Büyük ve küçük boy seçenekleri sayesinde tüm alanlarda kendine yer bulur. Tavlalar hemen hemen tüm evlerde ve mekanlarda en çok tercih edilen oyunların  başında gelir. İki kişi ile sade bir oyun sunan tavla özellikle aile ortamında sıklıkla tercih edilir. Tavlalar farklı renklerden oluşarak kullanıcılara eğlenceli bir oyun alanı sunar. Kendine özel tasarımı ve ahşabı ile kullanıcıyı kendine çeker. Zarın atılması ile başlayan tavla, pulların hareketi ile devam eder. Oyunun kendine has bir dizilim kuralıdır. Zar sayısı yüksek gelen kişi oyuna ilk sıradan başlar. Daha sonra pulların hareketi ile oyunun kazananı belirlenir. İki kişi ile oynanan tavla oldukça sade ve her ortama uyum sağlayan oyunlar arasında yer alır. Oyuna başlarken pulları belli bir düzene göre dizersiniz fakat oyun bittiğinde tüm malzemeleri kutuya koyarak kapatabilirsiniz. Ürünler birçok marka tarafından farklı şekilde tasarlanarak tarafınıza gönderilir. Eser tavla modellerinin farklı tasarımı sayesinde oyuna renk katarsınız. Ürünün orta yerinde bulunan at figürü oyunu klasik tasarımından öteye taşır. Ürün kendi kutusunu yanı sıra ekstra bir kutu ile daha paketlenir. Her tavlanın içerisinden çıkan ürünler standarttır. Tüm ürünlerde otuz adet pul ve iki adet zar yer alır. Tavlada kullanılan ahşabın türü, kalitesi ve rengi tercih ettiğiniz markaya göre değişir. Siyahı ve etnik desenleri tercih edenler için farklı tasarımlar sunulur. Yenigün tavla modellerinin göz alıcı parlak siyahıyla oyunu bir kat daha güzelleştirebilirsiniz.

Tavla Fiyatları

Oyun tutkunu kullanıcılar mekanlarda kolayca ulaşabildiği birçok oyunu evinde görmek ister. Özellikle evde vakit geçirilen günlerde çoğu kullanıcı eğlenceli bir oyunla gününe renk katmak ister. Çoğu zaman bu oyun geleneksel halini alan tavla olur. Tavlalar, üretimi gerçekleştiren marka tarafından farklı kalitede ve özellikte hazırlanır. Birçok kullanıcı ürün seçiminde fiyat faktörünü de ön planda tutar. Tavla fiyatları genel olarak birden fazla faktöre göre şekillenir. Bunların başında ürünün yapıldığı marka ve ahşabın kalitesi gelir. Ahşabın kalitesi ve dayanıklılığı arttığında fiyat hanesinde artışlar görülür. Eğer ürün doğada bulunması zor ya da maliyetli bir maddeden yapılıyorsa, fiyat yükselebilir. Tavlanın boyutlarına göre fiyatlar değişiklik gösterir. Ürünün içeriği standart olsa da boyutu nedeniyle farklı fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Daha ekonomik bir ürün için küçük boy seçeneklerine yönelebilirsiniz. Tavla alırken markalar arasında fiyat farkı görülebilir. Star tavla çeşitleri ile bir başka markanın ürünü birçok bakımdan aynı fiyata sahip olmayabilir. Marka ve ürün tercihinden önce Cimri.com’da fiyat karşılaştırması yaparak aradığınız tavlanın nerede daha uygun olduğunu öğrenebilirsiniz.

Tavla Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Oyun seçiminde çoğu kullanıcı birçok aşamaya dikkat eder. Bazı kullanıcılar için tavlanın ahşabı ve deseni ayrı bir önem taşıyabilir. Zeka gelişimini önemseyen kullanıcılar tercihini tavladan yana kullanabilir. Birçok marka tarafından üretilen bu oyun farklı renk ve desenlerle satışa sunulur. Zevkinize göre ürün seçimi yapabilirsiniz. Klasik tasarımlardan ve ahşaplardan vazgeçemeyenler pi ithalat tavla çeşitlerine yönelebilir. Tavla seçiminde ürün boyutu da ayrı bir önem taşır. Kullanım kolaylığına göre boyut seçimi yapmak daha doğru olur. Evde çok fazla yer kaplamayan bir oyun istiyorsanız küçük boyuttaki ürünlere yönelebilirsiniz. Birden fazla oyunu tek bir kategoride toplayan bir ürün arıyorsanız Smile tavla modellerine yönelebilirsiniz. Bu ürün sayesinde hem tavla ve dama oyununu hem de satrancı tek bir alan üzerinde birleştirebilirsiniz. Ürünler standart olarak aynı materyallerle satışa sunulur. Ancak markalara göre farklı renk, ahşap ve tasarımlarla kullanıcı karşısına çıkar. Genel olarak tüm ahşap modelleri uzun ömürlü bir kullanım sunar. Siz bu süreyi artırmak istiyorsanız marka ve ürün hakkında kısa bir araştırma yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery