Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Takma Kirpikler Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Takma Kirpikler markası:

En Çok İncelenen Takma Kirpikler Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Takma Kirpikler Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 587 Takma Kirpikler modeli içerisinde en ucuz Takma Kirpikler fiyatı 6.9 TL iken, en yüksek Takma Kirpikler fiyatı 199.9 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Takma Kirpikler fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Takma Kirpikler fiyatı ise 30.8 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Takma Kirpikler Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Takma Kirpikler modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Takma Kirpikler modeli:
Cimri'nin Seçimi
Maybelline Affinitone 14 Fondöten
Maybelline Affinitone 14 Fondöten
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Takma Kirpik

Kadınlar için güzellikleri her zaman ön plandadır. Bakımlı ve şık bir görünüm için yoğun çaba sarf eden kadınların makyajları için kullandıkları malzemelerinde önemi büyüktür. Kozmetik sektörünün birbirinden farklı onlarca çeşit güzellik ürünlerinin içinde göz makyajı için tasarlanan ürünler büyük ilgi görür. Bir makyajın en önemli detayı gözlerdir. Bu Sebeple göz makyajı büyük önem taşır. Her göz ve yüz şekline göre makyaj şekilleri ve renkleri değişkenlik gösterir fakat her göz şekline uygun kirpikler makyajın en önemli tamamlayıcılarıdırlar. Takma kirpikler, seyrek olan ve makyajı göstermeyen gözler için tasarlanmış olan yardımcı makyaj  aksesuarlarıdır. Takma kirpik sahip olduğunuz doğal kirpiklerinizin, yoğunluğunu, görünümünü, hacmimi desteklemek ve makyajınızı çok daha gösterişli kılmak için üretilmiştir. Çok sayıda farklı kozmetik markası tarafından üretilerek satışa sunulan kirpikler yoğun çeşitliliğe sahiptir. Birçok farklı malzeme ve kalite ile üretilen kirpikler arasından kendi doğal görünümünüze uygun ürün bulmak oldukça mümkündür. Takma kirpiklerle makyajınızı ve bakışlarınızı daha da derinleştirebilir, dikkat çekici olabilirsiniz. 

Takma Kirpik Çeşitleri

Kozmetik malzemeler ve kozmetik aksesuar çeşitleri kuşkusuz her kadın için önemlidir. Tüm kadınların ortak noktası güzellik kaygısı ve her koşulda güzel görülebilmektedir. Bunun için yoğun çaba harcayan ve kişisel bakımına özen gösteren kadın sayısı oldukça yükse oranlara sahiptir. Kozmetik markaları bu istek ve talepten yola çıkarak oldukça geniş skalaya sahip olan ürün çeşitlerini kullanıcıları için satışa sunar. Bu ürün çeşitleri arasından göz için tasarlanan ürünler oldukça yoğun ilgi görür. Çünkü gözler bir makyajı gösteren en önemli detaydır. Göz makyajı tamamlayıcı aksesuar grupları arasında yer alan Takma kirpik modelleri arasından göz yapınıza ve zevkinize uygun ürün seçmek mümkündür. Birçok farklı marka tarafından, birçok farklı materyalle satışa sunulan takma kirpikler tüm kadın kullanıcılar tarafından tercih edilebilir. Ürün çeşitliliği oldukça geniş bir skalaya sahiptir. Seyrek ve rimel kullanımında özensiz duran kirpiklere bir anda bambaşka bir boyut kazandıran takma kirpiklerle etkileyici bakışlar yaratmak mümkündür. Her göz şekline göre çeşidi bulunan kirpik modelleri arasından kendi gözünüze uygun olan kirpikleri seçebilir cazibeli bakışlar yakalayabilirsiniz. İpek, vizon, sentetik, naylon gibi çeşitleri bulunan takma kirpikler birkaç kategoriye ayrılır. Tam, yarım, tekli ve mıknatıslı olarak satışa sunulan takma kirpikler arasından kullanımını en rahat sağlayacağınız ürünleri tercih edebilirsiniz. Takma kirpikler birçok markada numaralandırma sistemleri ile satışa sunulur. Numaralar kirpiklerin uzunluğunu ve boyutunu belirler. Takma kirpik markaları tarafından birçok farklı boyutta hazırlanarak satışa sunulan ürünler kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görür. Takma kirpik kullanımı bakımından oldukça pratiktir. Her markanın için de bulunmamakla birlikte Takma kirpik yapıştırıcısı ile birlikte kullanılır. Yapıştırıcı kirpiğin üzerine ince bir tabaka halinde uygulanır, kısa bir süre bekledikten sonra da kirpik diplerine monte edilir. Yüksek tutuş gücü sağlayan yapıştırıcılarla gün boyu canlı, dinamik ve derin bir bakış olanağı sunar. Son dönemlerde yapıştırıcıya gerek duymadan kullanımı sağlanan Takma kirpik mıknatıslı seçenekleri ile kullanıcıların ilgisini çekmeyi başardı. Hızlı ve pratik kullanım deneyimi sayesinde sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer alır. Alt ve üst olarak çift taraflı kullanım kolaylığı sağlayan mıknatıslı kirpiklerle çok doğal bir görünüm elde edebilirsiniz. 

Takma Kirpik Fiyatları

Kozmetik ürünleri arasında yer alan takma kirpikler birçok kullanıcı tarafından sıklıkla tercih edilir. Çok çeşitli ürün seçeceğine sahip olan takma kirpikler oldukça fazla sayıda kozmetik markası tarafından üretilerek satışa sunulur. Birçok farklı özelliğe sahip olan takma kirpik modelleri arasından kendinize en uygun ürünlere ekonomik fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Takma kirpik fiyatları birçok farklı markaya göre değişkenlik gösterir. Özellik bakımından da farklılıklar gösteren kirpik modelleri fiyat olarak da geniş bir skalaya sahiptir. Her bütçeye uygunluk sağlayacak kalitelerde üretimi sağlanan ürün çeşitleri arasından bütçenize uygun tercihler yapabilirsiniz. Sentetik kirpik fiyatları oldukça ekonomiktir. İpek ve vizon kirpikler insan kirpiğine daha yakın bir görünüm sergilediğinden, çok daha yüksek fiyatlı ürünler arasında yer alabilir. Markasına ve kalitesine göre fiyat farklılığı gösteren ürünler arasından kişisel isteklerinize göre tercih yapabilirsiniz. Birçok farklı marka ve fiyat seçeceği arasından karar vermede zorluk yaşıyorsanız cimri.com sitesinden yardım alabilirsiniz. En uygun fiyatlı ürünleri bünyesinde toplayan site üzerinde. Araştırma yapabilir bütçenize en uygun ürünü tercih edebilirsiniz. 

Takma Kirpik Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Takma kirpikler birçok farklı kategoriye ayrılır. Takma kirpikler arasından seçim yapmak için dikkat edilmesi gereken birkaç farklı detay ve özellik vardır. Takma kirpikler göz şekilleri ve büyüklüğüne göre sınıflandırılır. Bu sınıflandırmaları da birçok kaliteli marka numaralandırma sistemi ile birbirinden ayırır. Göz şekliniz ve büyüklüğüne göre kirpik seçimi yapmanız doğal bir görünüm elde edebil emiz için oldukça önemli bir detaydır. Takma kirpik çeşitleri tam, yarım, tekli ve mıknatıslı olmak üzere birkaç farklı kategoriye ayrılır. Mıknatıslı kirpiklerin dışında olan tüm kirpikler kirpik yapıştırıcı setlerle birlikte kullanılır. Takma kirpik seti içeriğinde yapıştırıcı ürünler de mevcuttur. Kirpik, yapıştırıcı ve cımbızı ile birlikte satışa sunulan kirpik şeyleri kullanımı bakımından oldukça kolay ve pratiktir. Yapıştırıcı ürünler bazı gözlerde alerjik reaksiyonlara neden olabilir. Bu sebeple alerjik reaksiyonlara maruz kalmamak için yüksek kaliteli ürün seçimi yapmalı ürünü satın almadan önce muhakkak içeriğine geç atmalısınız. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery