Makyaj Fırça ve Aksesuarları

Makyaj Fırça ve Aksesuarları Fiyatları

1795 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Makyaj Fırça ve Aksesuarları fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Makyaj Setleri Fiyatları
 • Makyaj Temizleme Mendilleri Fiyatları
 • Makyaj Temizleyicileri Fiyatları
 • Maskeler Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Makyaj Fırça ve Aksesuarları Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Makyaj Fırça ve Aksesuarları markası:

  En Çok İncelenen Makyaj Fırça ve Aksesuarları Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Makyaj Fırça ve Aksesuarları Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  19 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1795 Makyaj Fırça ve Aksesuarları modeli içerisinde en ucuz Makyaj Fırça ve Aksesuarları fiyatı 2.25 TL iken, en yüksek Makyaj Fırça ve Aksesuarları fiyatı 623.97 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Makyaj Fırça ve Aksesuarları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Ekim 2021 tarihinde ortalama Makyaj Fırça ve Aksesuarları fiyatı ise 38.53 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Makyaj Fırça ve Aksesuarları Ürünleri Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da yer alan Makyaj Fırça ve Aksesuarları modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Makyaj Fırça ve Aksesuarları modeli:
  Cimri'nin Seçimi
  Maybelline Affinitone 14 Fondöten
  Maybelline Affinitone 14 Fondöten
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Makyaj Fırça ve Aksesuarı

  Makyaj fırça ve aksesuarları oldukça rağbet gören ve dikkatli bir şekilde seçilmediği takdirde oldukça ciddi sağlık sorunları meydana getiren bir malzemedir. Çünkü bu ürünlerin insanların cildi ile doğrudan doğruya temas ettiğinden dolayı son derece dikkatli bir şekilde seçilmesi gerekir. Bu dikkatin yeteri kadar gösterilememesi durumunda kullanılan üründen dolayı yaşanacak problemlerin sorumluluğunu ise hiçbir firma üstlenmediğinden dolayı daha bir önem verilmesi gerekir. Makyaj fırçaları yüze ya da vücudun herhangi bir yerine sürülecek olan bir ürünün doğru bir şekilde kullanılabilmesi için kullanılır. Zira bir fondöteni elle sürmek oldukça sağlıksız olacağı gibi istenilen görüntüyü de insanlara sunmaz. Bundan dolayı istenilen makyaj ürünü ile cilt arasında bir aracı görevi gören fırçalar, son derece önemlidir. Bununla birlikte makyaj süresini de oldukça düşük bir seviyeye çekeceğinden dolayı insanlar tarafından tercih edilir. Bu gibi nedenlerden dolayı değişik firmalar tarafından üretilen fırçalar ve bunların aksesuarları değişiklik gösterir. Makyaj fırçaları üretildiği maddeye göre sert veya yumuşak olabilir. Bu da kişinin tercihlerinde bilmesi gereken noktadır.

  Makyaj Fırça ve Aksesuarı Özellikleri

  Makyaj fırçaları ve görevleri kullanılacak olan bölgeye göre değişkenlik gösterir. Tombul pudra fırçası genellikle yüz için kullanılan ve tombul gövdesinden dolayı oldukça rağbet gören bir malzemedir. Bu ürünün altın renginde olanı bulunduğu gibi gümüş ya da kahverengi olanı da bulunmaktadır. Renk seçimi ise kullanıcıların isteğine bırakılır. Fırçaların renkli olması tamamen kullanıcıların zevk ve beğenileri içindir. Özellik bakımından farklı olmaz. Bütün bunlara ek olarak ince gövdesine rağmen tepe kısmı geniş olan ve bir kibriti andıran karıştırma fırçası da özellikle ulaşılması zor olan yerler için birebirdir. Bundan dolayı bu aksesuar da oldukça rağbet görür. Ayrıca bu modelin gövdesi gibi tepe noktası da incedir. Bu ürün de genellikle kaş için kullanılır. Bunların yanı sıra ruj kullanımı için bir aracı görevi gören ruj fırçası da son derece kolay bir kullanımı olması nedeniyle iş insanları tarafından tercih edilir. Bu ürünler arasında en yaygın olarak kullanılanı olan eyeliner fırçası ise gözlere vermiş olduğu biçimden dolayı son zamanlarda moda olarak kullanımı artış göstermesine rağmen kristal gövdeli fırçalarda görünüm açısından sevilir. Oldukça kalın ve yapı itibari ile şekilsiz olan bu ürünü kullanmak ise oldukça kolay olur. En iyi şekilde kullanılması hesaplanmış olan far fırçaları ise iki türdür. İlk fırça türü oldukça ince ve köşe bölgeler için kullanılmasına rağmen pembe bronzer fırçalar ise ince bir gövdenin üzerinde geniş kıllara sahiptir. Bu ürünlerin her birinin değişik bir orantıya sahip olmasının nedeni her birinin kullanım amacının değişik olmasıdır. Kimi fırçalar ulaşılması oldukça zor olan bölgeler için kullanılır iken diğer fırçalar da kolay bir şekilde ulaşılan ve daha göz ile görülür bölgeler için kullanılır. Her bir fırçanın kullanım amacı farklı olduğundan dolayı kullanıcılar kendileri için en iyi olan fırçayı seçer. İddialı makyaj yapmak isteyenlerle günlük hafif makyaj yapmak isteyenlerin kullanımına göre fırça çeşitleri değişebilir. Makyaj yüz yapısına göre farklılık gösterdiği gibi elbise ile de uyumlu olması gerekir. Bu da kullanıcılarının farklı modelde fırça ve aksesuar seçmesine neden olur.

  Makyaj Fırça ve Aksesuarı Kullanımı

  Makyaj aksesuarları arasında oldukça özel bir yeri bulunan makyaj fırçaları, makyaj ürünlerini vücudun belirli bölgelerine uygulama amacı ile kullanılan pratik bir malzemedir. Doğru bir makyaj yapabilmek için ise doğru malzemeyi seçmek oldukça önemlidir. Hiçbir kusuru bulunmayan bir makyaj yapmak için açılı fırça, kontur fırçası ya da kapatıcı fırça gibi ürünleri kullanmak gerekir. İstenilen sonucu görebilmek için doğru fırçaları kullanmak oldukça önemli noktalar arasında yer alır. Farklı makyaj modelleri için de farklı fırçalara ihtiyaç duyulur. Fırçalardaki kıl sayısı ve fırçadaki kılların işlenme sıklığı doğru makyaj için önemli ayrıntılardır. Doğal makyaj sevenler için fırçanın kullanımı da bir hayli önemlidir. Fondöten kullanımı için fırça ile malzemeyi saç çizgisine yönelik yüz bölgesine eşit bir şekilde yaymak ve daha doğal bir görünüm sağlayabilmek için malzemeyi çenenin alt kısmına doğru devam ettirmek gerekir. Bunun ile birlikte makyaj yapmanın en önemli kısmının kullanılan fırça ve bu fırçanın nasıl kullanıldığı ile alakalı olur. Bu nedenle oldukça ideal bir makyaj fırçası kullanabilmek için cevap aramak ve en doğru yanıtları bulmak gerekir.

  Makyaj Fırça ve Aksesuarı Fiyatları

  Makyaj süngeri gibi yan ürünleri de bulunan ve oldukça karmaşık bir mekanizması olan makyaj aksesuarlarının fiyatları hakkında tam olarak bir bilgi vermek mümkün olmaz. Bunun ana sebebi ise bu ürünün oldukça değişkenlik göstermesi ve kullanıcılar tarafından bu değişken ürünler arasından en iyinin seçilmesidir. Bu seçimi belirleyen faktörler arasında ise kullanım amacı bulunur. Kimileri için iş dünyasında oldukça sağlam ve sert bir görünüme sahip olan bir makyaj malzemesi oldukça önemli iken, kimileri için günlük rutinde kullanılacak hafif ürünler önemlidir. Bu gibi özellikler göz önünde bulundurulduğu zaman fiyatların neden değişken olduğu da anlaşılır. Fiyatların belirlenmesi hususunda bir diğer önemli özellik ise markaların ürettiği ürünlerde kullandığı malzemelerdir. Kimi firmalar bakır malzemeler kullanır iken diğer bir marka gümüş altyapı kullanır. Bu gibi nedenlerin yanı sıra firmanın bilinirliği de oldukça önemlidir. Piyasa içerisinde birçok müşterisi olan veya birçok insan tarafından ürünleri takip edilen makyaj firmalarının ürettiği ürünlerin fiyatı diğerlerine nazaran daha farklı olur.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery