Sütyen

Sütyen Fiyatları

2912 Ürün gösteriliyor.
Sütyen fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Sütyen modelleri ve Sütyen fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Sütyen kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Adidas, Koton, Nike, DeFacto, Pierre Cardin. 2912 adet Sütyen fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Sütyen Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Sütyen markası:

En Çok İncelenen Sütyen Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin en çok inceledikleri 5 Sütyen ürünü:

2021 yılı Sütyen Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 2912 Sütyen modeli içerisinde en ucuz Sütyen fiyatı 8.9 TL iken, en yüksek Sütyen fiyatı 1297.87 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Sütyen fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Sütyen fiyatı ise 65.02 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Sütyen Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Sütyen

Sütyen modelleri kadınlara istenilen desteği ve korumayı sağlaması için farklı tasarımlarda üretilir. Genel olarak sunulan geniş beden seçenekleri ve dolgulu ya da dolgusuz olan modeller temel kategorilerdir. Bu kategoriler arasında seçim yaparken sütyen modellerinin beden ölçülerini dikkatlice incelemek ve size uygun olan beden seçeneğini yapmak rahatlık konusunda oldukça önemlidir. Dantel ya da boncuk gibi detaylar ise sütyenlere şık görünümler sunar. Modellerin detaylarına ve kullanılan malzemelerin türüne bakarak almak istediğiniz sütyen modelleri arasında seçimlerinizi belirgenleştirebilirsiniz. Kadınların hayatlarında geniş bir yer edinen sütyenlerin farklı amaçlar ile kullanılması da birden fazla model sütyen modeline sahip olma ihtiyacı ortaya çıkarır. Spor yaparken sporcu sütyeni ya da günlük kullanmak için rahat kesim balensiz sütyen modelleri kullanılmak istenir. Sütyen takımı olarak internet üzerinde yer alan modellerde ise iç çamaşırı ve sütyen olarak takım halinde gönderilir. Özel gecelerde kullanmak için ise sütyen dantelli modellerin zarifliğini seçebilirsiniz.

Sütyen Modelleri

Sütyen modelleri kadınların ihtiyaçlarına cevap vermesi ve şık bir görünüm sağlaması için birçok farklı tasarımda sunulur. Üçgen görünümlü sütyenler, balenli ve balensiz sütyenler olarak birçok model sütyen bulunur. Önemli olan noktalar arasında da bu kadar tasarım ve model arasından hangi sütyenin sizin ihtiyaçlarına cevap verdiğidir. Üçgen sütyen modelleri astarlı ya da astarsız olabilir. Dış ve astar kısımlarında elastan sıklıkla tercih edilen bir malzemedir ve bu malzeme sayesinde istenilen esneklik kazandırılır. Bazı modellerde mikrofiber kumaş çeşitleri tercih edilir. Sütyen modellerinde balen yok ise daha fazla kavrama ve rahatlık sağlanır. Hem balensiz hem de dolgusuz olan birçok üçgen kesimde sütyen modelleri yer alır. Bazı modellerde ise dekolte kısımlarında dantel ya da tül detayları kullanılır. Herkesin kolayca kendine göre ayarlaması için sunulan askıların ayarlanabilir olması önemlidir. Arkadan kopçalı olan sütyen modellerinin kopça kısımlarında da birden fazla kapatma kısmı yer alır. Bu sayede de istediğiniz şekilde sık ya da bol olmasını ayarlayabilirsiniz. Sütyen destekli olan modellerde ise bazı ürünler artı bir push up tasarımı ile gelir. Bu modellerde ise kullanılan dolgular sütyen modellerinde alt ve yan kısımlarda olacak şekildedir. Bu destek sayesinde daha dik duran bir görünüm elde edilir. Görünüm olarak dolgunluk kazandıran bu model sütyenleri ise dekolteli bir elbise ya da üst giymek için tercih edebilirsiniz. Beden seçerken ise normal bedenden bir beden daha fazla gösterdiği kabul edilir. Sütyen toparlayıcı modellerde ise gögüslerin alt kısımlarında ve bel kısımlarında destekler bulunur. Bu dolgular da sizlere ek bir destek sağlayarak toparlayıcı bir görevdedir. Genellikle büyük beden gögüs ölçülerine sahip olan kadınlar bu toparlayıcı sütyen modellerini kullanarak daha şık görünümlere sahip olabilirler. Bu modellere aynı zamanda küçültücü sütyen modelleri de denir. Strappy özellikte olan modellerde ise sütyenlerin şeritleri farklı tasarımlarda sunulur. Bu şeritlerin çapraz görünümü ya da gögüs üzerinde olan şerit detayları şıklık katar. Logolu olan birçok sütyen modeli bulunur. Sevdiğiniz markaların sütyen modellerini tercih etmek isterseniz de logo taşıyan bir model tercihiniz olabilir. Genellikle sütyen modeli seçerken rahatlık ve istenilen görünüm hedeflenir. Sütyen modellerinde kullanılan kumaş karışımları içinde elastan ve polyamid sıklıkla tercih edilir. Diğer bir sütyen modeli ise büstiyer adını alır. Büstiyer modelleri diğer sütyenlerden farklı olarak ceket ve gömleklerin altına giymek için tasarlanır. Modeller askılı ya da askısız olabildiği gibi dekoltenin daha çarpıcı görünmesini sağlar.

Sütyen Fiyatları

Sütyen fiyatları arasında değişiklik görülmesinin sebepleri arasında ürünlerin üretim detayları yer alır. Bu detaylar arasında sütyen modellerinin astarlı ya da astarsız oluşu, balenli ya da balensiz oluşu ve kullanılan dantel detayları yer alır. Sütyen modellerinde kullanılan dolgular da fiyatların belirlenmesinde rol oynar. Toparlayıcı sütyenler ve push up sütyenler özel etkiler gösterdikleri için fiyat olarak farklı faktörler ile belirleyebilirler. Kullanılan dolguların malzemesi, yeri ve miktarı da sütyen modellerinin rahatlığını etkiler. Sütyen fiyatlarını incelerken aynı zamanda markadan markaya yer alan değişimleri de görebilirsiniz. Sütyen modellerinin tasarımları ve kullanılan malzemelerin kalitesi de bu markasal özellik değişimleri arasında yer alabilir. Cimri.com üzerinden sütyen fiyatları ve modelleri olarak inceleme yaptığınızda fiyat ve model olarak çok fazla çeşidin karşınıza çıktığını görebilirsiniz. Fiyat olarak almak istediğiniz sütyen model için bir bütçe belirleyerek kıyaslamalara gidebilirsiniz.

Sütyen Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmelidir?

Sütyen markaları ve modelleri olarak inceleme yaptığınızda farklı özelliklerde sunulan birçok sütyen modeli yer alır. Aralarında seçim yaparken sütyen modellerinin kullanım şekillerini ve sundukları artılarını önceden incelemeniz tavsiye edilir. Genellikle destekli sütyen modelleri sunulan dolgu miktarına göre farklı ölçülerde olabilir. Bu sütyenler günlük olarak kullanılabilir olsa da rahatlık için genellikle yumuşak malzemeden yapılan balensiz ve dolgusuz sütyenler tercih edilir. Bu sütyen modellerinde birçok farklı renk seçenekleri sunulur. Genellikle standart olarak ten rengi, siyah ve beyaz kullanılır. Beyaz dantel ve siyah dantel detaylı olan sütyen modelleri de istediğiniz şıklığı sunabilir. Büstiyer modellerini incelerken şerit detaylarına sahip olan dantelli modeller karşınıza çıkar. Renk olarak ise haki, siyah ya da yeni ve çarpıcı görünüm isteyenler için mürdüm, şarap ve mavi renkleri tercih edilebilir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery