Kombinezon

Kombinezon Fiyatları

11 Ürün gösteriliyor.
Kombinezon fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kombinezon modelleri ve Kombinezon fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kombinezon kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Penti, Doreanse, Kom, NBB, Anıl. 11 adet Kombinezon fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Ürün Görseli Hazırlanıyor

Anıl Ten Askılı Klasik Model Kadın Kombinezon

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kombinezon Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kombinezon markası:

2021 yılı Kombinezon Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 11 Kombinezon modeli içerisinde en ucuz Kombinezon fiyatı 34.99 TL iken, en yüksek Kombinezon fiyatı 138.99 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kombinezon fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Kombinezon fiyatı ise 79.59 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kombinezon Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kombinezon

Kadınların iç giyim seçenekleri içinde en çok tercih ettiği ürünlerden biri olan kombinezonlar, çeşitli markalar tarafından üretilen ürünlerdir. Genellikle elbiselerin altlarında astar olarak kullanılan kombinezon gecelik olarak tasarlanan seçenekleri cazibe yaratmak isteyen kadınlar için fantazi iç giyim ürünleri arasında listelenir. Kumaş seçenekleri bakımından farklı alternatiflere sahip olsalar da bu ürünlerin en çok tercih edilen seçenekleri saten kumaştan üretilenler olabilir. Elbise altlarında kullanılan kombinezon modelleri genel olarak iki farklı boyda üretilir. Midi ve mini olarak bulunabilecek bu ürünler, farklı marka seçenekleri ve renkleri ile her türden elbiselerin altında kullanılabilir. Ancak elbiselerin altında toplanmaları için jarse seçenekleri son dönemlerin daha sık tercih edilen alternatiflerindendir. Genel olarak ten rengi, beyaz ve siyah kombinezon olarak üretilen bu ürünlerin astar olarak kullanılan çeşitleri straplez veya ince askılı olarak şekillendirilir. Her kadının dolabında en az bir adet bulunan kombinezonlar, hem yaz hem de kışın kullanıma uygun iç giyim ürünlerindendir. Cimri.com sayfalarında farklı renk, model ve marka alternatifleri ile listelenen ürünler, farklı satıcılar üzerinden farklı fiyat aralıklarında temin edilebilir. 

Kombinezon Çeşitleri

İç giyim ürünleri içinde yer alan kombinezon çeşitleri, kadınların elbise altlarında astar olarak ya da gecelik olarak kullandıkları ürünlerdir. Gecelik olarak kullanılabilecek modeller dantel, güpür gibi detaylar ile üretilirken astarlar genelde düz tasarımlara sahiptir. Siyah, beyaz, ten rengi seçenekleri ile üretilen bu astarlar özellikle yaz aylarında ince kumaşlı elbiseler altında iç göstermemesi amacı ile kullanılabilir. En sık kullanılan kadın siyah kombinezon modelleri ise genelde gecelik olarak tasarlanmış olan ürünlerdir. Saten kumaşlardan üretilen siyah dantelli kombinezon çeşitleri de tüm kadınlar tarafından en çok tercih edilen seçenekler olabilir. Ancak beyaz renkli, saten veya güpürlü kombinezon çeşitleri de birçok farklı marka tarafından tasarlanarak satışa sunulan ürünlerdir. Astar olarak tercih edilen kombinezonların kullanım alanları oldukça geniştir. Günlük kullanımdan özel gece kıyafetlerine kadar tercih edilebilecek bu ürünler arasında seçim yaparken kumaşlarına ve elbiseler ile uyumuna dikkat etmek gerekir. Örneğin; yazın kullanılabilecek günlük kombinezon çeşitleri penye kıyafetlerin  altına uyumlu olabilecek pamuklu seçeneklerdir. Bu ürünler vücudu sardıkları gibi terleme durumlarından teri de çekecekleri için cildin rahat nefes almasına katkı sağlayabilir. Davet, nişan, düğün törenlerinde giyilebilecek abiye kıyafetlerin altına seçilen kombinezonların elbise altında toplanmaması için kıyafetin kumaşı ile uyumlu kumaşlardan olması gerekir. Bu nedenle de elbiseye karar vermeden önce kombinezon seçimi yapmamak gerekir. Yaşantısının her anında görünüşüne önem veren kadınların sık kullandığı kombinezonların kışlık seçenekleri yaz aylarında kullanılan modellere göre daha kalın kumaşlara sahiptir. Bu ürünlerde kışlık elbiseler altında bedeni soğuktan korumak için ideal ürünler olabilir. Geçmişten bugüne kadınların her türlü kıyafetlerinin altında kullanılabilecek olan kombinezonlar aynı zamanda gecelik olarak da kullanılabilir. Kombinezon gecelik modelleri tamamen dantel ya da tamamen güpür tasarımlara sahip olabilir. Böylelikle  kadınlar görünümlerini cazibeli hale getirebilir. Ürünlerin elbise türlerinin yanında etekler altında kullanılabilecek etek astarlar da kombinezon kategorilerinde listelenen ürünlerdir. Bu ürünlerin de siyah, beyaz, ten rengi seçenekleri bulunabilir. Cimri.com sayfalarında bulunan iç giyim ürünleri kategorilerinden hem gecelik hem de astar olarak kullanılabilecek modeller incelenebilir, ürünlerin fiyatları karşılaştırılabilir. 

Kombinezon Fiyatları

Gecelik ve astar olarak iki farklı türde kullanılan kombinezonların dantelli ve düz tasarımları arasından seçim yaparken fiyatları da kadınlar için önemli kriterler arasında gelir. Ancak her ürün çeşidinde olduğu gibi bu ürünler içinde tek bir fiyat bilgisi vermek doğru değildir. Özellikle tekstil sektöründe ürün kategorileri ne olursa olsun üretici firma seçenekleri oldukça zengin olduğundan fiyatlar tamamen firmaların üretim ve hizmet politikaları ile ilgilidir. Aynı zamanda ürün fiyatları ürünlerin kumaşları, üzerlerinde kullanılan diğer malzemeler gibi kriterlere göre şekillenir. Örneğin, straplez kombinezonlar çoğunlukla askısız kullanılan ürünler olsalar da  kimi markalar bu modelleri çift kullanım seçeneği ile ek askılarla üretebilir. Bu nedenle de bu ürünler diğer straplez seçeneklere göre farklı fiyatlar ile etiketlenir.Kombinezon fiyatları dantelli gecelik seçenekleri ile astar olarak kullanılan ürünler arasında fiyat farkı olmasının sebepleri tamamen ürünlerin kategorileri arasında oluşan farklar olarak gösterilebilir. Dileyen kullanıcılar, Türkiye’nin en çok satan iç giyim markalarına ait  kombinezon fiyatlarıiçin cimri.com üzerinden karşılaştırma yapabilir. 

Kombinezon Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kombinezon modelleri düz, dantelli tasarımlarda olmalarının yanı sıra askılı, straplez, etek astar ve gecelik olarak birbirinden ayrılabilir. Bu nedenle bu ürünleri satın alırken dikkat edilmesi gereken detaylardan en önemlisi ürünlerin biçimleridir. Kadınların sıklıkla kullandıkları kombinezon seçenekleri hem günlük hem de özel günlerde kullanılmak üzere farklı kumaş seçenekleri ile üretilir. Bu nedenle ürünler temin edilirken modellerin yanı sıra kumaşlarına da dikkat etmek gerekir. Yaz mevsimleri için teri çekebilecek pamuklu modeller, kış mevsimleri için ise ısınmaya yardımcı kalın pamuklu ya da polyester benzeri içeriklere sahip ürünler tercih edilebilir. Kombinezonları temin ederken ürünlerin kumaş türlerine göre yıkama talimatlarına da bakmak gerekir. Ürünlerin en önemli fonksiyonları kadınların fazla buldukları bölgelerini toparlamak için olduğundan ürünlerin bedenlerinin dikkatli seçilmesi gerekir. Küçük bedenli kombinezonlar vücudu sıkıştırabileceklerinden genel görünümü bozabilir. Bu yüzden de bedenler konusu oldukça önemlidir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery