• En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Kadın İç Giyim ve Çamaşır Ürünleri Nelerdir?

Kadınlar dış giyimlerine ne kadar önem veriyorsa iç giyim ve çamaşır ürünlerine de aynı derecede önem vermektedir. Kadınların en çok kullandığı iç çamaşır ürünü ise sütyen, doğru seçildiği anda göğüslerinizin istediğiniz şekilde olmasını sağlayabilirsiniz. Sütyen seçerken göğsünüzü tanımalı ve terletmeyen kumaşlar tercih etmelisiniz. Küçük göğüslü iseniz destekli sütyenler kullanmanız gerekirken büyük göğüslü iseniz toparlayıcı sütyenleri tercih etmelisiniz. Kopçaların ve askıların çok sıkı olmamasına dikkat etmelisiniz. Toparlayıcı özelliğe sahip bir diğer kadın iç giyim ve çamaşır ürünü ise bayan korse, göbek ve basen bölgesindeki fazlalıkları toparlayacak kıyafetleriniz içinde daha bir fit görünüm sağlayacaktır. Çoğu zaman özel günlerde tercih edilen korseler zayıflamaya yönelikte kullanılmaktadır. Korse seçimi yaparken de hangi bölgenizde fazlalığınız varsa o bölgeye yönelmeniz gerekmektedir. Bayan korse çeşitleri; zayıflatan bayan korseleri, mide kısmını ve basen kısmını toparlayıcı bayan korseleri, doğum sonrası bayan korseleri, dikişsiz ve sağlık sorunları için kullanılabilen bel bayan korseleri olarak ayrılabilmektedir. Aynı zamanda bayan iç giyim seti alarak külot, atlet ve sütyen takımına sahip olabilirsiniz. Hem iç hem de dış giyim olarak kullanabileceğiniz büstiyer, yaz mevsimlerinde tercih edilmektedir. Bluz görünümü nedeniyle dış giyim olarak da kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra spor yapıyorsanız sporcu büstiyeri alarak rahat bir şekilde sporunuza devam edebilirsiniz. Cinsel hayatınızı renklendirmek istiyorsanız bayan fantazi iç giyim ürünlerine göz atmanız gerekmektedir. Oldukça geniş bir kategoriye sahip olan bayan fantazi iç giyim ürünleri sutyen, külot, jartiyer, kostüm, gecelik, vücut çorabı çeşitleri gibi ürünlere ev sahipliği yapmaktadır. Kadınların temel iç çamaşırı ürünü olan bayan külot oldukça çeşide sahiptir. Slip külot, boxer külot, string külot, tanga külot, yüksek belli külot ve pop up külot olarak altıya ayrılmaktadır. Pop up külot, küçük kalçalı kadınlar tarafından tercih edilen kalçayı dolgunlaştıran ürünler arasında yer almaktadır. Bir diğer ürün ise vücut çorabı, kadınlar genellikle özel gecelerinde bu ürünü tercih etmektedir. Komple vücudu sarmakta ya da yarım olarak sarmaktadır. Vücut çorapları genellikle ayaktan başlanarak çorap ya da tulum giyer gibi giyilirler. Fermuar, çıtçıt, düğme gibi yardımcı aksesuarlarla kolayca vücudu saracak şekilde giyilmeleri mümkündür. Bunun yanı sıra jartiyer, babydoll, bayan iç atlet ve kombinezon ürünleri de kadın iç giyim ve çamaşır kategorisi altındadır.

Doğru İç Çamaşırı Nasıl Seçilmelidir?

İç çamaşırlarınızı seçerken rahat ve sağlıklı kumaşlar olmasına dikkat etmelisiniz. Göğüslerinizin nasıl görünmesini istediğini bilmeli ve buna göre seçim yapmalısınız. Kıyafetlerinizde çamaşır izini belli eden ürünleri almamalısınız.

Kadın İç Giyim ve Çamaşır Ürünlerinin Fiyatları Nelerdir?

Kadın iç giyim ve çamaşır ürünlerinin fiyat aralıkları kumaşa, markaya ve ürün çeşidine göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle belirli bir fiyatı olmadığı gibi belirli bir fiyat aralığı da yoktur. Sizde ihtiyacınıza göre olan kadın iç giyim ve çamaşır ürünlerini sıralayabilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra fiyat alarmı butonu sayesinde sıraladığınız kadın iç giyim ve çamaşır ürünlerinin fiyatları değiştiği anda haberdar olabilirsiniz. Ayrıca bu ürünleri incelemek istiyorsanız giyim ve iç giyim kategorisi altında sayfayı ziyaret edebilirsiniz.