Kadın İç Giyim / Çamaşır

Kadın İç Giyim / Çamaşır Fiyatları

3946 Ürün gösteriliyor.
Kadın İç Giyim / Çamaşır fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kadın İç Giyim / Çamaşır modelleri ve Kadın İç Giyim / Çamaşır fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kadın İç Giyim / Çamaşır kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Bayan Fantazi İç Giyim, Sütyen, Bayan Korse, Bayan Külot, Büstiyer. 3946 adet Kadın İç Giyim / Çamaşır fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kadın İç Giyim / Çamaşır Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 1 Kadın İç Giyim / Çamaşır markası:

En Çok İncelenen Kadın İç Giyim / Çamaşır Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin en çok inceledikleri 2 Kadın İç Giyim / Çamaşır ürünü:

2021 yılı Kadın İç Giyim / Çamaşır Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 2 Kadın İç Giyim / Çamaşır modeli içerisinde en ucuz Kadın İç Giyim / Çamaşır fiyatı 129.9 TL iken, en yüksek Kadın İç Giyim / Çamaşır fiyatı 140.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kadın İç Giyim / Çamaşır fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Ekim 2021 tarihinde ortalama Kadın İç Giyim / Çamaşır fiyatı ise 134.95 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kadın İç Giyim / Çamaşır Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Kadın İç Giyim / Çamaşır modelleri arasında en çok indirim bulunan 2 Kadın İç Giyim / Çamaşır modeli:
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kadın İç Giyim

Kadınlar için giyim varoluşlarından beri bir tutku haline gelir. İnsanların dış ve iç giyimlerinin ruh haline bile katkısı bulunur. Kıyafetlerin insanlar üzerinde özgüven yarattığı bilim adamları tarafından kanıtlanmış bir bilgi olarak bilinir. Kadınlar da giyim ise erkeklere göre daha önemli bir şey olur. Giyim iç ve dış giyim olarak ikiye ayrılır. Dış giyimin ne kadar önemli olduğu bilinse de iç giyim de bir o kadar önemli hale gelir. İç giyim ürünlerinin birçok modeli ve seçeneği bulunur. Kadın iç giyim ürünlerinin çeşitliliği oldukça fazladır. Kalite ve model bakımından birçok seçenek görebilirsiniz. Kadınların iç giyim ürünleri içerisinde sütyen, külot, çorap, atlet ve birçok çeşit bulunur. Kadın sütyenler eskiden sadece kumaşlardan üretilir ve son derece standart modeller olurken şimdilerde birçok modeli bulunur. Destekli diye adlandırılan içi sünger dolu sütyenler ile göğüslerinizi olduğundan daha büyük gösterebilirsiniz. Büyük beden kadın iç giyim ürünleri de bulunur. Mesela büyük göğse sahip kadınlar için toparlayıcı sütyen modelleri bulunur.

Kadın İç Giyim Modelleri ve Özellikleri

Kadınların giyim tutkusu iç çamaşırlarında da devam eder. Kadın iç giyim modelleri içerisinde bu ihtiyaçları karşılayabilecek birçok model bulunur. Büyük göğüslü kadınlar için toparlayıcı sütyenler gibi seçeneklerde bulunur. Bu toparlayıcı ürünler sayesinde göğsünü dik ve daha küçük görünüme sahip olur. Büyük beden külotlar da bulunur. Bu külotlar toparlayıcı etki gösterir. Beden tablosunda X large bedenin daha da üstünde bedenler bulunur. Genelde dört X large bedene kadar ürünler bulabilirsiniz. Bu ürünler bedeninizi toplarken zarif bir görüntüye olanak sağlar. Dış giyiminiz altında da belli olmaz. Dikişsiz özelliği bulunan iç çamaşırları da görebilirsiniz. Ürünlerin dikişsiz olması dar giyinmeniz durumunda iç çamaşırı izini göstermeden şık bir duruş sağlar. Kadın iç çamaşırlarının polyester ve naylon kumaşlardan üretilmesi durumunda sağlık sorunlarına sebep olabilir. Bu sebeple pamuklu kadın iç çamaşırı tercih edebilirsiniz. İç çamaşırlarının pamuklu olması son derece önemlidir. Pamuklu kumaşlardan üretilen bu çamaşırlar sağlıklı kullanıma olanak sağlar. Nefes alabilen yapısı sayesinde herhangi bir tahrişe sebep olmadan kullanabilirsiniz. Kadınların dantel tutkusu iç çamaşırlarına da yansır. Dantelli kadın iç çamaşırı modelleri içerisinde birçok seçenek bulunur. Sütyen, külot ve atletlerde görebileceğiniz dantel detayı oldukça çekici ve şık durabilir. Sütyenlerin genelde ön kısmında dantel bulunur. Bel çevresini bağlayan kısmında düz kumaş veya tül yapısı görülür. Bu da iç çamaşırını uzun yıllar kullanmanıza olanak sağlar. Düğün hazırlığı içerisinde bulunan kadınlar içinde özel bir koleksiyon bulunur. Bride adı altında sunulan gelin iç giyim koleksiyonu birbirinden güzel ve modern ürünleri size sunar. Genelde beyaz tonlarda olan gelin iç çamaşırı koleksiyonu dantelli kumaşlardan üretilir. Beyaz renginin verdiği ferahlık ve sadelik sizi modern ve şık bir görünüme bürür. İç giyim koleksiyonlarında transparan kadın iç çamaşırı modelleri de bulunur. Bu çamaşırların transparan olması oldukça çekici bir görünüm sağlar. Transparan kumaşların sıkı dokuma ile üretilmesi de kolay bir şekilde zarar görmesini engeller. Kadın iç çamaşırlarında uyum oldukça önemlidir. Bu sebeple birçok çamaşır takım halinde üretilir. Sütyen ve külotların aynı renkten aynı kumaştan üretilmesi sizlerin bu ürünleri takım olarak satın almanıza olanak sağlar.

Kadın İç Giyim Fiyatları

Kadın iç giyim ürünleri birçok markada karşınıza çıkar. Bu ürünlerin çok fazla model ve seçeneği bulunur. Kadın iç giyim ürünleri her bütçeye ve tercihe hitap eder. Kadın iç çamaşır fiyatları belirlenirken önemli olan birkaç faktör bulunur. Bu faktörlerin başında satın almak istediğiniz ürünün kumaş yapısı olur. Kumaş yapısı pamuk ve polyester karışımlı ürünler bulunur. Pamuklu kumaşlardan üretilen iç çamaşırlarının fiyatları daha farklı olabilir. Kadın iç çamaşırları fiyatları belirlenirken bir diğer önemli etken ise tekli veya takım olarak satın alınması olur. Kadın iç çamaşır takımları içerisinde birden çok ürün bulunur. Bu da fiyatın belirlenmesinde önemli bir etken olarak karşınıza çıkar. Fiyat etkeni içerisinde bulunan bir diğer önemli faktör ise beden seçimi olur. Büyük beden ve normal bedenler arasında da fiyat farkı olabilir. Bunun sebebi ise büyük bedenlerde daha çok malzeme kullanılması olur. Kadın iç giyim satın alırken dilerseniz cimri.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Sayfada ürün fiyatlarının karşılaştırmasını yaparak daha ekonomik fiyatları bulabilirsiniz. 

Kadın İç Giyim Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Dış giyimi satın alırken birçok özen gösterilir. Modaya uyum sağlaması, yakışması ve modern bir görüntü sağlaması şeklinde birçok konuya özen gösterilir. İç giyim satın alırken de dikkat edilmesi gereken birçok önemli özellik bulunur. İlk olarak kadın iç çamaşırı satın alırken kumaş yapısına dikkat edilmeli. Olabildiğince pamuklu kumaşlar tercih edilmeli. Çünkü pamuklu kumaşlar nefes alabilir ve sağlık açısından büyük avantaj sağlar. İç çamaşırı satın alırken önemli olan bir diğer özellik olarak karşınıza beden seçimi çıkar. Beden seçimi oldukça önemli bir özellik olur. Beden olarak ne büyük ne de küçük bedenler tercih edilmeli. Kendi bedeninizi seçmek konfor ve sağlık açısından önemli olur. Beden seçiminde kadın iç çamaşırı markaları size büyük fayda sağlayabilir. İç çamaşırı satın alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli nokta renk seçimi olur. Bazı ürünlerin üretiminde boya kullanılır. Bu boyalar kalitesiz olduğu takdirde kanserojen içerikli olabilir. Satın alacağınız ürünün kimyasal testlerden geçmesine dikkat ederek satın alabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery