Sütyen, kadın iç giyiminde büyük önem taşır. Doğru sütyen seçimi vücut hatlarını olduğundan fit ve orantılı gösterir. Sütyenler, tüm gün kadınların üzerinde olduğu için rahat bir giyim deneyimi için doğru beden seçimi ve yumuşak doku tercihi son derece önemlidir. Eğer siz de iç giyiminiz için yeni sütyen modelleri almak istiyorsanız Cimri.com tam size göre! Cimri’de sizin için NNB, Yeni İnci, Orkide, Le Jardin ve Moonlight gibi birbirinden kaliteli markaların binlerce modelini bir araya getiriyoruz. Siz de en kaliteli sütyen modellerine, en avantajlı fiyatlarla Cimri.com’dan ulaşabilirsiniz.

Sütyen Nasıl Giyilir?

Sütyen giyimi kadınların konforu ve şıklığı için hayati önem taşır. Sütyeninizi doğru bir şekilde giymek için önce kopça ve askı ayarlarını genişletmekle başlayın. Dilediğiniz zaman bu ayarları tekrar daraltabilirsiniz. Kollarınızı uzatıp askılardan geçirdikten sonra göğüslerinizi sütyenin kupları içine yerleştirin ve sonra kopçalarınızı takın. Kopçalarınızın ve sütyen askılarınızın çok sıkı olmamasına dikkat edin. Aksi takdirde sütyen teninizi kesecektir. Bu da hem sizi rahatsız edecek hem de kıyafetlerinizin altında taşma görüntüsü yaratacaktır.

Sütyen Modeli Nasıl Seçilir?

Her kadının göğüs ölçüsü ve beden tipi birbirinden farklıdır. Farklı beden tiplerine sahip olan kadınların farklı sütyen modelleri tercih etmesi gerekir.

Küçük göğüslü kadınların push-up’lı sütyen modellerini tercih etmeleri, göğüslerinin daha dik ve dolgun görünmesini sağlayacaktır. Balkonet sütyen modelleri de yine küçük göğüslü kadınlar için idealdir.

Büyük göğüslü kadınların ise daha ince görünmek ve daha rahat hareket edebilmek için toparlayıcı sütyen modelleri tercih etmeleri gereklidir.

Sütyen Modelleri ve Fiyatları Nasıl Olmalıdır?

Günümüzde, pek çok marka tarafından üretilen çok sayıda sütyen modeli vardır. Özellikle dantel sütyen modelleri kadınların kullanmaktan en çok keyif altıkları seçeneklerin başında gelir. Sütyen fiyatları markaya ve modele göre değişiklik gösterir. Cimri ise size sütyen alışverişinizi en avantajlı fiyatlarla yapabilme olanağı sunar. Siz de Cimri’nin ürün karşılaştırma özelliğinden faydalanarak kendinize en uygun sütyeni seçebilir; fiyat alarmı aracını kullanarak da beğendiğiniz ürünün indirime girdiğinden haberdar olarak siparişinizi uygun fiyatlarla oluşturabilirsiniz.