Jump Spor Ayakkabı

En Ucuz Jump Spor Ayakkabı Fiyatları

938 ürün gösteriliyor.
Markalar
Marka
Jump
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

    Ayakkabılar ve çantalar kategorisinde bulunan spor ayakkabılar, rahatlığı sağlayan başlıca ürünlerden biridir. Normal ayakkabıların yerini almaya başlayan spor ayakkabılar özellikle popülerliğini sürdürmektedir. Cimri.com’da Adidas, Nike, Kinetix, New Balance ve Skechers gibi onlarca markanın içerisinden kullanım türünüze en uygun spor ayakkabı modellerini bulabilir ve dilediğiniz modele en ucuz fiyat seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.

  • Spor ayakkabı nasıl temizlenir?

    Spor ayakkabılar için genellikle en uygun temizleme yöntemi sabunlu su ve bir dış fırçası ile ovmaktır. Özellikle spor ayakkabınızda oluşacak lekelerin üzerine doğru uygulama yapmanız sonucunda daha verimli sonuçlar alabilirsiniz. Ancak bazen sık kullanımdan oluşan lekeler spor ayakkabınızı bu yöntem ile temizlemenize elverişli olmamaktadır. Bu noktada spor ayakkabınızı alkol ya da asetona batırılmış bir fırça ile temizlemeniz daha efektif olacaktır. Sık kullanmadığınız spor ayakkabılarınızda ise zamanla küf lekeleri oluşabilmektedir. Bu noktada gliserin kullanmanız, spor ayakkabınızda oluşacak küf lekelerinde de etkili olacaktır. Spor ayakkabınız bezden imal edilen bir model ise; eski bir yastık kılıfının içerisine koyarak çamaşır makinenizde yıkayabilirsiniz. Bu temizleme işleminden sonra spor ayakkabınızı sabundan arındırmak için temiz su ile nemlendirdiğiniz bir bez kullanabilirsiniz. Ancak bu noktada bezin renk bırakmayan bir bez olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Spor ayakkabılarınızı tekrar kullanmadan önce mutlaka kurumasını sağlamanız gerekmektedir. Spor ayakkabınızın üretildiği malzemeye bağlı olarak, gün ışığında ya da yüksek sıcaklıklarda bozulabilecek bir materyalden oluşuyorsa, serin ve ışık almayan yerlerde kurumasını sağlayabilirsiniz. Spor ayakkabınız süet ise; tamamen kuruduktan sonra zarar vermeyecek şekilde fırçalayarak tüy yapısını yeniden canlandırabilirsiniz. Spor ayakkabı temizliğinde dikkat edilmesi ve özen gösterilmesi gerekilen bazı noktalar bulunmaktadır. Spor ayakkabınız çamaşır makinesinde yıkamaya uygun değilse bu doğrultuda bir temizleme yöntemi uygulamalısınız. Bez spor ayakkabılarınızı çamaşır makinesinde yıkamadan önce mutlaka bağcıklarını çıkarmanız gerekmektedir. Bağcıkları ile birlikte atacağınız spor ayakkabıda, bağcıkların iyi temizlenmemesine sebep olacaktır. Spor ayakkabınızı uzun süre kullanmayı düşünmüyorsanız, kirlenmemesi ve lekelenmemesi için mutlaka kuru bir şekilde kutu içerisinde nem almayacak bir şekilde saklamanız gerekmektedir.

    Siz de size en uygun spor ayakkabı modellerine Cimri.com’dan ulaşabilir ve en ucuz spor ayakkabılara kolayca sahip olabilirsiniz.