track source
track source

Sırt Çantası (Outdoor)

Sırt Çantası (Outdoor) Fiyatları

3099 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Sırt Çantası (Outdoor) fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Sırt Çantası (Outdoor) modelleri ve Sırt Çantası (Outdoor) fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Sırt Çantası (Outdoor) kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Retro, HP, Adidas, Lenovo. 3099 adet Sırt Çantası (Outdoor) fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Sırt Çantası (Outdoor) Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Sırt Çantası (Outdoor) markası:

En Çok İncelenen Sırt Çantası (Outdoor) Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Sırt Çantası (Outdoor) Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 3099 Sırt Çantası (Outdoor) modeli içerisinde en ucuz Sırt Çantası (Outdoor) fiyatı 5.9 TL iken, en yüksek Sırt Çantası (Outdoor) fiyatı 38213.93 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Sırt Çantası (Outdoor) fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Sırt Çantası (Outdoor) fiyatı ise 146.95 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Sırt Çantası (Outdoor) Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Kanken F23510 Sırt Çantası
Kanken F23510 Sırt Çantası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Nike BA5427-010 Academy Football Sırt Çantası
Nike BA5427-010 Academy Football Sırt Çantası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
The North Face TOCF9CKTO Borealis Sırt Çantası
The North Face TOCF9CKTO Borealis Sırt Çantası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Active BRC5409-0001 Siyah Tekerlekli Sırt Çantası
Active BRC5409-0001 Siyah Tekerlekli Sırt Çantası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Outdoor Sırt Çantası

Outdoor sırt çantası, sportif aktiviteleriniz için olmazsa olmaz ihtiyaçlarınızdandır. Yürüyüşte, dağ tırmanışında ve kamp yolculuklarında ihtiyacınız olan bu temel ürün, malzemelerinizi taşımanız için size yardımcı olur. Yanınızda bulunmasını istediğiniz temel ihtiyaçlarınızın taşınması için gerekli olan outdoor çantaların, pek çok marka tarafından üretimi yapılır. Bu üretimlerde farklı özelliklere sahip çantalar ortaya çıkar. Sizin için ideal olan çanta modellerini, outdoor sırt çantası üreten markaların üretimleri arasında bulabilmeniz mümkündür. Bu çantalar, farklı kumaşlarda ve detaylarda farklı tasarımlara sahiptir. Her beğeni için mevcut olabilecek çeşitleri olan bu sırt çantaların, aynı zamanda her bütçe için uygun çeşidi vardır. İhtiyacınız olan malzemeleri taşımanız için uygun şekilde tasarlanmış olan outdoor çantalar, size bu sportif sürecinizde epey yardımcı olur. İşlerinizi kolaylaştıran bu çantalara uzun yolculuklarınızda ihtiyacınız olan pek çok şeyi koyabilmeniz mümkündür. İstediğiniz özelliklerde ve fiyatlandırmalarda outdoor çanta çeşidine farklı markalarda ulaşabilirsiniz. Pek çok marka istediğiniz boyutlarda çanta üretimi ile size farklı seçim olanakları sağlar.

Outdoor Sırt Çantası Çeşitleri

Outdoor aktivitelerinde ihtiyacınız olan temel malzemelerden biri de outdoor çantalardır. Çanta seçimi bu süreçte önemlidir. Bu yolculukta eşyalarınızı taşıyacak olan çantanızdır. Farklı amaçlarla üretilmiş outdoor çantalar size yolculuğunuzda eşlik eder. Uzun süre sırtınızda olacak olan çantanız rahat olmalıdır. Tüm bu durumlar düşünülerek üretilmiş olan outdoor çantaları üreten pek çok marka vardır. Outdoor sırt çantaları farklı markalardaki birbirinden ayrı tasarlanmış üretimleriyle size istediğiniz özelliklerde farklı seçim olanakları sunar. Outdoor sırt çantası modelleri, oldukça çeşitlidir. Dağcılık için üretilen çantalar olduğu gibi trekking için de farklı tasarımlarda sırt çantaları mevcuttur. Kamp için de tercih edilen outdoor çantaların pek çok tasarımı mevcuttur. Farklı renkler ve özelliklerde üretimleri bulunan outdoor çanta çeşitleri özellikle uzun soluklu aktiviteler için tercih edilir. Outdoor sırt çantası markaları, sportif aktiviteleriniz için çeşitli çanta üretimleri ortaya çıkarmıştır. Outdoor çantalar kadın ve erkeklerin kullanımı için de uygundur. Outdoor sırt çantası kadın kullanıcılar için oldukça kullanışlı ve zevkli tasarımlara sahiptir. Dağcılık, yürüyüş ve kamp aktiviteleri için tercih edilen bu çantalar hem kadınlar hem de erkekler için kullanışlı pek çok çanta modeline sahiptir. Outdoor sırt çantası erkek ya da kadın fark etmeden herkes için uygun donanımda ürünlere sahiptir. Farklı kumaş türlerinde üretimi yapılan bu çantaların farklı bölme sayıları mevcuttur. İhtiyacınız olan pek çok malzemeyi taşıyabileceğiniz donanıma sahip olan outdoor çantaların, su geçirmez yapıda tasarlanmış ürünleri de vardır. Su geçirmez outdoor sırt çantası modelleri, bu tarz yolculuklar için daha uygundur. Sportif yolculuklar için tercih edilen bu çantaların suya dayanıklı olması, bu süreçte her türlü hava durumu için çantanızın içindeki malzemelerinizi korunaklı hale getirir. Çantanız ile saatlerce sürebilecek yürüyüşleriniz olabilir. Bu yürüyüşlerde sırtınızda olan çantanızın vücudunuzla uyumu önemlidir. Bununla birlikte her hava koşulu için uygun olacak bir çanta, sizin için daha işlevsel olacaktır.

Outdoor Sırt Çantası Fiyatları

Sırt çantası fiyatları, her markanın üretiminde farklılıklara sahiptir. Bununla birlikte her marka, farklı tasarım ürünleriyle birbirinden ayrı fiyatlandırmalara sahiptir. Her çantanın işlevi farklıdır. Bu işlev farklılıklarına göre ayrı detaylarla üretimi yapılan çantaların fiyatını, yapımında kullanılan malzemeden detaylandırılmış özelliklerine kadar pek çok ayrıntılı durum belirler. Outdoor sırt çantası fiyatları da sahip olduğu farklı özelliklere göre birbirinden ayrı fiyatlara sahiptir. Pek çok marka tarafından üretimi gerçekleşen bu çanta modelleri, daha çok dağ tırmanışı, yürüyüş ve kamp için tercih edilmesinden dolayı bu gibi aktivitelere uygun bir şekilde tasarlanır. Uzun soluklu aktiviteler için üretilen bu çantalar, farklı markalar tarafından ayrı donanımlara sahip olarak üretilir. Bu durum fiyatlara da yansır. Her marka kendi fiyatını belirler. Bununla birlikte ürettikleri çantaların özellikleri, fiyatlandırmada belirleyicidir. Fiyat belirlenirken ürünün kumaşından tasarımına kadar dikkat edilir. Bu çantaların her bütçe için uygun ürünleri vardır. Outdoor çanta modelleri arasından bütçenize uygun seçim yapmak isterseniz bütçenize en uygun fiyatı bulabilmek için cimri.com'un filtreleme özelliği ile fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. 

Outdoor Sırt Çantası Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Sırt çantası alırken çantanızı kullanma amacınızı düşünerek satın almalısınız. Çünkü işlevine göre alacağınız çantanın özellikleri de değişecektir. Eğer amacınız dağ tırmanışları, trekking ya da kamp için bir çanta tercihi ise outdoor sırt çantaları tam olarak size göredir. Bu gibi aktiviteler için tasarlanmış olan bu çantalar, farklı donanımları ve özellikleriyle beklentileriniz doğrultusunda pek çok üretime sahiptir. Bu çantalar da kendi içinde farklı tasarımlara sahiptir. Boyutları farklıdır. İstediğiniz boyutta outdoor çantayı tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda yapacağınız aktivitenin ne olduğuna göre de farklı donanımlara sahip çantalar mevcuttur. Örneğin; trekking yapmak istiyorsanız bu aktivitenize uygun çantalar tercih etmelisiniz. Outdoor trekking sırt çantası modellerine göz gezdirerek sizin için uygun olan çantayı bu modeller içinde bulabilirsiniz. Bununla birlikte kampa giderken ihtiyaç duyduğunuz bir çanta için kamp için tasarlanmış modelleri inceleyebilirsiniz. Outdoor kamp sırt çantası modelleri içerisinden istediğiniz boyutta ve özelliklerde çantaya ulaşabilirsiniz. Çantanızın vücut ölçülerinizle uyumlu olması da sırt çantanızı taşımanızı kolaylaştıracaktır. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery