track source

Sırt Çantası (Outdoor)

En Ucuz Sırt Çantası (Outdoor) Fiyatları

2775 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Sırt Çantası (Outdoor) fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Sırt Çantası (Outdoor) modelleri ve Sırt Çantası (Outdoor) fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Sırt Çantası (Outdoor) kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, DeFacto, HP, Koton, Adidas. 2775 adet Sırt Çantası (Outdoor) fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Kanken F23510 Sırt Çantası
Kanken F23510 Sırt Çantası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Nike BA5427-010 Academy Football Sırt Çantası
Nike BA5427-010 Academy Football Sırt Çantası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
The North Face TOCF9CKTO Borealis Sırt Çantası
The North Face TOCF9CKTO Borealis Sırt Çantası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Active BRC5409-0001 Siyah Tekerlekli Sırt Çantası
Active BRC5409-0001 Siyah Tekerlekli Sırt Çantası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

  Sırt çantaları önceleri sadece okullarda kullanılırdı. Şimdilerde ise seyahatlerde, günlük olarak ve hatta işe giderken dahi yanımızdan ayıramayacağımız parçalar haline geldi. Birbirinden farklı ihtiyaçlar gözetilerek tasarlanan sırt çantası modelleri her yaşa ve her bütçeye uyacak şekilde üretilerek vazgeçilmez ürünler halini aldı.

 • SIRT ÇANTASI SEÇİMİ NASIL YAPILMALI?

  Çantanızı kullanım amacına göre seçmelisiniz. Örneğin bir seyahat amaçlı kullanacaksanız iç kısmı fonksiyonel olarak tasarlanmış sırt çantalarını tercih etmelisiniz. Hacim olarak daha küçük olmalı ve hemen hemen her yerine erişebilme kolaylığı sağlayan çok sayıda fermuar ve ceplere sahip olmalıdır. Çantanın yan ve ön kısımlarında konumlanacak cepler de kapasitesinin artmasını sağlayacaktır. Seyahatleriniz sırasında hava koşullarının değişebilmesi olasılığına karşı çanta kumaşının su geçirmez olması avantaj sağlayacaktır. Çantanızı günlük olarak kullanmayı düşünüyorsanız yine seyahatiniz için kullanacağınız çanta gibi geniş hacimli bir çanta tercihi yapabilirsiniz. Su matarası, tablet veya laptop, şarj cihazları gibi ihtiyaç uyacağınız şeyleri koyabilmeniz için bölmelerinin olması büyük kolaylık sağlayacaktır. Sırt çantasının hacmi önemli bir kriterdir. Ne çok büyük ne de çok küçük olmalıdır. İhtiyacınız doğrultusunda bu kriteri belirleyebilirsiniz. Bununla birlikte sırt çantasının ağırlığı da oldukça önemlidir. İçine koyacağınız ürünlerin zaten bir ağırlığı olacak bu yüzden hafif bir çanta seçimi her zaman kullanışlı olacaktır.

 • SIRT ÇANTASINDA ASKI VE FERMUAR ÖZELLİKLERİ NASIL OLMALIDIR?

  Askı ve fermuar sırt çantasında iki önemli özelliktir. Fermuarın yüksek kaliteli olması ve askılarının dayanıklı olması gerekmektedir. Askılarda bulunan tokaların kırılmaz bir malzemeden yapılması çantanızın kullanım ömrünü uzatacaktır. Bu tokalar sırt çantasının içerisinden dışarıya doğru olan baskıyı dengeleyip fermuarların ve dikiş yerlerinin atmasını engeller.

 • SIRT ÇANTASI İLE UYUMUNUZ NASIL SAĞLANIR ?

  En önemli detaylardan biri çantanın vücudunuza uyumlu olmasıdır. Uzun boylu ve geniş omuzlu biri için askıları uzun ve bele oturan bir çanta idealdir. Kısa boylu biri için de kısa bir yapıda çanta seçmesi en doğrusu olacaktır. Sırt çantası üst kısımdan kişinin boyunu aşmamalıdır. Bele bağlanan kemerleri kalçanın hemen üzerinde olmalı ve omuzlarla birlikte çanta ağırlını paylaşmalıdır.

 • Tüm bu kriterlere uygun en kullanışlı ve şık tasarımlara sahip çanta modellerine Cimri' nin karşılaştırmalı fiyat özelliği ile en uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Üstelik Nike, Adidas, Vans, The North Face gibi dünyaca ünlü markaların güvencesi ile.

track source