Çanta (Outdoor)

En Ucuz Çanta (Outdoor) Fiyatları

2778 ürün gösteriliyor.
Çanta (Outdoor) fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Çanta (Outdoor) modelleri ve Çanta (Outdoor) fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Çanta (Outdoor) kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Sırt Çantası (Outdoor), Bel & Boyun Çantası (Outdoor). 2778 adet Çanta (Outdoor) fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
The North Face TOCF9CKTO Borealis Sırt Çantası
The North Face TOCF9CKTO Borealis Sırt Çantası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Samsonite Siyah 88U-09-010 Guard IT Sırt Çantası
Samsonite Siyah 88U-09-010 Guard IT Sırt Çantası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Çanta (Outdoor) Ürünleri Nasıl Yıkanır?

Çanta (outdoor) ürünlerini yıkamadan önce içlerini boşaltmanız gerekmektedir. İçinde hiçbir eşyanız kalmadığından eminseniz nemli bir bez yardımıyla çantanızın üstünü ve içini silebilirsiniz. Daha sonrasında çantanızın etiket kısmındaki yıkama talimatını kontrol ediniz. Burada derece ve gerekli bilgiler yazmaktadır. Daha sonrasında çamaşır makinesine atarak talimatları uygulayabilirsiniz.

Çanta (Outdoor) Ürünleri Nelerdir?

Çanta (Outdoor) ürünleri arasında en çok tercih edilen sırt çantası (outdoor) ürünüdür. Sırt çantanızı kullanım amacına göre seçmelisiniz. Örneğin bir seyahat amaçlı kullanacaksanız iç kısmı fonksiyonel olarak tasarlanmış sırt çantalarını tercih etmelisiniz. Hacim olarak daha küçük olmalı ve hemen hemen her yerine erişebilme kolaylığı sağlayan çok sayıda fermuar ve ceplere sahip olmalıdır. Çantanın yan ve ön kısımlarında konumlanacak cepler de kapasitesinin artmasını sağlayacaktır. Seyahatleriniz sırasında hava koşullarının değişebilmesi olasılığına karşı çanta kumaşının su geçirmez olması avantaj sağlayacaktır. Çantanızı günlük olarak kullanmayı düşünüyorsanız yine seyahatiniz için kullanacağınız çanta gibi geniş hacimli bir çanta tercihi yapabilirsiniz. Su matarası, tablet veya laptop, şarj cihazları gibi ihtiyaç uyacağınız şeyleri koyabilmeniz için bölmelerinin olması büyük kolaylık sağlayacaktır. Sırt çantasının hacmi önemli bir kriterdir. Ne çok büyük ne de çok küçük olmalıdır. İhtiyacınız doğrultusunda bu kriteri belirleyebilirsiniz. Bununla birlikte sırt çantasının ağırlığı da oldukça önemlidir. İçine koyacağınız ürünlerin zaten bir ağırlığı olacak bu yüzden hafif bir çanta seçimi her zaman kullanışlı olacaktır. Askı ve fermuar sırt çantasında iki önemli özelliktir. Fermuarın yüksek kaliteli olması ve askılarının dayanıklı olması gerekmektedir. Askılarda bulunan tokaların kırılmaz bir malzemeden yapılması çantanızın kullanım ömrünü uzatacaktır. Bu tokalar sırt çantasının içerisinden dışarıya doğru olan baskıyı dengeleyip fermuarların ve dikiş yerlerinin atmasını engeller. Bir diğer ürün olan bel ve boyun çantası (outdoor) ürünleridir. Özellikle seyahatlerde ve outdoor aktiviteler sırasında kullanılırlar. Ellere hareket serbestliği sağladıkları için oldukça kullanışlı olurlar. Sadece ihtiyacımız olan eşyaları yanımıza almamızı ve ihtiyaç duyduğumuzda pratikçe ulaşabilmemizi sağlayan bu çantalar, bayan, erkek ve unisex olarak birçok farklı çeşitte üretilmektedirler. Güvenli boyun askılı çantalar, ince sapları sayesinde rahatlıkla boyuna asılıp kullanılabilir. Bu çantalar içerisinde, pasaport, kredi kartı, para, giriş kartı gibi eşyalarınızı rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Özellikle, elinizde başka yüklerinde olduğu durumlarda, kolaylıkla ulaşmanız gereken eşyaları seyahat boyun cüzdanı içerisine koyabilirsiniz. Bel çantaları, kemere takılan çanta veya freebag çanta olarak da bilinir. Freebag olarak isimlendirmelerinin nedeni, ellerin ve kolların bu çantalarla birlikte serbestçe kullanılabiliyor olmasından kaynaklanır. Bu çantalar, pantolonların kemer bölümlerine takılarak kullanılırlar. Küçük ve pratik olduklarından, elde bir şey taşımamak için rahatlıkla kullanılabilirler. Sizde tüm bu ürünleri incelemek istiyorsanız spor ve outdoor kategorisi adı altında istediğiniz sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Çanta Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Çanta (outdoor) ürünlerinin fiyat aralığı marka ve kullanılan malzemeye göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle belirli bir fiyatı olmadığı gibi belirli bir fiyat aralığı da yoktur. Sizde ihtiyacınıza göre olan bu ürünleri sıralayabilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra sıraladığınız bu ürünlerin fiyatları değiştiği anda fiyat alarmı butonu sayesinde anında haberdar olabilirsiniz.