track source
track source

Çanta (Outdoor)

Çanta (Outdoor) Fiyatları

3160 Ürün gösteriliyor.
Çanta (Outdoor) fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Çanta (Outdoor) modelleri ve Çanta (Outdoor) fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Çanta (Outdoor) kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Sırt Çantası (Outdoor), Bel & Boyun Çantası (Outdoor). 3160 adet Çanta (Outdoor) fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Milwaukee T4932464252 Seyahat ve Şantiye Tipi 18 Cep Ağır Hizmet Tipi Sırt Çantası

Milwaukee T4932464252 Seyahat ve Şantiye Tipi 18 Cep Ağır Hizmet Tipi Sırt Çantası

Cimri'nin Seçimi
Kipling K0666639T College Up Sırt Çantası
Kipling K0666639T College Up Sırt Çantası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Trunki PaddlePak Katil Balina Çocuk Çanta
Trunki PaddlePak Katil Balina Çocuk Çanta
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Outdoor Çanta

Doğa etkinlikleri olarak da bilinen Outdoor etkinlikler, son dönemlerin en revaçta gösterilen etkinlikleri arasında gelir. Özellikle yoğun iş temposunda çalışan ve teknolojik ürünler ile sık temas kuran kişilerin tercih ettiği bu etkinlikler, arınmak ve dinlenmek için en ideal seçenekler arasında gösterilir. Ancak bu etkinliklere katılmadan önce diğer aktivite ve tatil seçeneklerine göre hazırlıkların daha dikkatli yapılması gerekir. Açık hava  etkinlikleri arasında gelen yürüyüş, koşu, kamp, tırmanış ve benzeri birçok aktivite seçeneği, Outdoor etkinliklerini kapsayan seçeneklerdir. Bu aktivitelerde kullanılacak tüm giyim ve aksesuar ürünleri de açık havaya uyumlu özelliklerde üretilmiş olan ürünler olarak bilinir. Hafta sonu tatilleri ya da belirli dönemlerde yapılan tatil seçenekleri içine alınan Outdoor tatiller için tercih edilecek ürünlerin en başında ise Outdoor çantalar gelebilir. Bu çantalar her türlü hava şartına uygun olarak üretilen çanta modelleridir. Birçok farklı firma tarafından her yaştan kadın, erkek ve çocuklara uygun olarak üretilen çanta outdoor seçenekleri kullanımı kolay, ergonomik ve hafif yapıları ile her türlü açık hava organizasyonunda kullanılabilen ürünlerdir.  Kullanılacağı alana ve zamana göre farklı modellerde üretilen Outdoor çanta çeşitleri cimri.com sayfalarında detaylı olarak listelenir. 

Outdoor Çanta Modelleri

Türkiye’nin önde gelen birçok tekstil markası Outdoor çanta kategorisinde de çeşitli modellerde üretim yapar. Doğa ile başbaşa vakit geçirmek isteyenler için ideal çanta seçeneklerinden olan Outdoor çantalar, birçok farklı modelde tasarlanabilir. Üstelik bu ürünler yalnızca doğa gezileri ve benzeri etkinliklere değil günlük kullanımı da uygun olarak tasarlanmış ürünlerdir. Outdoor çanta modelleri içinden her zevke uygun model seçenekleri üreten firmalar, ürün tasarımlarını her türlü hava şartını düşünerek yaptığından bu çantalar hem yazın hem de kışın rahatça kullanılabilir. Outdoor sırt çanta bu ürünler arasında en çok tercih edilen seçenekler içindedir. Onlarca farklı marka içinden yüzlerce farklı çeşitte sırt çantası modeli bulunabilir. Kullanım amacına göre değişen bu çantalar arasında çok gözlü ve büyük boyutlu çantalar uzun süreli etkinlikler için kullanılan ürünlerdir. Doğa gezileri, kamplar gibi birçok alana giderken ihtiyaç duyulabilecek yiyecek, giyecek ve doğada vakit geçirmeye yardımcı birçok eşyayı tek bir yerde toplayacak çanta modellerinin neredeyse hepsi su geçirmez özelliktedir. Outdoor çanta modelleri içinden en çok tercih edilen bir diğer model ise Outdoor çapraz çanta çeşitleridir. Bu ürünler sırt çantalarından farklı olarak boyundan askılı modellerdir. Çeşitli boyutlarda ve renklerde bulunabilecek olan ürünler kadın, erkek ve çocukların kullanımlarına uygun olarak unisex seçeneklerle de üretilir. En çok tercih edilen modeller arasında gösterilen ve özellikle canlı renkleri sayesinde okulda, günlük kullanımda, spor aktivitelerinde ya da günübirlik gezilerde kullanılır. Bu çantalar, geniş hacimleri, sağlığa zarar vermeyen malzemelerden üretilmiş ayarlanabilir askıları, her türden eşyayı taşıyabilmek ve bölümlendirebilmek için tasarlanmış farklı sayıda gözleri ile kullanımı en rahat çanta çeşitleri arasında gösterilir. Gıda taşıma konusunda en ideal seçeneklerden biri olan Outdoor soğutucu çanta seçenekleri ise özellikle yaz aylarında en çok tercih edilen çanta modelleridir. Çanta ihtiyacı olan hemen herkesin tercih edebileceği tüm seçenekler cimri.com sayfalarında birçok farklı marka alternatifi ile listelenir. 

Outdoor Çanta Fiyatları

Outdoor çantalar arasından seçim yaparken bu satın çantaların kullanım alanı ve özellikleri kadar fiyatları da en çok araştırılan konular arasında yer alır. Doğa tutkunları bu nedenle çanta satın almadan önce ihtiyaçlarına uygun ürünleri araştırmanın yanı sıra fiyatlarını da araştırır. Özellikleri belirlerken de günlük kullanım, spor organizasyonlar ya da kamp aktiviteleri gibi kriterlere göre  ürünleri karşılaştırır. Kullanıcılar genel olarak kamp ve benzeri uzun süreli etkinlikler için daha geniş hacimli ürünler tercih ederken, günlük organizasyonlarda minimal tasarımlı ürünleri kullanabileceğinden çeşitler arasında fiyat farkları bulunması olasılıklar arasındadır. İşte tüm bu nedenler dolayısı ile  Outdoor çanta  fiyatları da tercih edilecek model ve özelliklere göre farklılaşır. Fiyatları değiştiren etkenler ise ürünlerin boyutları, üretimde kullanılan kumaş seçenekleri ve aksesuarları, ürünlerin genel hacimleri ve toplam ağırlıklarıdır. Son olarak modellerin tasarımları ve markaları da fiyatları etkileyen unsurlardır. Outdoor çanta edinmek isteyen kullanıcılar Türkiye geneline gönderim yapan firmalar arasından bütçelerine en uygun ürünü bulmak için cimri.com sayfalarını ziyaret edebilir, aynı zamanda ürünler arası fiyat ve performans karşılaştırma olanağı bulabilir. 

Outdoor Çanta Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Outdoor çanta satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli özellikler ürünlerin kumaşları olabilir. Doğa sporları, günlük yürüyüşler, spor aktiviteleri, kamp etkinlikleri, günübirlik gezilerde kullanılabilecek çanta türleri, kişilerin zevkine ve tercihine göre tercih edilebilecek ürünlerdir. Her yaşa ve tarza uygun olarak üretimi yapılan bu çantaları alırken kullanım amacına uygun büyüklükte seçilmesi de önemli kriterler arasında gösterilir. Çantaların kullanım biçimleri, iç hacimleri de önemli kriterlerden biridir. Kamp benzeri uzun süreli etkinlikler için büyük 20 litreye kadar çıkan Outdoor çantalar, günlük kullanımla için ise daha küçük hacimli çantalar tercih edilmelidir. Türkiye’de ve dünyada üretim yapan Outdoor çanta markaları arasından tercih yapmak oldukça zahmetli bir iştir. Bu nedenle çanta seçimi yapmadan önce ihtiyaçların çok iyi belirlenmesi gerekir. Cimri.com bünyesinde bulundurduğu binlerce ürün çeşidi arasında Outdoor çantalara da yer verir. Çanta arayışında olan kullanıcılar bu sayfaları ziyaret ederek ihtiyaçlarına en uygun seçeneği kısa süre içinde filtreleyebilir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery