track source
track source

Şerit Düzeltici

Şerit Düzeltici Fiyatları

112 Ürün gösteriliyor.
Şerit Düzeltici fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Şerit Düzeltici modelleri ve Şerit Düzeltici fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Şerit Düzeltici kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Faber Castell, Bigpoint, IKEA, Gıpta, Mas. 112 adet Şerit Düzeltici fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Şerit Düzeltici Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Şerit Düzeltici markası:

En Çok İncelenen Şerit Düzeltici Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Şerit Düzeltici Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 112 Şerit Düzeltici modeli içerisinde en ucuz Şerit Düzeltici fiyatı 3.5 TL iken, en yüksek Şerit Düzeltici fiyatı 338.05 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Şerit Düzeltici fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Şerit Düzeltici fiyatı ise 8.5 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Şerit Düzeltici Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Şerit Düzeltici

Kırtasiye malzemeleri günlük yaşantıda sıklıkla ihtiyaç duyulan malzemeler arasında yer alır. İster okul, ister iş birçok alanda kullanımı sağlanan kırtasiye malzemeleri arasında hata düzeltici ürünler oldukça büyük önem taşır. Acele işe yapılan tüm işler mutlak süratle yanlışlar olur ve bu yanlışları hızlıca düzeltebilmek için bi takım silme ya da temizleme malzemelerine ihtiyaç durulur. Daksil adı ile bilinen yazı düzeltici malzemeler, silgi ile silinmesi mümkün olmayan, yazıcı, bilgisayar ya da fotokopi çıktılarında meydana gelen yanlışlıkları anında düzeltme yapılmasını sağlayan bir silme düzeltme malzemesidir. Kırtasiye malzemeleri üretim firmaları tarafından üretimi sağlanan Daksil şerit silici birçok farklı çeşit ve özelliğe sahiptir. Çok geniş bir ürün skalasına sahip olan yazı düzeltici kırtasiye ürünleri sıvı, şerit, kalem olmak üzere üç farklı kategoriye ayrılır. İhtiyacınıza ve kullanım alanınıza uygun ürünlerden herhangi birini tercih edebilirsiniz. Hızla yürüttüğünüz işlerinizde yazım hatalarını düzeltmek için üretilen ve sıklıkla kullanımı sağlanan daksil çeşitleri sayesinde yazım hataları problem olmaktan çıkarak çok hızlı bir şekilde çözüm odağı sağlar.  Kullanım durumunuz ve alanınıza göre tek yada set halinde satışı sağlanan ürünleri tercih edebilir, yazım hatalarını hızla düzeltebilirsiniz. 

Şerit Düzeltici Çeşitleri

Kırtasiye malzemeleri arasında yer alan ve sıvı yazı düzeltici olarak bilinen daksiller, silgi ile düzeltilme şansı olmayan hatalı yazıları ustalıkla kapatan ve düzeltmeye yaratan ürün grubu olarak satışa sunulur. Özel kimyasal bir takım bileşenlerle formüle edilerek hazırlanır ve kullanıma hazır hale getirilir. Sıvı, kalem ya da şerit olarak kullanıma hazır hale getirilen hata düzeltici ürün gruplarından sıvı daksiller, yazım hatası yapılan bölgeye uygulandıktan sonra kurumaya bırakılmalıdır. Kısa bir süre içinde kuruyan ve üzerine yazım yapılacak hale gelen sıvı daksiller sayesinde yazım hataları büyük bir problem olmaktan çıkarak hızlı çözüm odağına ulaşır. Sıvı düzeltici daksil modelleri birçok farklı kağıt türü üzerinde kullanılabilir formüller ile üretilmiştir. Birçok farklı marka tarafından üretimi sağlanan daksil çeşitlerinden sıvı daksil bazı ambalajlarından daksil ve inceleyici daksil ile birlikte satışa sunulur.  Hata düzelticilerden arasında yer alan bir diğer çeşit şerit düzelticilerden yine aynı isimle yani şerit düzeltici olarak adlandırılır. Şerit tipimyazomdüzelticiler bant şeklinde satılır ve yapışkan özelliğe sahiptir. Belirli incelik ve kalınlıklarla satışı sağlanan şerit tipi düzelticilerden mm oranlar ve belli uzunluk oranları ile satışa sunulur. Kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen şerit düzelticiler hatalı bölgenin üstüne uygulandıığı anda hemen yeni işleme hazır olur. Sıvı daksillerin aksine herhangi bir bekleme süresi gerektirmeyen ürünlerin bu özellikleri sayesinde daha çok kullanım sağlanması kaçınılmaz olur. Şerit yazı düzeltici ürün grupları birçok farklı renk seçenekleri ile de tercih edilebilir. Pratik be ergonomik kullanımı ile sıklıkla tercih edilen şerit yazıcılar sarı, mavi,yeşil, beyaz başta olmak üzere birçok farklı renk seçenekleri ile satışa sunulur. Tüm kağıt seçeneklerinde kullanımı sağlanan şerit daksil ile hızlı ve pratik hata düzeltme yapabilirsiniz. Bir diğer çeşit olan Şerit düzeltici kalem en pratik kullanım kolaylığı sunan üründür: kalem şeklinde tasarlanan ürünle bit hamlede hatanın üzeri çizilebilir ve doğrusu aktarılabilir. Kırtasiye malzemeleri arasında önemli yer kaplayan daksilleri tekli ya da çoklu seçeneklerle satın alabilirsiniz. 

Şerit Düzeltici Fiyatları

Şerit düzeltici fiyatı çeşit ve özelliklerine göre farklılık gösterir. Birçok farklı marka tarafından üretilerek satışa sunulan şerit düzelticiler birçok farklı çeşide ayrılır ve her türü ayrı fiyat performansı gösterir. Ürün kaliteleri ve sağladığı pratik özellikleri ile değişkenlik gösteren ürün grupları arasından bütçenize uygun seçim yapmak mümkündür. Şerit düzeltici daksil fiyatları ürünün mm kalınlığına, uzunluğuna ya da tasarım özelliklerine göre hesaplanır. Sıvı düzelticiler ise kapatma özelliği, mm oranlarına göre fiyat performansı gösterir. Tüm özellikleri ve kaliteleri baz alınarak hesaplanan ürünler tekli ya da çoklu olarak satışa sunulur. Kalem şeklinde satışa çıkarılan daksillerde aynı durum ve özelliklerine göre fiyatlandırılır. Tek ya da set halinde satışa sunulan ürünler tane bazlı fiyat performansı gösterir. Genel olarak uygun fiyat etiketleri ile satışa sunulan daksil çeşitleri arasından bütçenize uygun ürün seçimi yapabilir, ayrıca cimri.com üzerinden en hesaplı ürün skalasına ulaşabilirsiniz. 

Şerit Düzeltici Satın Alırken Hangi Özelliklerine Dikkat Edilmeli?

Kırtasiye ürünleri arasında yer alan ve çok da önemli bir yer kaplayan Şerit düzeltici modelleri birçok farklı çeşit ve boyutla satışa sunulur. Bu ürünleri taştın almadan önce kullanım alanını ve amacını belirlemek gerekir. Yoğun iş alanlarında kullanım sağlanacaksa ürün gruplarının set halinde satın alımları sağlanabilir.  Sıvı daksiller kullanım miktarı olarak oldukça uzun süre kullanılır fakat kapakları sıkı kapanmazsa kuruma etkileri gösterebilir. Kuruyan daksillerde tekrar kullanım için uygun değildir. Okul gibi alanlarda kullanım ağlayacaksanız kalem daksiller sizin için uygu olabilir. Hem taşıma hem de kullanım açısından çok daha pratik ve hızlıdır. Çok hızlı işlem yapılan alanlarda kuruma süresi beklememek ve hızlı işleme devam etmek için şerit daksil kullanımları daha doğru seçim olacaktır. Bu sebeple satın alma yapmadan önce kullanım amacı ve alanını belirlemeniz oldukça önemlidir. Bu özellikleri göz önünde bulundurarak cimri.çom üzerinden ürünlere çok daha hızlı erişim sağlayabilir, hızlı ve hesaplı alışveriş yapabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery