• Kadınlar, girdikleri ortamlarda saçlarının güzel ve havalı görünmesini çok önemserler. Özenle saçın hazırlanması da çok fazla vakitlerini almaktadır. Saçına şekil vermeyi seven ancak kolayca şekil alamayan saçların yardımına koşan en ucuz saç şekillendirici makineler şimdi Cimri.com’da! Kişisel bakım gereçleri kategorisinde bulunan saç şekillendiriciler gibi diğer ürünlere de göz atabilirsiniz.

 • Saç Şekillendirici Makineler Nasıl Kullanılır?

  Saç şekillendirici makinelerini satın alma yapmadan önce araştırma yapmanız gereken önemli aşamalar vardır. Bunlar; saç uzunluğunuz, saç telinizin kalınlığı ve saçınızda boya bulunup bulunmaması, satın alma işlemi yapmadan iyi bir şekilde öğrenilmesi gerekilen noktalardır. Bu durumda seçeceğiniz saç şekillendirme makineleri; saçlarınızın daha parlak ve şekilli gözükmesini sağlayacak, hacimli ve doğal gösterecektir.

 • Saç Şekillendirici Makinelerde Güç Ve Hız Kademesi Nedir?

  Saç şekillendirici makinelerdeki güç değişimleri, saç şekillendiricilerinizin ne kadar ısı harcadığıyla orantılıdır. Hız kademeleri ise ısı ayarlarının kaç çeşit olduğunu belirtir.

 • Saç Şekillendirici Makineleri Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

  Saç şekillendirici makinelerin birçok çeşidi vardır. Bu modeller; düzleştirici, dalga yaratacak maşalar, saç fırçaları gibi seçenekler vardır. Seçeceğiniz saç şekillendiricisinin modeline ihtiyaçlarınız doğrultusunda karar verebilir ve dilerseniz doğal ve akıcı görünümlü dalgalara ya da düz fönlü bir saça kuaföre gitmeye gerek kalmadan, evde kolayca sahip olabilirsiniz.

  Saç şekillendirici makinelerinizi tek olarak seçerseniz, saçınız daha az zarar görecek ve elektriklenerek kabarmasını, aynı zamanda da saçın matlaşmasını engelleyecektir.

 • Saç Şekillendirici Makineler Saçlara Zararlı Mı?

  Saç şekillendirici cihazlar, ince telli ve hassas saç tiplerine zararlı olabilir. Bunu engellemek için seçeceğiniz saç şekillendiricilerin ısısına mutlaka özen göstermelisiniz. Saçlarınız daha çabuk şekil alsın diye kullanacağınız yüksek ısı, saçlarınızın kırılmasına veya yanmasına neden olabilir. Bütün bunlara dikkat ederek saç şekillendirici makinenizi seçerseniz, saçınızın zarar görmesinin önüne geçecek ve size en uygun şekillendirici ile saçınız kusursuz görünüme sahip olabilecektir.

  Saç şekillendirici makinelerin Babyliss, Remington, Braun ve Arzum gibi onlarca en iyi markalarını sizlere Cimri.com’da sunuyoruz. En teknolojik ve en ucuz saç şekillendiricilere yüzlerce modelin içerisinden size en uygun olanını Cimri’de bulabilirsiniz!