track source
track source
track source

Projeksiyon Askı Aparatı

Projeksiyon Askı Aparatı Fiyatları

722 Ürün gösteriliyor.
Projeksiyon Askı Aparatı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Projeksiyon Askı Aparatı modelleri ve Projeksiyon Askı Aparatı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Projeksiyon Askı Aparatı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Sony, Epson, Goldmaster, Everest. 722 adet Projeksiyon Askı Aparatı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Projeksiyon Askı Aparatı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Projeksiyon Askı Aparatı markası:

En Çok İncelenen Projeksiyon Askı Aparatı Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Projeksiyon Askı Aparatı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 722 Projeksiyon Askı Aparatı modeli içerisinde en ucuz Projeksiyon Askı Aparatı fiyatı 8.9 TL iken, en yüksek Projeksiyon Askı Aparatı fiyatı 12905.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Projeksiyon Askı Aparatı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Projeksiyon Askı Aparatı fiyatı ise 118.67 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Projeksiyon Askı Aparatı Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Projeksiyon Askı Aparatı modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Projeksiyon Askı Aparatı modeli:
Cimri'nin Seçimi
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Projeksiyon Askı Aparatı

İş hayatının yoğun bir koşturmayla geçtiği iş yerlerinde ya da eğitim alanlarında sıklıkla kullanılan cihazlardan biri de projeksiyonlardır. Üzerine konuşulan konuların ya da yapılan sunumların görseller ile desteklenmesini sağlayan bu cihaz aynı zamanda film ya da video izlemek için de oldukça etkilidir. Beyaz perde üzerine yansıtılarak kullanabileceğiniz bu ürünün pek çok önemli aksesuarı mevcuttur. Kablolarından uzaktan kumandasına kadar geniş bir kapsamda bulunan aksesuarların her biri farklı bir işlem için tercih edilir. Bu aksesuarlar içerisinde yer alan askı aparatı, cihazın belli bir konuma yerleştirilmesini ve sabit kalmasını sağlar. Askı aparatları sayesinde projeksiyonlarınızı ister zemine isterseniz de tavana asabilirsiniz. Bunu mümkün kılan askı aparatlarındaki en önemli detay sahip olduğunuz cihazın modeli ile askının uyumlu olmasıdır. Seçiminizi yaparken çok fazla çeşit ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Çeşitliliğin çok fazla olmasının en önemli nedeni ise teknolojik cihazlar sektöründe üretim yapan sayısız markanın bulunmasıdır. Artelon, Codegen, Mobays ve Everest gibi markalar tarafından tasarlanan ve üretilen projeksiyon askı aparatı modellerinden herhangi birini seçebilirsiniz. 

Projeksiyon Askı Aparatı Modelleri ve Özellikleri

Projeksiyon askı aparatı modelleri, çok farklı tasarımlarda ve özelliklerde üretilir. Bunun en önemli nedeni ise her kullanıcının ihtiyacına uygun ürünü kolay bir şekilde bulmasını sağlamaktır. Kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen ürünler arasında gümüş projeksiyon askı aparatı modeli bulunur. Çok sık karşılaşabileceğiniz bu ürün, tavana monte edilerek kullanılır. Böylece projeksiyon cihazı tavandan direkt olarak beyaz perdeye yansıtılır. Tavandan yüksekliği 18 cm olan modelin kullanımı sabittir. Ürünün gümüş rengi ise bu küçük ama işlevsel modelin görünümünü de değiştirir. Gümüş renkli aparatın en önemli özelliği ise taşıma kapasitesidir. 10 kg’a kadar ağırlığa sahip olan cihazlarınızı rahatlıkla bu aparata yerleştirebilirsiniz. Kullanım sırasında cihazı hareket ettirmek ve döndürmek istiyorsanız bu modeli seçmek sizin için büyük bir avantaj sağlayabilir. Çelik konstrüksiyon projeksiyon tavan aparatı da bu noktada tercih edebileceğiniz ürünlerden biridir. 360° hareket kabiliyetine sahip olan aparata entegre ettiğiniz projeksiyonunuzu istediğiniz yöne konumlandırabilirsiniz. Modelin üretiminde kullanılan çelik malzeme ise kullanım ömrünün uzun olmasın yardımcı olur. Dayanıklılığı diğer ürünlere göre daha yüksek olan ürünleri uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Aynı zamanda projeksiyon bağlantı özelliğine ve 11 cm uzunluğa sahiptir. Bu modeli tavana monte ederek kullanabilirsiniz. Farklı markalar tarafından üretilen seçeneklerden biri de kullanışlı detayları ile ön plana çıkan asansörlü projeksiyon askı aparatıdır. Bu tür ürünlerin sahip olduğu asansör özelliği, kullanım sırasında pek çok avantajı da beraberinde getirir. Asansör detayı, projeksiyonun aşağı ve yukarıya doğru hareket ettirilmesini mümkün kılar. Böylece cihazı beyaz perdeye uygun hizaya getirebilirsiniz. Asansörlü aparatın öne çıkan bir başka özelliği ise tüm modellere uygun olmasıdır. Piyasada bulunan tüm markalar tarafından özenle hazırlanan cihazlara uyumlu olması modele uygun aparat arama derdinize de son verir. Aynı zamanda ürünün arka kısmında bulunan kablo gizleme bölümü, ortalıkta bariz bir şekilde duran kablo görüntüsünü de ortadan kaldırır. Üretim sırasında kullanılan statik boya sayesinde ürün çizilmelere karşı da fazlasıyla dayanıklıdır. Projeksiyon askı aparatı çeşitlerini seçerken tüm bu avantajları göz önünde bulundurabilirsiniz. 

Projeksiyon Askı Aparatı Fiyatları

Sunumlarınızı ya da anlattıklarınızı görsel içeriklerle desteklemenizi sağlayan projeksiyonları kullanmanın pek çok yolu mevcuttur. Bunlardan biri de aparat yardımıyla tavana ya da farklı bir zemine tutturmak olur. Bu cihazların aksesuarlarını üreterek kullanıcıların ihtiyaçlarına çözüm olarak sunan sayısız marka bulunur. Marka ve model çeşitliliğinin bu kadar fazla olması beraberinde fiyatlarında geniş bir yelpazede belirlenmesini getirir. Projeksiyon askı aparatı fiyatları, ürünün çalışma sistemine göre farklılaşır. Örneğin; 360° dönme hareketine sahip model ile asansörlü aparatın fiyatları birbirinden farklıdır. Aynı zamanda üretimde kullanılan materyallerde bu noktada dikkate alınır. Statik boya kaplı ürünlerin dayanıklılığı daha yüksek ve kullanım süresi daha uzun olan modellerin fiyatları görece yüksek olabilir. Tavana asılabilen ya da farklı zeminlere monte edilebilen modellerin fiyatları da bir noktada değişim gösterir. Alışveriş sürecinizi karlı bir şekilde tamamlamak ve ihtiyacınıza en uygun ürünü bulmak istiyorsanız cimri.com sayfasını ziyaret etmek size sayısız avantaj sunar. Cimri.com’dan tüm ürünlerin fiyatlarını çok kısa bir süre içerisinde karşılaştırabilir ve sizin bütçenize en uygun seçeneği bulabilirsiniz. 

Projeksiyon Askı Aparatı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Projeksiyon askı aparatı modellerini satın alırken bütün detaylara hakim olmanız fazlasıyla önem taşır. Her şeyden önce ürünü nasıl kullanmak istediğinize karar vermeniz gerekir. Örneğin; bulunduğunuz alanda farklı perdelere yansıtacaksanız 360° dönme hareketine sahip seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Eğer asansörlü aparatları seçerseniz cihazınızı aşağı ya da yukarıya doğru hareket ettirebilirsiniz. Bu iki farklı model arasından tercihinizi yaparken kullanım ihtiyacınızı göz önünde bulundurmanız önemlidir. Tercihleriniz sırasında kullandığınız projeksiyon cihazınızın modeli ile alacağınız aksesuarın modelinin aynı olması gerekir. Ürün ölçüleri ile aksesuarın ölçülerinin de aynı olmasına dikkat edebilirsiniz. Aşağı ya da yukarı doğru hareket ettirme imkanı sunan modellerin ne ölçüde hareket ettiğini de bilmeniz önemlidir. Üretim sırasında kullanılan materyallerin kalitesini ve dayanıklılığını da önceden araştırarak karar vermeniz gereklidir. Kullanımınıza en uygun seçeneği değerlendirmeden önce cimri.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Cimri.com üzerinden tüm modelleri kıyaslayarak farklı özelliklerini inceleyebilirsiniz. Böylece en doğru seçeneği bulmanız daha kolay hale gelecektir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery