Prizler

En Ucuz Prizler Fiyatları

4320 ürün gösteriliyor.
İlgili Etiketler
    avize
Prizler fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Prizler modelleri ve Prizler fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Prizler kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Xiaomi, Philips, Modatools, IKEA. 4320 adet Prizler fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi

Her türlü uzatma ve şarj ihtiyacınızı karşılayacak, çoklu ve akım korumalı prizlerin, S-link, Viko, Philips, Tunçmatik, Pratigo, Goldmaster, Pelsan, Hama, Sonorous, TP-Link, Schneider, Inca, Tek-iş, Modelsa, Monster, Powermaster, Belkin, Vivanco, Yonca, Hakelsan, Legrand, Atom ve Mutlusan markalarını, Cimri.com sitesinden, en uygun fiyat için karşılaştırabilirsiniz.

Çoklu elektrik prizleri nasıl seçilir?

Akıllı telefonlar, tabletler, bilgisayarlar, wireless hoparlörler ve daha birçok elektronik aletin evlerimizde artan nüfusu ile birlikte, şarj problemi ve biten pillerle mücadele etmek zorlaşmış hatta mevcut elektrik sağlayıcılar yetersiz kalmıştır. Çoklu prizlerin 3’lü, 4’lü, 6’lı olarak üretilmesinden sonra artık 8’li, 10’lu ve 12’li modellere ihtiyaç oluşmuştur. Seçim yapılırken dikkat edilmesi gereken öncelikle güvenliktir. En ucuz çoklu prizleri cimri.com sitesinde bulabilirsiniz.

Seçilecek modelin öncelikle priz anahtarı içermesine özen gösterilmelidir. Akım korumalı priz olarak geçen bu modeller, bir düğme ya da bazen bir anahtar yardımı ile kullanmadığınız ve evinizde bulunmadığınız zamanlarda elektrik akımının cihazda aktif olarak bulunmasını engellemektedir. Bu şekilde olası kaçaklar açısından risklerin kontrolü, fişi takılı unutulmuş cihazların zarar görmemesi ve çocukların güvenliği sağlanmış olur. Yine güvenlik amacı ile kapaklı modeller de tercih edilebilir. Farklı kasalar ve süslemeler ile güvenliliği saplarken aynı zamanda evinizin dekorasyonu ile uyum sağlamanız da mümkün olacaktır.

Priz fiyatları ne kadardır?

Bu ürünlerin fiyatları, çeşitlerine göre değişkenlik gösterir. En ucuz prizleri, cimri.com sitesinde, elektrik ve aydınlatma kategorisi altında görüntüleyebilirsiniz.

Prize takılı cihazınız dolmuyorsa ne yapmalı?

Bu tip güvenlik riski içeren durumlarda öncelikle evinizin ilgili odası ve bölmesinde elektrik olup olmadığını ya da sigortalarda bir problem olup olmadığı kontrol edilmelidir. Bu işlem tamamlandıktan sonra cihazınızın ve kablonun doğru takıldığından emin olmanız, sonrasında da cihaz pilinde bir sorun olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Bu kısımlarda da bir sorun yoksa, prizde bir bozukluk olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Anahtar varsa, açıklığından emin olmalı ve buna rağmen akım yoksa ya da şarj etmiyorsa, bir kontrol kalemi yardımı ile durumu incelemeli ve bir profesyonelden yardım istemlisiniz. En ucuz prizleri Cimri.com sitesinde bulabilirsiniz.