track source
track source

Prizler

Prizler Fiyatları

4306 Ürün gösteriliyor.
Prizler fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Prizler modelleri ve Prizler fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Prizler kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Zore, Xiaomi, Philips, İzeltaş. 4306 adet Prizler fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Prizler Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Prizler markası:

2021 yılı Prizler Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Haziran 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 4306 Prizler modeli içerisinde en ucuz Prizler fiyatı 0.55 TL iken, en yüksek Prizler fiyatı 15718.66 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Prizler fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Haziran 2021 tarihinde ortalama Prizler fiyatı ise 34.04 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Prizler Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Philips SPN4085B-10 Akım Korumalı Priz
Philips SPN4085B-10 Akım Korumalı Priz
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Her türlü uzatma ve şarj ihtiyacınızı karşılayacak, çoklu ve akım korumalı prizlerin, S-link, Viko, Philips, Tunçmatik, Pratigo, Goldmaster, Pelsan, Hama, Sonorous, TP-Link, Schneider, Inca, Tek-iş, Modelsa, Monster, Powermaster, Belkin, Vivanco, Yonca, Hakelsan, Legrand, Atom ve Mutlusan markalarını, Cimri.com sitesinden, en uygun fiyat için karşılaştırabilirsiniz.

Çoklu elektrik prizleri nasıl seçilir?

Akıllı telefonlar, tabletler, bilgisayarlar, wireless hoparlörler ve daha birçok elektronik aletin evlerimizde artan nüfusu ile birlikte, şarj problemi ve biten pillerle mücadele etmek zorlaşmış hatta mevcut elektrik sağlayıcılar yetersiz kalmıştır. Çoklu prizlerin 3’lü, 4’lü, 6’lı olarak üretilmesinden sonra artık 8’li, 10’lu ve 12’li modellere ihtiyaç oluşmuştur. Seçim yapılırken dikkat edilmesi gereken öncelikle güvenliktir. En ucuz çoklu prizleri cimri.com sitesinde bulabilirsiniz.

Seçilecek modelin öncelikle priz anahtarı içermesine özen gösterilmelidir. Akım korumalı priz olarak geçen bu modeller, bir düğme ya da bazen bir anahtar yardımı ile kullanmadığınız ve evinizde bulunmadığınız zamanlarda elektrik akımının cihazda aktif olarak bulunmasını engellemektedir. Bu şekilde olası kaçaklar açısından risklerin kontrolü, fişi takılı unutulmuş cihazların zarar görmemesi ve çocukların güvenliği sağlanmış olur. Yine güvenlik amacı ile kapaklı modeller de tercih edilebilir. Farklı kasalar ve süslemeler ile güvenliliği saplarken aynı zamanda evinizin dekorasyonu ile uyum sağlamanız da mümkün olacaktır.

Priz fiyatları ne kadardır?

Bu ürünlerin fiyatları, çeşitlerine göre değişkenlik gösterir. En ucuz prizleri, cimri.com sitesinde, elektrik ve aydınlatma kategorisi altında görüntüleyebilirsiniz.

Prize takılı cihazınız dolmuyorsa ne yapmalı?

Bu tip güvenlik riski içeren durumlarda öncelikle evinizin ilgili odası ve bölmesinde elektrik olup olmadığını ya da sigortalarda bir problem olup olmadığı kontrol edilmelidir. Bu işlem tamamlandıktan sonra cihazınızın ve kablonun doğru takıldığından emin olmanız, sonrasında da cihaz pilinde bir sorun olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Bu kısımlarda da bir sorun yoksa, prizde bir bozukluk olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Anahtar varsa, açıklığından emin olmalı ve buna rağmen akım yoksa ya da şarj etmiyorsa, bir kontrol kalemi yardımı ile durumu incelemeli ve bir profesyonelden yardım istemlisiniz. En ucuz prizleri Cimri.com sitesinde bulabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery