Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Priz Kapağı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Priz Kapağı markası:

En Çok İncelenen Priz Kapağı Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Priz Kapağı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
28 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 83 Priz Kapağı modeli içerisinde en ucuz Priz Kapağı fiyatı 1.68 TL iken, en yüksek Priz Kapağı fiyatı 236.91 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Priz Kapağı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 28 Ekim 2021 tarihinde ortalama Priz Kapağı fiyatı ise 36.22 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Priz Kapağı Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Makel Cellia Işıklı Komütatör Gümüş Füme Çerçeve Kapak
Makel Cellia Işıklı Komütatör Gümüş Füme Çerçeve Kapak
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Priz Kapağı

Priz kapakları çocukların güvenliği için kullanılan aparatlardan biridir. Priz kapağı tercih ederken tüm prizler ile uyumlu olan modelleri seçmek daha kullanışlı olur. Çocuklar emekleme yaşından itibaren evin içinde dolaşarak yeni yerler keşfetmeye başlarlar. Priz kapağı ürünleri meraklı afacanların tehlikeli maceralar yaşamasının önüne geçer. Elektrik kazaları ve istenmeyen durumların oluşmaması için anne babaların ev için de önlem alması oldukça önemlidir. Küçük Çocuğunuz emeklemeye başladığı andan itibaren merakla evin içinde gezerek prizleri ve kabloları karıştırabilir. Priz kapakları sayesinde çocukların prizlerin içine yabancı cisimler sokmaya çalışmasının önüne geçebilirsiniz. Bu sayede olası elektrik kazalarını da engelleyebilirsiniz. Evde en çok ihtiyaç duyulan şeylerden biri de ulaşabileceğiniz her yerde prizlerin olmasıdır. Elektrikle çalışan ürünleri kolay şarj edebilmek ve çalıştırabilmek için prizlerin ulaşılabilir seviyede olması faydalı olur. Ancak bu aynı zamanda evdeki küçük çocuklar için bazı riskler de oluşturabilir. Küçük ve öğrenmeye meraklı çocukların prizler özellikle dikkatini çeker. Priz kapağı kullanarak hem sabit duvar prizleri için hem de uzatma kablolardaki prizler için güvenlik önlemi alabilirsiniz. 

Priz Kapağı Çeşitleri

Priz kapakları farklı renk ve dizayn alternatifleri ile üretilirler. Evinizdeki prizler için priz kapağı almayı düşünüyorsanız genel dekorasyona uygun renkler arasından seçim yapabilirsiniz. Filiz kapaklarının rengi ile birlikte modellerinin de evdeki prizlere uygun olması önemlidir. Priz kapak modelleri duvar tipi prizler ya da uzatma kablolar için farklı olarak üretilir. Bu modeller arasından kullanacağınız prizma modeline göre seçim yapabilirsiniz. Ev içinde özellikle çocuklar için güvenlik sağlamak amacıyla priz koruma kapakları kullanılır. Eğer uzatma kablolar için priz kapağı almayı düşünüyorsanız üçlü priz kapağı modellerini tercih edebilirsiniz. Üçlü priz kapakları hem duvar tipi hem de uzatma kablo olarak kullanılabilen üçlü prizlerde kullanmak için üretilmiştir. Bu ürünleri kullanarak prize İhtiyacınız olmadığı zaman pirus bölümünü kapatabilir ve çocuklar için güvenli alan sağlayabilirsiniz. Genellikle hareket halindeki çocuklar evde yeni yerler keşfetmeyi severler. Küçük ve meraklı gözlerle prizleri takip eden çocuklar için elektrik akımı tehlikeli olabilir. Uzatma kablodaki priz gözlerini kullandıktan sonra kapak ile kapatarak çocuklarınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz. Priz kapakları kolaylıkla takılıp çıkarılabilen ürünlerdir. Priz koruma kapağı kullanarak sizde prizlere yabancı madde girmesini engelleyebilir ve bu sayede olası elektrik kaçağı problemlerinin önüne geçebilirsiniz. Yeni adım  atmayı öğrenen ve evi keşfetmeye çalışan çocuklar için evin tüm köşeleri merak konusu olur. Özellikle 4-6 yaş arası çocuklar evin içinde çivi kalem anahtar ve benzeri eşyaları priz deliklerine girmeye çalışabilir. Oldukça tehlikeli olabilen bu tarz durumların yaşanmaması için priz koruma kapağı kullanabilirsiniz. Priz koruma kapaklarının farklı çeşitleri vardır. Kapakların içindeki yaylı sistem, kullanılmadığı durumlarda prizi kapatarak güvende olmasını sağlar. Topraklama yapılmış prizler ve diğer tüm priz çeşitleri için farklı çeşitlerde priz kapakları üretilir. Topraklı priz kapaklarını duvarlardaki prizlerde kullanabilirsiniz. 

Priz Kapağı Fiyatları

Priz kapağı fiyatları genellikle her bütçeye uygun olacak fiyat alternatifleriyle satışa sunulur. Priz kapağı almayı düşünüyorsanız tek tek almak yerine altılı ya da 12'li olan paketleri tercih etmek fiyat olarak daha uyguna gelebilir. Ev içindeki kullanılan tüm prizlerin kapak ile korunması küçük çocukları olan aileler için elzemdir. Kapakları içindeki tel sayesinde prizden elektrik veren bölümünü kapatarak kullanmadığınız zamanda prizin işlevsiz olmasını sağlar. Genellikle uygun fiyatlı olarak satışa sunulan bu ürünleri evinizdeki tüm prizler için toplu olarak almak daha avantajlı bir alışveriş yapmanızı sağlayabilir. Priz kapağı fiyatlarını etkileyen en önemli faktör genellikle ürünün markası ve model kalitesidir. Çocuklarınızın güvenliği için oldukça önemli olan bu kapakları satın alarak istenmeyen  kazaların oluşmasının önüne geçebilirsiniz. Priz kapakları elektrik ile yabancı cisimlerin temasa geçmesini engeller. Çocuklar için oldukça riskli olan priz kazalarını engellemek için siz de uygun fiyatlarla priz kapağı satın alabilirsiniz. Priz kapağı fiyatları ve kullanacağınız yere göre seçeceğiniz model alternatifleri için cimri.com sayfasını da ziyaret edebilirsiniz. Sayfayı inceleyerek bütçenize en uygun fiyattan satışa sunulan priz kapağını bulabilirsiniz. 

Priz Kapağı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Priz kapakları ev içinde çocukların priz ve elektrik ile olan temaslarının önüne geçebilmek için oldukça önemli olan küçük aparatlardır. Priz kapağı satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli husus kullanacağınız prize göre ürün seçimi yapmaktır. Duvar prizleri için priz kapağı satın almayı düşünüyorsanız, topraklı  prizler kapakları tercih edebilirsiniz. Priz anahtar kapağı kullanmak çocuklarınızın güvende kalmasına yardımcı olur. Özellikle küçük yaştaki çocukların prize yabancı cisimler sokmaması için kullandıktan sonra priz kapağı ile prizleri güvenin altına almak faydalı olur. Anne ve babalar için oldukça önemli olan bu tedbirlerini alarak siz de çocuklarınızın güvende kalmasına yardımcı olabilirsiniz. Priz emniyet kapağı ürünleri her yerde bulunabilen ve her evin ihtiyacı olan ürünlerdir. Özellikle küçük çocuğu olan kişilerin priz koruma kapaklarını kullanması olası kazaların oluşmasını engeller. Evinizde kullandığınız uzatma kablolar içinde priz kapaklarını kullanabilirsiniz. Hem topraklama prizler için hem de üçlü prizler için uyumlu olarak satılan priz kapağı seçenekleri de bulunur. Siz de çocuklarınızın güvende kalması için, prizleri kullandıktan sonra priz kapaklar ile kapatarak önlem alabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery