track source
track source

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Priz Güvenlik Kilidi Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Priz Güvenlik Kilidi markası:

En Çok İncelenen Priz Güvenlik Kilidi Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Priz Güvenlik Kilidi Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 44 Priz Güvenlik Kilidi modeli içerisinde en ucuz Priz Güvenlik Kilidi fiyatı 1.96 TL iken, en yüksek Priz Güvenlik Kilidi fiyatı 139.17 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Priz Güvenlik Kilidi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Priz Güvenlik Kilidi fiyatı ise 22.24 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Priz Güvenlik Kilidi Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Priz Güvenlik Kilidi modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Priz Güvenlik Kilidi modeli:
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Priz Güvenlik Kilidi

Elektrik enerjisi, günlük hayatın olmazsa olmazlarındandır. Buna karşılık belli bir gerilimin üzerindeki elektrik ise canlıların hayatını tehlikeye atar. Bundan dolayı da bazı ev kazalarında çoğu kişi elektrik çarpmalarından dolayı yaralanabilir. Merak duygusu oldukça fazla olan bebeklerin ve çocukların elektrik çarpması gibi olumsuz durumlar yaşamaması için önlem almak önemlidir. Bu önlemlerin en başında priz güvenlik kilidi bulunur. Çocuklarınızı olası ev kazalarının biri olan elektrik çarpmalarından rahatlıkla koruyabilirsiniz. Çocukları olası priz tehlikelerinden korumak için üretilen priz kilidi çok kolay bir şekilde kurulum sağladığı için  çocuk sahibi olan kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Prizler çocukların ilgisini çekme potansiyeline sahip eşyalardandır. Özellikle emekleyen bir bebeğiniz var ise siz başka bir şeyle ilgilendiğiniz esnada bebeğiniz deliklere sivri bir şeyler sokup kendisine zarar verecek davranışlarda bulunabilir. Priz güvenlik kilitleri bu gibi riskli  durumlarda bebeğinizin güvenliğini sağlayarak olası kazalar yaşanmasının önüne geçer. Farklı modellerde üretilen priz güvenlik kilitleri genellikle standart boyutlarda kullanıcının beğenisine sunulur.

Priz Güvenlik Kilidi Modelleri

Priz güvenlik kilidi modelleri pek çok marka tarafından olası durumlar yaşanmaması için itina ile üretilir. Priz koruyucu çeşitleri iki şekilde kullanıcıların beğenisine sunulur. Bu  çeşitler, içeriden ya da dışarıdan kapatarak bebeğinizin o deliğe sivri bir şey sokmasına engel olur. Bu iki çeşit arasında hangi ürünü tercih edeceğiniz tamamen sizin zevkinize kalmıştır. Hangi çeşidi seçerseniz seçin eşit ölçüde koruma sağlayabilirsiniz. Priz güvenlik kilitleri priz kapakları ile karıştırılmamalıdır. Kapaklı prizler genellikle görüntü için uygundur ve bu kapakları bebekler çok kolay bir şekilde kaldırarak yine sivri bir şeyler sokmaya çalışabilir. Priz güvenlik kilitleri genellikle tıpa şekline benzer ve bebeklerin eli ile kavrayamayan kadar düz bir şekilde imal edilir.  Bu iki ürün de birbirlerine oldukça benzer çünkü priz güvenlik kilitleri de kapak gibidir.  Priz güvenlik kilitleri, prize takıldıktan sonra çevrilerek kilitlenerek tam bir koruma sağlar. Aynı zamanda yapıştırılarak kullanılan priz emniyet ürünleri de bulunur. Bu ürünleri her seferinde tekrardan çıkarmanıza gerek kalmaz ve tam bir koruma sağlar. Genellikle priz güvenlik kilitlerine fişin dişini denk getirdiğiniz zaman çevirerek prizi kullanıma açabilirsiniz. Farklı çeşitlerde ve farklı modellerde üretilen priz koruyucularının takılması da ürünün çeşidine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu ürünleri takarken olası kazalar yaşamamanız için kullanım kılavuzlarını okumadan  ürünün montajını yapmamanız oldukça elzemdir. Standart modellerde üretilen priz güvenlik kilitlerini takmak ve montaj etmek oldukça kolaydır. Öncelikle ürünü dikkatli bir şekilde prize takmanız ve priz ile işiniz olduğu zaman kullanım sağlayabilmek için ürünü prizden çıkarmanız yeterli olur. Bir başka çeşit olan arkası yapışkanlı priz koruyucu modellerinde ise kapakları takmak için önce yapışkan bandı çıkarıp priz delikleri tam olarak denk gelebilecek şekilde yapıştırılır ve iyice bastırılarak yerine tam olarak oturtulur. Bu evreden sonra da kapağı çıkarmanıza gerek kalmadan çok kolay bir şekilde prizi kullanmaya devam edebilirsiniz ve ekstra uğraşlar vermenize gerek kalmaz. Diğer pek çok priz güvenlik modelleri bu sistemlere bağlı olarak çalışır ve bebeğinizin güvenliği için evinizde oldukça önemli bir yere sahiptir. 

Priz Güvenlik Kilidi Fiyatları

Priz güvenlik kilitleri, bebeği olan her ebeveynin tercih etmesi gereken bir üründür. Genellikle herkesin bütçesine uygun bir şekilde üretildiği için priz güvenlik kilidi fiyatları bütçenizi yormayacak seviyelerde bulunur. Çeşitlere göre kilit ya da kapaklı dahil birçok manyetik güvenlik kilidi genellikle çoklu set halinde satışa sunulur. Set halinde satın alacağınız ürünler sayesinde evinizdeki birçok prizi güven altına alabilirsiniz ve aynı zamanda bebeğinizin sağlığını da korumuş olursunuz. Priz emniyet ürünleri oldukça küçük oldukları için fiyatları da ekonomiktir ama sundukları hizmet dolayısı ile kullanıcıların beğenisine kazanır. Mini çok amaçlı kilit ve diğer birçok priz güvenlik kilitleri başta olmak üzere birçok markanın ürettiği farklı ürünler sayesinde evinizin genelde korna uygun olacak bir renkteki ürüne karar verebilirsiniz. Priz güvenlik kilitleri aynı zamanda renk alternatifi de sunduğu için mobilyalarınızın ya da duvarınızın dekor ne en uygun olacak ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Priz güvenlik kilidi ürünlerine göz atmak ve bu modeller arasında fiyat kıyaslaması yapmak için cimri.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Priz Güvenlik Kilidi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Evinizde bebeğiniz için güvenli bir ortam oluşturmanız için priz güvenlik kilitleri bir şart haline gelir. Priz güvenlik kilitlerinin başlıca özelliği bebeklerin ürün takip çıkarmasına imkan vermeyecek durumda olmasıdır. Evinize daha güvenli bir ortam oluşturabilmeniz için bebeğinizin dikkatini çekecek renk ve desen şeklinde olan priz güvenlik kilidi modellerini tercih etmemeniz önemlidir. Tercih edeceğiniz ürün olabildiği kadar az dikkat çekmelidir. Eğer bebeğinizin dikkatini çekecek tarzda bir ürün satın alırsanız ne bebeğinizi prizden uzak tutabilirsiniz ne de evinizde güvenlik sağlayabilirsiniz. Ürünü satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli şey bebeğinizin bu ürünü kolayca çıkarmayacak şekilde takılmasıdır. Bakıp test ederek bir ürüne karar vermeniz bu konu bakımından oldukça önemlidir. Bebeğin kolayca çıkaramayacağı ürünü ebeveynler kolaylıkla çıkaracak şekilde imal edilmelidir çünkü prize çok fazla uğraşıldığı zaman olası kazalara yol açılabilir. Priz güvenlik kilitlerine sadece bebeğinizin uyuduğu ya da oyun oynadığı odalarda değil evin tüm odalarında ve bebeğinizin bir destek ile ulaşabileceği boy hizasında bulunan prizlere takılması gerekir. Pek çok farklı ürün arasından siz de bebeğinizin evdeki güvenliğinizi en üst düzeye çıkarabilmek için priz güvenlik kilitlerinden birini tercih edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery