iştirakidir.
165 - 191 TL (3 Fiyat Seçeneği)
0 Yorum
Puan Ver GÖNDER

Hobbit Toy Edition PS4

165,90 - 191,16 TL (3 Fiyat Seçeneği)
En Uygun Fiyatlar İçin n11.com'a Gelin!
  • Daha Fazla Göster (-28) Gizle
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı 0 Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER
İNCELEME
Hobbit Toy Edition Ünlü İngiliz yazar J. R.R Tolkien’in ünlü eseri The Hobbit, 1900’lerin başında tüm dünyada büyük ilgiyle karşılanmıştı. Eser, yazarını üne kavuştururken 2000’li yıllarda bu kez sinemaya konu edildi. Hobbit üçlemesi adı altında üç farklı bölümde işlenen fantastik eser, küresel düzeyde büyük bir vizyon başarısına ulaştı.
Yazar: Ferhat Verdi 30/03/2015

Ünlü İngiliz yazar J. R.R Tolkien’in ünlü eseri The Hobbit, 1900’lerin başında tüm dünyada büyük ilgiyle karşılanmıştı. Eser, yazarını üne kavuştururken 2000’li yıllarda bu kez sinemaya konu edildi. Hobbit üçlemesi adı altında üç farklı bölümde işlenen fantastik eser, küresel düzeyde büyük bir vizyon başarısına ulaştı. Sonrasında ise bu kez de çocukların olduğu kadar büyüklerin de hayal güçlerini, birbirine geçirilen küçük kutucuklarla meydana gelen şekillerle yansıttıkları LEGO’larda hayat buldu The Hobbit.

Fantastik bir dünyada, tamamı hayal ürünü konuları kapsayan ve türünün en iyi örneklerinden biri olan eserin, LEGO figür ve kutularıyla buluşması şeklindeki oyun versiyonu Hobbit Toy Edition, ilginç bir deneyim sunuyor. Sinemaya üç bölüm halinde uyarlanan The Hobbit’in ilk iki filmi The Hobbit: An Unexpected Journey ve The Hobbit: Desolation of Smaug izlerini taşıyan oyun, görsel açıdan ise LEGO’nun The Hobbit adlı oyuncak serisini oyun severlerin karşısına çıkarıyor.

Eserin sinemaya uyarlanan Oyunda Hobbit filmine dair birçok tanıdık mekan ve karakterin LEGO haliyle karşı karşıya kalıyorsunuz. Gandalf’tan cücelere, Bilbo Baggins’ten macera dolu mekanlara dopdolu bir oyun Hobbit Toy Edition. Peki oyunun detaylarında neler var? Karakterlerimizle neler yapıyoruz?

Oyunda Bilbo Baggins’i yönetiyorsunuz. Büyücü Gandalf, Thorin Meşekalkan ve cücelerine yardım etmeniz için sizi görevlendiriyor. Bu görev sizi LEGO evreniyle çevrili bir maceranın tam da kucağına atıyor. Gerek Büyücü Gandalf gerekse diğer figürleri LEGO halinde görmek oldukça keyifli. Özellikle çocuklar bu oyunu hem oynarken hem de biri oynarken izlediklerinde büyük keyif alacaklar. Yani Hobbit Toy Edition, hem oynanması hem de izlenmesi eğlenceli oyunlardan.

Bilbo Baggins ile çıkacağınız maceralarda The Hobbit filmlerinden tanıdık mekanlardan geçiyor, tanıdık karakterlerle karşılaşıyorsunuz. Oyun sadece bir LEGO dünyasında ilerlemekten ibaret de değil, örneğin bir yerde bilmece atışması yapıyor, bu ilginç serüvenden zaferle ayrılmaya çalışıyorsunuz. Ayrıca Tek Yüzüğün görevini kullanmayı öğreniyorsunuz. Birbirinden ilginç yerlerde, fantastik bir oyun evreninde görevlerinizi yerine getiriyorsunuz. Bu arada ses efektleri de oldukça başarılı.

Her şey LEGO’lardan olduğu için örneğin bir yapıya vurduğunuzda parçalara etrafa saçılıyor ve küçük kutucuklar ortaya çıkıyor. Adeta fiziksel bir oyun havasına sahip olan Hobbit Toy Edition’da Orta Dünya’da gezmek ise en keyifli bölüm. Fantastik bir tasarımla karşımına çıkan Orta Dünya’da gezinirken tehlikeleri de bertaraf etmeniz gerekiyor. Çıkın Çıkmazı, Yüksek Geçit gibi yine tanıdık yerlerden geçip oyunu tamamlıyorsunuz. Uzun saatler sürmeyen ama keyifli bir serüven vaat eden Hobbit Toy Edition, özellikle küçük yaştaki oyun meraklıları için ideal oyunlar arasında.
Ferhat Verdi 30/03/2015
Almanya'da doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu. Oyun ve fotoğraf konularında binlerce araştırma yazısı, inceleme ve haber hazırladı. Türkiye'nin önde gelen tüketici elektroniği dergilerinde ve teknoloji odaklı web sitelerinde editör olarak çalıştı.
Lego PlayStation 4 PS4 Oyunları