iştirakidir.
54 - 59 TL (3 Fiyat Seçeneği)
0 Yorum
Puan Ver GÖNDER

Hitman Absolution PS3 Oyunu

54,00 - 59,90 TL (3 Fiyat Seçeneği)
En Uygun Fiyatlar İçin n11.com'a Gelin!
 • 0(850) 333 00 11
  KonsolOyunDünyası
  %82
  51 Değerlendirme
  2 fiyat seçeneği daha
  200 TL’ye Varan İndirim Kuponu Fırsatı!
  + 4.25 TL Kargo
  54 , 00 TL
  24 Ay x 23.55 TL
  3 Saat Önce Güncellendi.
  • 0(850) 333 00 11
   KonsolOyunDünyası
   %82
   52 Değerlendirme
   200 TL’ye Varan İndirim Kuponu Fırsatı!
   Ücretsiz Kargo
   59 , 00 TL
   24 Ay x 23.55 TL
   3 Saat Önce Güncellendi.
  • 0(850) 333 00 11
   KahramanKonsol
   %95
   5349 Değerlendirme
   200 TL’ye Varan İndirim Kuponu Fırsatı!
   Ücretsiz Kargo
   59 , 90 TL
   24 Ay x 23.55 TL
   3 Saat Önce Güncellendi.
 • Daha Fazla Göster (-29) Gizle
ÖZELLİKLER
 • Ana Özellikler

 • Oyun Türü Aksiyon
 • Platform PS3
 • Yaş Grubu 7+
 • Yayıncı Firma Sony
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı 0 Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER
İNCELEME
Hitman: Absolution Uzun yıllara dayalı oyun serisinin beşincisi olan Hitman: Absolution ilginç konusu, multiplayer modu ve Türkçe dil desteği ile çarpıcı bir serüven. Bir teşkilata bağlı olarak çalışan kiralık katil Ajan 47’yi kontrol edeceğiniz oyun, daha önceki oyunda hayatınızı kurtaran Diana Bunwood’u öldürme görevi almanızla başlıyor.
Yazar: Ferhat Verdi 05/03/2015

Uzun yıllara dayalı oyun serisinin beşincisi olan Hitman: Absolution ilginç konusu, multiplayer modu ve Türkçe dil desteği ile çarpıcı bir serüven. Bir teşkilata bağlı olarak çalışan kiralık katil Ajan 47’yi kontrol edeceğiniz oyun, daha önceki oyunda hayatınızı kurtaran Diana Bunwood’u öldürme görevi almanızla başlıyor.

Son derece katı kuralları olan, güçlü bir soğuk kanlı katil imajı sergileyen Ajan 47, görevini tamamlamaya gidiyor, duş aldığı sırada Diana’yı öldürmeye karar veriyor, ancak öldürmeden önceki son sözlerini dinliyor. Diana, daha sonra öldürülmesi istenecek Victoria adlı bir kızı korumanız için sizi ikna etmeyi başarıyor. Ajan 47 Diana’ya Victoria’yı koruyacağına dair söz verdikten sonra tetiğe basıyor.

Victoria’yı korumak için onu kimsenin bulamayacağı bir yere götüren kahramanımız, daha sonra aklına takılan bir dizi konuyu araştırmak için yola koyuluyor. Bu sırada teşkilat tarafından aranmaya başlanıyor. İlginç bir senaryo örgüsüyle karşınıza çıkacak Hitman: Absolution’da artık kendi başınıza hedeflerinizi yok ediyor, suikastlerinizi yine soğukkanlı bir biçimde ama bu kez bir kontrat ya da görev dahilinde değil, sadece gerçeklere ulaşmak için işliyorsunuz.

Oyunun birçok yenilikle geldiğini söyleyebiliriz. Örneğin puan sistemi ile kendinizi başka oyuncularla karşılaştırabilmeniz mümkün. Puan için ise sivilleri öldürmemeniz gerekli, bununla birlikte hedeflerinizi yok ettiğinizde puan kazanıyorsunuz, yine gereksiz bir suikast eksi puan olarak hanenize yazılıyor. Boşu boşuna işlediğini bir cinayeti örtbas ederseniz de az da olsa artı puan kazanıyorsunuz. Öldürdüğünüz kimseleri çöp kovasına atabiliyor ya da bir dolabın içinde saklayabiliyorsunuz. Bu tip kamuflaş hamleleri oyuna dair ilginç detaylar arasında yer alıyor.

Oyunun puan sistemi sizi etraftaki giysileri, aletleri almaya, gereksiz cinayetler işlememeye yönlendirirken adeta filmlerdeki gerçek bir seri katil gibisiniz. Yani gereksiz yere dikkat çekmek gibi şeylerden uzak duruyorsunuz. Bu yönüyle oldukça gerçekçi bir yapım sunuyor Hitman: Absolution.

Karakterinizin içgüdü yeteneği bulunuyor. Bu sayede düşmanlarınızı görebiliyor, taktikler ve hareket alanlarını seçip görevlerinizi tamamlayabiliyorsunuz. Oyunda, Hitman serilerinin önceki versiyonlarına göre çok daha fazla sayıda aksiyon dolu an söz konusu. İlginç koşturmalar, takipler sizi bekliyor.

Kurgu yapısı, hareketli sahneleri ve puanlama sistemiyle bir an bile duraksamadan sizi kendisine hayran bıraktıracak oyunda grafikler ve sesler de oldukça iyi. Vurgulamak açısından silah sesleri son derece başarılı. Çevre detayları da oldukça iyi, oyun sırasında kimi zaman yapay zeka hataları görülse de bunlar oyunun genel başarısına gölge düşürmüyor. Multiplayer sistemi ile birlikte kendi kontratınızı hazırlayabiliyor, hedefinizin peşine düşebiliyorsunuz. Bu noktada kontratlar online platformda başka oyun severlere de sunuluyor. Kim görevi en hızlı şekilde sonlandırırsa o galip geliyor.

Hitman oyun serilerinin en iyilerinden biri olan Absolution’da heyecan dolu serüvenler sizi bekliyor. Hitman: Absoluiton; aksiyon, macera ve hedef alma türü oyunlara ilgi duyan tüm oyun severler için denenmesi faydalı alternatifler arasında.

Ferhat Verdi 05/03/2015
Almanya'da doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu. Oyun ve fotoğraf konularında binlerce araştırma yazısı, inceleme ve haber hazırladı. Türkiye'nin önde gelen tüketici elektroniği dergilerinde ve teknoloji odaklı web sitelerinde editör olarak çalıştı.
Sony PlayStation 2 - 3 Oyunları