track source
track source

Pilates

Pilates Fiyatları

649 Ürün gösteriliyor.
Pilates fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Pilates modelleri ve Pilates fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Pilates kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Pilates Topu, Pilates Minderi, Pilates Bandı, Pilates Seti, Pilates Çemberi. 649 adet Pilates fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Pilates Ürünleri

Sağlıklı bir vücut sistemi ve bağışıklık sisteminin güçlü olması için spor yapmak önemlidir. Yapılan egzersiz ve esneme hareketleri ile vücudunuza dinçlik kazandırabilirsiniz. Her zaman spor salonuna gitme fırsatı bulmadığı için evde spor yapabilirsiniz. Çeşitli spor ürünleri ile evde rahatlıkla spor yapabilirsiniz. Vücudu şekillendirmek ve kasları güçlendirmek için yapılan pilates egzersizlerini, ev ortamında kolayca yapabilirsiniz. Pilates seti ile her ortamda pilates egzersizlerini yaparak, vücudunuzu esnetebilirsiniz. Pilates yapabilmeniz için bazı ürünler gereklidir. Yere serilen mat, top, çember ve direnç bandı ile pilates egzersizlerini rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Kan dolaşımını destekleyen pilates egzersizleri ile kemik sağlığınızı güçlendirebilirsiniz. Sakatlanma riskini en aza indirmek için doğru pilates ürünleri ve doğru egzersiz hareketlerini yapmalısınız. Ayrıca, pilates minderi kullanarak, egzersiz yapacağınız zemini yumuşatmalısınız. Bu sayede rahat bir zeminde kolayca egzersiz yapabilirsiniz. Büyük küçük herkes için uygun egzersiz seçenekleri sunan pilates, vücudunuza dinçlik kazandırır. Pilates ürünleri ile evinizde istediğiniz zaman egzersiz yapabilirsiniz. Düzenli yapılan pilates egzersizleri ile, vücudunuz kısa sürede şekil alabilir ve kaslar güçlenir.  

Pilates Ürün Çeşitleri

Sağlık ve vücut kondisyonunu korumak için düzenli spor ve egzersiz yapmak önemli role sahiptir. Sadece zayıflamak için değil, dinç ve sıkı bir vücut için belirli egzersizleri yapmak gerekir. Düzenli egzersiz yaparak; esnekliğini artırabilir ve kaslarınızı güçlendirebilirsiniz. Ayrıca düzenli spor yapmak; bağışıklık sistemini güçlendirir ve kan dolaşımını destekler. Pilates, spor branşları arasında popüler ve en sık tercih edilenler arasında yer alır. Pilates yaparak; vücudunuzu şekillendirebilir, sıkılaşabilir ve kaslarınızı güçlendirebilirsiniz. Kaslarınızı güçlendiren pilates egzersizlerini yapmak için çeşitli ürünler gerekir. Pilates malzemeleri ile evinizde veya başka bir yerde istediğiniz zaman egzersiz yapabilirsiniz. Pilates ürünlerini kullanarak, egzersiz hareketlerini daha doğru ve kolay yapabilirsiniz. Pilates matı kullanmak önemlidir. Çünkü egzersizleri yapacağınız zemin rahat olması ve kayması sizlerin çalışması için önemlidir. Kaygan bir zeminde sakatlanma riskini artabilir. Pilates topu, bandı ve çemberi gibi ürünleri kullanarak pilates egzersizlerini sağlıklı ve doğru bir şekilde yapabilirsiniz. Direnç bandı, egzersiz yaparken kaslarınızın güçlenmesini sağlar. Belirli aralıkları olan pilates bandı kullanarak, kasların hareket açılarını yönlendirebilirsiniz. Pilates egzersizlerinde önemli olan yeri direnç bantlarını kullanmaz iseniz istediğiniz verimi alamayabilirsiniz. Pilates malzemelerinin hepsinin kullanacağı egzersiz hareketleri vardır. Bu hareketleri doğru malzemeler ile yaparsanız, yapılan pilates egzersizinden yüksek fayda alabilirsiniz. Pilates topu, çemberi ve matlar ile doğru bir egzersiz ortamı oluşturabilirsiniz. Set halinde satılan pilates ürünlerini satın alarak, bütün ihtiyaçlarınızı tek çatı altına toplayabilirsiniz. Popüler spor ekipmanları markalarından biri olan Delta pilates seti, egzersiz sırasında ihtiyacınız olan malzemeleri bir araya toplar. Set ürünleri satın alarak, bütün malzemeleri tek seferde satın alabilirsiniz. Ayrıca, yapacağınız egzersize uygun ürünleri ayrı ayrı alabilirsiniz. En popüler pilates ürünleri arasında yer alan toplar, farklı boyutları ile çeşitli egzersiz fırsatları sunar. Sırt ve çekirdek kasları güçlendiren egzersizler için pilates topu kullanılır. Mat, çember ve pilates topu fiyatları uygunluğu ile her bütçeye uyum sağlar. Pilates ürünleri ile istediğiniz zaman istediğiniz yerde egzersiz yapabilirsiniz.    

Pilates Ürün Fiyatları

Kasları güçlendiren ve vücudu şekillendiren pilates, en popüler sporlar arasında yer alır. Evde kolaylıkla yapabileceğiniz pilates egzersizleri için bazı malzemeler gerekiyor. Pilates malzemeleri kullanarak egzersiz yapmak, yapılan spordan maksimum verim almanızı sağlar. Bazı pilates egzersizleri için, direnç bandı, çember ve toplara gerek duyulur. Bu sayede doğru ve sağlıklı bir egzersiz gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, pilates matları kullanmak, sağlıklı bir spor deneyimi için önemlidir. Zeminin kayması ve egzersiz sırasında sağlam bir duruş için pilates matı kullanmalısınız. Pilates matı fiyatı, ürünlerin kalınlıklarına göre farklılık gösterir. Pilates için olmaz olmaz ürünlerden biri olan pilates matları, uygun fiyatlı seçenekleri ile her bütçeye hitap eder.  Pilates malzemeleri egzersiz yaparak, spordan daha fazla verim alabilirsiniz. Set halinde satılan ürünleri satın alarak bütün pilates ihtiyaçlarınızı tek çatı altında toplayabilirsiniz. Farklı markaların ürettiği pilates seti fiyatı, setlerin içeriğine göre farklılık gösterir. Pilates ürünleri uygun fiyatları sayesinde bütçeleri sarsmaz. Dilerseniz sayfamızda yer alan pilates ürünlerini inceleyebilirsiniz, aradığınız ürünü daha kolay bulabilmek için filtrelerden yararlanabilirsiniz.  

Pilates Ürünleri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Etkili ve sağlıklı bir pilates deneyimi için doğru ekipmanları kullanmak oldukça önemlidir. Bu yüzden pilates ürünlerini satın alırken bazı özelliklere dikkat etmek, sizlerin faydasına olacaktır. Pilatesin en önemli ekipmanlarından biri olan pilates topu çeşitlerinin dayanıklı ve esnek olması sizlere egzersiz sırasında kolaylık sağlar. Pilates toplarının çapları, kullanıcıların boyuna göre farklılık gösterir. Doğru bir top seçimi yapmak içini boyunuza uygun çaptaki pilates toplarını tercih etmelisiniz. Kaymaz ve yumuşak bir zemin oluşturmak için orta kalınlıkta yumuşak matları tercih etmelisiniz. Bu sayede egzersiz sırasında sağlam bir duruş oluşturabilirsiniz. Pilates çemberi seçimi yaparken, çemberin çaplarının omuz genişliğine uygun olması gerekir. Bu sayede pilates hareketlerini daha doğru ve etkin olarak yapabilirsiniz. Ayrıca, direnç bantları farklı seviyelerde üretiliyor. Yeni başlayanlar ile profesyonellerin ürünleri arasında farklılıklar olabilir. Yeni başlayan seviyesindesiniz hafif seviyeli direnç bantlarını tercih etmelisiniz. Egzersizleriniz devam ettikçe pilates bandı seviyelerini değiştirebilirsiniz.   

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery