track source
track source

Pilates Çemberi

Pilates Çemberi Fiyatları

52 Ürün gösteriliyor.
Pilates Çemberi fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Pilates Çemberi modelleri ve Pilates Çemberi fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Pilates Çemberi kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Sunman, Delta, Sportive, USR. 52 adet Pilates Çemberi fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Pilates Çemberi Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Pilates Çemberi markası:

En Çok İncelenen Pilates Çemberi Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Pilates Çemberi Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 52 Pilates Çemberi modeli içerisinde en ucuz Pilates Çemberi fiyatı 39.95 TL iken, en yüksek Pilates Çemberi fiyatı 848.74 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Pilates Çemberi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Pilates Çemberi fiyatı ise 53.61 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Pilates Çemberi Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Pilates Çemberi

Günümüzde en çok popülerleşen ve spor salonlarında ekip olarak yapılan pilates duruşu geliştirme ve daha esnek olmak adına en yararlı sporlardan bir tanesidir. Aynı zamanda stres ve endişeleri bir kenara bırakmanızı sağlayarak kendinizle baş başa zaman geçirmenize ve vücudunuzu tanımanıza olanak sağlar. Günümüzde insanların kendilerine ve fiziksel, ruhsal sağlıklarına verdikleri önemle aynı oranda pilates yapan kitle de çoğalır. İlk etaplarda basit bir egzersiz olarak hayatımıza giren pilates her geçen gün daha da popülerleşerek zihinsel ve fiziksel sağlığa iyi gelen faaliyetler arasına girer. Pilates kilo vermeye, iyi bir kas sistemine sahip olmaya, duruşu iyileştirmeye ve stres ve anksiyete gibi ruhsal rahatsızlıklarla savaşmamıza yardımcı olan en etkili sporlar arasına girer. Pilates esnasında kullanılan malzemeler ise ayrı bir önem taşır. Bu malzemeler arasında vücudunuzu en iyi şekilde çalıştırmanıza yardımcı olacak pilates çemberi farklı markalar aracılığıyla karşımıza çıkar. Postural kasları çalıştırarak daha iyi bir duruşa sahip olmanızı aynı zamanda vücudunuzun ince, sıkı ve daha esnek olmasına yardımcı olan pilates, pilates lastikleri veya çemberi ile yapıldığında etkili bir spor hâline dönüşür. Kullanımı oldukça basit olan pilates çemberi farklı markaların sahip olduğu geniş bir ürün yelpazesiyle birlikte birçok çeşitlilikte karşımıza çıkar. Farklı renklerde ve boyutlarda karşımıza çıkan pilates çemberleri kullanım zorluğuna bağlı olarak mavi, pembe, siyah, fuşya, mor ve gri renklerle kullanıcıyla buluşur. Aynı zamanda pilates ve yoga için uygun olan çember çeşitleri de markaların sunmuş olduğu ürün yelpazesinin içerisinde yer alır. 

Pilates Çemberi Modelleri

Pilates çemberi modelleri kişilerin spor seviyesine, kullanım alanına göre farklı renk ve boyutlarda değişkenlik gösterir. Pilates çemberi yanlarında bulunan iki tutacak sayesinde hem elinizin terlemesine engel olur hem de daha iyi bir tutuş yapmanıza olanak tanır. Pilates çemberleri kullanım amaçlarına göre farklı şekillerde kullanılabilir. Pilates çemberini bedeninizin üst kısmını çalıştırmak için iki ellerinizin arasında kullanabileceğiniz gibi abdüktör üzerinde çalışmak istiyorsanız kalçalarınızın arasına yerleştirerek de kullanabilirsiniz. Pilates çemberi spordan ve vücudunuzu esnetmekten çabuk bir sonuç almanızı sağlayacak pilates ekipmanları arasında etkili ve önemli bir ekipmandır. Pilates çemberini gövde, bel ve bacaklarınızın arasında kullanabilir ve ayrı bölgelerinizi çalıştırabilirsiniz. Bu anlamda pilates çemberi kasları geliştirmede büyük bir rol oynar. Aynı zamanda ince ve fit bir vücuda sahip olmak adına kaslarınızı zorlamadan şekillendirmenize olanak sağlayan pilates lastik çember çeşitleri kullanıma ve seviyeye göre çeşitlilik gösterir. Pilates çember çeşitleri zorluk seviyesine göre mavi, siyah, pembe, fuşya, mor, turuncu ve gri gibi renklere sahiptir. Aynı zamanda pilates çemberleri farklı tutamaç modelleri ve yoga ve pilates seçenekleriyle dikkat çeker. Yaklaşık olarak kırk santimetre çapındaki pilates çemberleri esnek bir malzeme olarak kullanılır. Birbirine paralel olan iki tutma yeri olan pilates çemberleri her seviyeye uygun çeşitleriyle birlikte cimri.com üzerinden karşınıza çıkar.

Pilates Çemberi Fiyatları

Pilates çemberini farklı egzersizler yapmak için kullanabilir, kollarınızı ve uyluklarınızı çalıştırabilirsiniz. Aynı zamanda çemberi kullanım amacınıza göre vücudunuzun farklı bölgeleri üzerinde kullanabilirsiniz. Bu çemberler antremanların yoğunluğunu arttırarak duruşu iyileştirir. Ek olarak esneklik katarak kasların belirgin hâle gelmesine yardımcı olur. Pilatesten en iyi şekilde faydalanmanızı sağlayan araçlardan birisi olan Pilates çemberi fiyatları markalara, renklere ve malzemelerine göre değişkenlik gösterir. Üründe kullanılan malzeme, fiyat noktasında oldukça önemlidir Pilates çemberleri aynı zamanda kullanım amacına göre fiyat değişkenliği sunarak kullanıcılarıyla buluşur. Pilates ve yoga egzersizlerinde kullanabileceğiniz pilates çemberleri, pilates çemberinin tutamaçlarında kullanılan malzemeler, çapları, renkleri ve boyutları fiyat açısından farklı seçenekler sunar. Aynı zamanda çemberler farklı markaların sunmuş olduğu farklı fiyatlara göre değişim ve çeşitlilik gösterir. Bütçenize uygun fiyatlar sunan markalar sporunuzu sağlıklı ve uygun pilates çemberleriyle yapmanıza olanak sağlar. Beklentinize uygun renkleri ve santimleriyle pilates çember fiyat araştırması yaparken tüm bu özellikleri göz önünde bulundurmanız gerekir. Kol kasları ve bacak kaslarınızı sıkılaştırmanız için Pilates çemberi en ucuz fiyatlarla ve bütçenizi yormayan çeşitlilikte sizleri bekler. 

Pilates Çemberi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmelidir?

Egzersizi anlamlı kılan ve amacına ulaşmasını sağlayan en büyük etken doğru bir ürün seçimidir. Vücudunuzu esnetecek ve duruşunu düzeltmenize olanak sağlayacak olan pilates çemberi satın alırken birtakım özelliklere dikkat etmeniz gerekir. Bunların ilki belki de en önemlisi omuz genişliğinize uyum sağlayacak çapta pilates çemberi satın almaktır. Çünkü pilates çemberi genişliklerine göre değişkenlik gösterir. Doğru hareket yapmanıza olanak sağlayan pilates çemberleri omuz genişliğinize göre üretilir. Siz de kendi omuz genişliğinize uygun pilates çemberlerini tercih edebilirsiniz. Aksi takdirde kendi omuz genişliğinize uyum sağlamayacak bir pilates çemberi ya vücudunuzu ve kollarınızı gereğinden fazla çalıştırmanıza ve yormanıza neden olup çeşitli kas ağrıları yaratacak ya da gerektiği kadar kaslarınızı çalıştırmanıza olanak tanımayacaktır. Cimri.com üzerinden bulabileceğiniz farklı markaların üretmiş olan en ucuz pilates çemberi çeşitlerine sahip olabilir ve egzersinize doğru setlerle başlayabilirsiniz. Spora başlamak için en iyi egzersiz çeşitlerinden bir tanesi olan pilates hayatınızı iyi yönlendirmeniz ve vücudunuzu tanımanız için etkin bir egzersiz türüdür.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery