Pilates Bandı

Pilates Bandı Fiyatları

145 Ürün gösteriliyor.
Pilates Bandı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Pilates Bandı modelleri ve Pilates Bandı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Pilates Bandı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Reebok, Delta, Sportive, USR. 145 adet Pilates Bandı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Pilates Bandı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Pilates Bandı markası:

En Çok İncelenen Pilates Bandı Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Pilates Bandı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 145 Pilates Bandı modeli içerisinde en ucuz Pilates Bandı fiyatı 10.9 TL iken, en yüksek Pilates Bandı fiyatı 3599.99 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Pilates Bandı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Pilates Bandı fiyatı ise 33.36 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Pilates Bandı Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Pilates Bandı

Pilates vücudumuzda farklı kaslarımızı esnetebileceğimiz ve aynı zamanda güçlendirebileceğimiz bir egzersizdir. Özel vücut hareketlerinden oluşan pilatesi kontrollü yapmak çok önemlidir. Özellikle yoga benzeri zihinsel olarak odaklanma sağlanabilecek egzersizlerle bir arada yapılan pilates egzersizleri belli ekipmanlarla birlikte yapılır. Bunların başında gelen pilates bandı en önemli ekipmanlar arasında gelir. Ayakları, eli, sırt ve boyunu germeye yarayan pilates bandı yeni başlayanlar için, orta seviyede olanlar ve ileri seviyede olanlar için farklı renklerde ve çeşitlerde üretilir. Pilates egzersizleri düzgün ve doğru duruşla, aşamalı olarak yapıldığında amacına ulaşır. Pilates aynı zamanda düzenli yapıldığında sırt ağrıları gibi sağlık sorunlarının önüne geçer. Daha düzgün bir vücut duruşu ve vücudu iyi esnetebilmek için kullanılan pilates egzersiz bandı çeşitlerini geniş bir ürün yelpazesinde sunan en çok tercih edilen güvenilir ve deneyimli markalar kullanıcılarını mutlu etmek adına yenilikçi bir yaklaşım sergiler.

Pilates Bandı Çeşitleri

Daha düzgün bir vücut duruşunun yanı sıra aynı zamanda denge ve koordinasyon sağlayan pilates özellikle kadınlar arasında en çok tercih edilen egzersiz çeşididir. Birçok markayı tek bir üründe birleştiren bu sporda kullanılan Pilates bandı çeşitleri için cimri.com üzerinden bir araştırma yapabilirsiniz. Egzersiz seviyelerine, bant uzunluklarına ve markalara göre değişen pilates bantları size uygun üretilir. Pilates bandı renklerine göre çeşitlilik gösterir. Genellikle bej ve sarı renge sahip olan pilates bantları hafif direnç göstererek spora yeni başlayanlar için özel olarak üretilir. Pilates bandı sertlik derecelerine göre artarak renk değişimi gösterir. Kırmızı ve yeşil renge sahip pilates bantları orta seviyede bir direnç gösterirken mavi ve siyah renkteki bantlar ise kuvvetli direnç uygulayarak pilatesi uzun süredir yapan kişiler için uygundur. Kişinin sağlık durumu, yaşı ve kas kuvvetine göre de değişen gri ve altın renklere sahip pilates lastik bant ise ileri seviyede direnç uygular. Bu pilates bandı çeşitleri genel olarak profesyonel sporcular için kullanıma uygundur.

Pilates Bandı Fiyatları

Spora yeni başlayanlardan profesyonel pilatescilere kadar geniş bir kitleye hitap eden pilates özellikle kadınlar arasında oldukça popülerdir. Kişinin direncine göre değişkenlik gösteren pilates bandı fiyat açısından renkleri ve markalara göre değişir. Sertlik derecelerine göre renklere ayrılan pilates bandı fiyatlarına cimri.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Elastikiyeti güçlü kauçuk malzemelerden üretilen pilates bandı seti almak isterseniz fiyatlar tekli bantlara göre artış gösterir. Pilates ekipmanları arasında en uygun fiyatlara sahip olan pilates bantlarını uzunluklarına göre farklı çeşitlerde bulabilirsiniz. Pilates eğitmeniyseniz öğrencileriniz için satın alacağınız Altis LB-30 sert pilates bandı setiyle toplu alımda uygun fiyatlarla tasarruf etmenizi sağlar. Ancak egzersizinizi bireysel yapacaksanız 3 lü pilates bandı çeşitlerini setlere oranla daha uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

Pilates Bandı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmelidir?

Özellikle pilates gibi vücudunuzun her bölgesini çalıştırıp esneteceğiniz egzersiz aletlerini seçerken çok dikkat edilmelidir. Pilates bandı doğru seçilmediği takdirde kaslarınızı gereksiz yere yorar ve sakatlanmaların oluşmasına sebebiyet verebilirsiniz. Pilates bandı satın alırken pilates bandı uzunluklarına dikkat etmelisiniz. Pilatese yeni başladıysanız uzun pilates bantlarını tercih etmelisiniz. Aşama aşama gideceğiniz egzersizinizde yeni başlayanlar için özel renklere sahip pilates bantları egzersizinize doğru bir şekilde yön verir. Pilates mini bant türleri ise pilatesi uzun zamandır yapan kişiler için özel renklerde tasarlanmıştır. Bu bantlar sayesinde halihazırda geliştirmiş olduğunuz kaslarınızı daha da güçlendirebilirsiniz. Çünkü pilates bandınızın uzunluğu azaldıkça kaslarınızı geliştirme oranınız da o kadar artar.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery