track source
track source

Cougar PC Kasaları

Cougar PC Kasaları Fiyatları

20 Ürün gösteriliyor.
Cougar PC Kasaları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. PC Kasaları kategorisinde en ucuz Cougar PC Kasaları arasında karşışaltırma yapabilir filtre seçenekleriyle avantajlı ürünleri inceleyebilirsiniz! Tüm Cougar PC Kasaları içerisinden filtre seçenekleri ile birlikte cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Cougar PC Kasaları fiyatlarını incele!
Marka
Cougar

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Cougar PC Kasaları Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Cougar PC Kasaları Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Mayıs 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 20 Cougar PC Kasaları modeli içerisinde en ucuz Cougar PC Kasaları fiyatı 729.01 TL iken, en yüksek Cougar PC Kasaları fiyatı 2590.02 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Cougar PC Kasaları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Mayıs 2021 tarihinde ortalama Cougar PC Kasaları fiyatı ise 1038.82 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Cougar PC Kasaları Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Cougar PC Kasaları modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Cougar PC Kasaları modeli:
Cimri'nin Seçimi
Dark N10 Advanced DKCHN10ADV PC Kasası
Dark N10 Advanced DKCHN10ADV PC Kasası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Gamepower Hypnos Gaming MID ATX Kasa
Gamepower Hypnos Gaming MID ATX Kasa
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Dark N10 DKCHN10 PC Kasası
Dark N10 DKCHN10 PC Kasası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Cougar PC Kasası

Günümüzde pek çok bilgisayar kullanıcısı, kendileri için en yüksek performansı sağlayacak bilgisayarın donanım bileşenlerini kendi seçme eğilimindedir. Gelişen teknoloji ve büyüyen pazar; işlemci, RAM, ekran kartı gibi kritik bilgisayar donanımlarının çeşitlenmesine ve daha küçük hacimle daha büyük işler yapar hale gelmesine imkan sağlar. Özellikle ana kart boyutlarının küçülmesi ve çeşitliliğin artması, toplama bilgisayarları pek çok kullanıcı için cazip bir hale getirir. Bilgisayar toplamadaki ens kritik bileşenlerden biri de bilgisayar kasasıdır. Bilgisayar kasası; ana kart, işlemci, hard disk gibi temel bilgisayar donanımlarının içinde bulunmasına olanak verir ve yapısındaki bağlantı portları sayesinde donanımların birbirine bağlanmasını sağlar. Güç kaynağı sayesinde, tüm bu parçaların elektrik alarak çalışabilmesine imkan yanır. Ayrıca, yapısında bulunan soğutma sistemiyle de içindeki bilgisayar donanımlarının aşırı ısınmasını engelleyerek optimum sıcaklıkta çalışmasını sağlar. Bu yüzden bilgisayar kasaları oldukça önemlidir. Cougar markası, ürettiği çeşitli tip ve tasarımlardaki Cougar PC kasaları ile bilgisayar toplamak isteyen kullanıcıların önde gelen tercihleri arasındadır.

Cougar PC Kasası Modelleri ve Özellikleri

Cougar bilgisayar kasaları, hem genel kullanıcıların hem de oyuncuların bilgisayar toplarken ihtiyaç duydukları gereksinimleri karşılayacak özelliktedir. Özellikle modern ve ışıklı tasarımı, işlevselliğin yanında estetik özelliğini de yansıtmasına olanak sunar. Cougar pc kasası temel olarak 3 tipte üretilir. En büyük boydaki kasalar, full tower olarak adlandırılır. Bu tür kasalarda, daha büyük ana kart tiplerini çalıştırmak mümkündür. Büyük boyutlarından dolayı soğutma imkanları oldukça fazladır. Büyük fanların yapısında bulunmasına izin verir böylece daha etkin bir soğutma sağlar. Ayrıca daha büyük güç kaynaklarının yerleştirilebilmesine de olanak sağlayacak ölçülerdedir. Çeşitli modellerdeki ışıklandırma seçenekleri de görünüme farklı bir hava katar. İkinci tip Cougar bilgisayar kasası, midi tower olarak adlandırılan kasalardır. Bu tip kasalar full tower kasalara göre biraz daha küçük boyutludur ve bilgisayarlarının daha az hacim kaplamasını isteyen kullanıcılar için idealdir. Daha da küçük boyutta kasa arayan kullanıcılar için mini ITX olarak boyutlarda da Cougar bilgisayar kasaları mevcuttur. Cougar pc kasası modelleri, üstün soğutma kapasitesi ve zengin bağlantı imkanlarıyla oyun bilgisayarı toplamaya da oldukça elverişlidir. Örneğin, Cougar panzer-g gaming usb3.0 midt atx kasa, ATX, CEB, Micro ATX, Mini-ATX türü ana kartları destekler. Bu sayede standart kullanımın yanında oyun için de en güçlü ve en donanımlı bilgisayarların toplanmasına izin verir. USB 3.0 özelliği sayesinde bilgisayarınızın hızlı veri aktarımı yapabilmesinin önünü açar. Sahip olduğu soğutma sisteminin fan yapıları oldukça güçlü ve yeterli olmakla beraber, özellikle bilgisayarda ısıyı çok fazla artıracak; oyun oynamak gibi performanslı ve zorlayıcı kullanımlar için de sıvı soğutma sistemine de destek verir. Şık kırmızı renkteki  3 adet LED aydınlatma halkası, hem aydınlatma için işlevseldir hem de bilgisayar kasanıza oldukça şık ve farklı bir görünüm sağlar. Cougar bilgisayar kasaları, sağlam yapısı sayesinde içinde barındırdığı hassas bilgisayar donanımlarının toz ve nemden korunmasını, uzun süre zarar görmeden muhafaza edilmesini ve optimum sıcaklık ve voltajda çalışarak, ekipmanlarınızın sağlamlığını uzun yıllar korunmasını sağlar.

Cougar PC Kasası Fiyatları

Cougar pc kasası fiyatlarında belirleyici olan önemli faktörlerden biri kasa tipi ve buna bağlı olarak kasanın boyutudur. Full tower Cougar PC kasalarının fiyatlarıyla midi tower kasaların fiyatları birbirinden farklı olabilir. Bunun dışında aydınlatma özelliği de fiyatlarda belirleyiciliği olan bir etkendir. LED aydınlatmaya sahip Cougar bilgisayar kasası fiyatları, aydınlatma seçeneği olmayan tipteki kasalara göre bir miktar farklılık gösterir. Soğutma seçenekleri ve bunların özellikleri de Cougar bilgisayar kasası fiyatlarında etkilidir. Bazı modellerde daha büyük fanlar söz konusudur ve bunlar fiyat olarak bir miktar farklıdır. Bazı modellerde ise fan ile soğutmanın yanında sıvı soğutma desteği bulunur. Dolayısıyla böyle modellerin fiyatları da diğerlerinden bir miktar farklıdır. Malzeme kalitesi de Cougar PC kasa fiyatlarında etkilidir. Sağlam ve dayanıklı malzemeden üretildiği için fiyatlandırılması da buna göre yapılır. Çeşitli satıcıların verdiği en uygun Cougar PC kasası fiyat seçeneklerine Cimri.com’da ulaşabilirsiniz. Tek bir tıkla Couger PC kasası modellerinin tüm modellerindeki fiyat seçeneklerini diğer marka ve modellerle kıyaslayabilir ve bütçenizi koruyabilirsiniz.

Cougar PC Kasası Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Cougar PC kasası satın alırken dikkat etmeniz gereken noktalardan biri bilgisayarı kullanım amacınız ve buna bağlı olarak Cougar PC kasası özellikleridir. Bu noktada bulunduğunuz mekanda bilgisayarınız için ne kadar bir alan ayırabileceğinizi de gözden geçirmelisiniz. Eğer alan ile ilgili bir sorununuz yoksa daha büyük boyutlu full tower tipteki Couger bilgisayar kasalarını tercih edebilirsiniz. Eğer bilgisayarınızı daha minimal ölçülerde tutarak kolay bir mobilizasyon kazandırmak istiyorsanız da daha küçük boyutlardaki Cougar kasa tiplerini seçebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken bir husus da soğutma seçenekleridir. Eğer bilgisayarınızı standart kullanımda kullanıyor ve fazla zorlamıyorsanız, daha küçük fan boyutlarına sahip Couger kasalar içinizi görebilir. Ancak örneğin bir oyun bilgisayarı toplamayı düşünüyorsanız ve bilgisayarınızı yüksek performansta kullanacaksanız, bu durum bilgisayarda aşırı ısınmaya sebep olabilir. Bu durumda daha iyi soğutma sağlayabilmek için daha büyük fanlı ve hatta sıvı soğutma desteği olan Couger PC kasası modelleri tercih etmeniz yerinde olur. İhtiyacınız olan Couger bilgisayar kasasının tüm özelliklerini Cimri.com’da kolayca görüntüleyebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery