Para Kasası

En Ucuz Para Kasası Fiyatları

67 ürün gösteriliyor.
Para Kasası fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Para Kasası modelleri ve Para Kasası fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Para Kasası kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Mas, Kale, Buffer, Yale, Olivetti. 67 adet Para Kasası fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Dymo Letratag Elektronik Etiket Makinesi
Dymo Letratag Elektronik Etiket Makinesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Samsung SF-760P Fax Makinesi
Samsung SF-760P Fax Makinesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Para Kasası Nedir ve Ne İşe Yarar?

Para kasası, değerli mücevher, para ve değerli evraklarınızı güvenle saklayabileceğiniz bir yerdir. Para kasası, belirli şifreler ile değerli eşyalarınızı saklayabileceğiniz özel bir alandır. Özellikle bankaların yanı sıra birçok otelde, gelen müşterilere özel para kasaları mevcuttur. Burada pasaport gibi değerli eşyalarını kendi odalarında güvenle saklayabilmektedirler. Birçok kalitede bulunan para kasaları özellikle son zamanlarda iris tarayıcı teknolojisi sayesinde iris ile kilitleme ve açma gibi özelliklere sahip hale geldi. Bunun dışında parmak izi ile de açabileceğiniz özel kasalar da bulunmakta ve eşyalarınızın güvenliğini en üst düzeye çıkarmaktadır.

Para Kasası Çeşitleri Nelerdir? Nerelerde Kullanılır?

Para kasa çeşitleri kalite ve kullanım alanına göre değişmekte ve çeşitliliği yükselmektedir. Elektronik Para kasası, Manuel Para kasası, Alarmlı Para Kasası, Otomatik Para kasası, Parmak İzli Para kasası, İris Tarayıcı Para kasası, Klasik Para kasası, Büyük ve Küçük Para kasa çeşitleri gibi birçok para kasa çeşidi bulunmaktadır. Kullanım alanına göre çeşitlilik gösteren para kasaları genel olarak bankalarda, büyük evlerde, iş yerlerinde, mağazalarda, marketlerde, otellerde ve daha birçok yerde para dâhil değerli birçok eşyayı saklamak için kullanılmaktadır.

Para Kasası Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Pasa kasası alırken dikkat edilecek en önemli nokta kalite ve güvendir. Güvenliği yüksek ve kırılması imkânsız para kasaları sizlerin içini daha rahat ettirecektir. Bunun dışında kırılması kolay birçok kasa türü, değerli eşyalarınızın çalınmasına sebep olabilir. Bu anlamda kaliteli ve daha güvenli para kasaları değerli eşyalarınızı ve paralarınızı daha sağlam kasalarda korumakta ve içinizi rahat ettirmektedir.

Para Kasası Fiyatları Ve Üretici Markalar Nelerdir?

Para kasası fiyatları boyutlarına, kalitesine, fonksiyonlarına ve üretici markalarına göre değişmektedir. Kale, Mas, Yale, Burg ve Çelik gibi üretici markalar para kasaları üretmekte ve satmaktadır. Genel olarak para kasası fiyatları ise en az 60 TL civarında bulunmaktadır. En fazla ise 1500 TL’ye kadar çıkmaktadır. Bu fiyatlar daha da yükselebilmektedir. Kalitesi ve boyutunun daha büyük olmasının yanı sıra fonksiyonu daha gelişmiş iris teknolojisi vb. kullanılan kasaların fiyatları daha yüksek olmaktadır. Aradığınız özelliklere sahip en uygun fiyatlı para kasasını, Cimri.com fiyat karşılaştırma özelliği ile bulabilirsiniz.