Para Kasası

Para Kasası Fiyatları

90 Ürün gösteriliyor.
Para Kasası fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Para Kasası modelleri ve Para Kasası fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Para Kasası kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Mas, Kale, Buffer, Yale, Olivetti. 90 adet Para Kasası fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Para Kasası Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Para Kasası markası:

En Çok İncelenen Para Kasası Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Para Kasası Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 90 Para Kasası modeli içerisinde en ucuz Para Kasası fiyatı 24.99 TL iken, en yüksek Para Kasası fiyatı 9985.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Para Kasası fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Para Kasası fiyatı ise 309.58 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Para Kasası Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Para Kasası

Hayat, zaman ilerledikçe çok hızlı ve aktif bir hal alır. Zaman geçip teknoloji ilerledikçe ve nüfus arttıkça birçok iş sahası ortaya çıkmış ve insanlar hayatın bu hızlı akışına uyum sağlama kapasitesine sahip olmak zorunda kalır. Her insan binbir türlü uğraşlar vererek, çeşitli zorlukları aşarak hayat içerisinde kendine bir yer edinme, belirli bir konfor düzeyine ulaşma eğiliminde olur. Şüphesiz ki bu amaca ulaşmak için para, gayrimenkul, değerli madenler veya birçok başka biçimde varlıklara sahip olmak ve bunları iyi değerlendirmek gerekir. Bu aşamada düşünülmesi gereken bir diğer önemli konu da bu gibi değerli mülkiyetlerin korunması olur. Maalesef dünyada her dönemde parayı ve diğer değerleri emek yoluyla değil de kolay yolda elde etmeye çalışan insanlar var olmuştur. Bu sebeple de kişisel emeklerle elde edilen bu değerlerin, kötü niyetli insanlardan korunması zorunlu hale gelir. Para, mücevher, tapu gibi değerleri korunabilmesi adına üretilmiş formüllerin başında para kasası gelir. Para kasaları; para, değerli maden, tapu veya çeşitli önemli dokümanların korunması adına çeşitli şekillerde üretilmiş korunaklı dolaplar olarak tanımlanır. Bu ürünler sayesinde, değerli eşyalarınızı güvenle saklayabilir ve gözünüz arkada kalmadan hayatınıza devam edebilirsiniz.

Para Kasası Modelleri

Değerli eşyaları kötü niyetli insanlardan korumak, onları kazanmak için verilen onca emeğin kaybolmaması adına oldukça önem arz eder. Aynı zamanda bu tip eşyaların korunaksız bir çevrede tutulması sizi psikolojik olarak rahatsız edeceği için, bir para kasası alıp bu eşyaları böyle bir yerde tutmak, psikolojik rahatlığınız açısından da önemli olabilir. Değerli eşyalarını koruma isteği çok eski zamanlara dayandığı için, para kasalarının tarihi de çok eskiye dayanır. Dünya değişip teknoloji geliştikçe birçok farklı kasa modeliyle karşılaşmak mümkün hale gelir. Kişisel ihtiyaçlara bağlı olarak seçilecek kasa modeli kişiden kişiye değişiklik gösterir. Para kasası çelik ve başka birçok dayanıklı materyaller kullanılarak üretilir. Özellikle çelik para kasaları diğerlerine nazaran sağlamlığı açısından çok daha fazla tercih edilir. Para kasaları kullanım tipi açısından birbirlerinden ayrılır. Duvara monte kasa tipleri bulunduğu gibi, yere konulan veya para kasası çekmeceli modeller de bulabilirsiniz. Her para kasası, içinde saklanan eşyaları korumak adına bir kilit sistemi içerir. Para kasası modelleri bu kilit sisteminin tipi açısından da birbirinden ayrılır. Para kasası anahtarlı modeller bulunabileceği gibi para kasası şifreli modeller de bulunur. Para kasası anahtarlı modeller, standart bir anahtar kilit mekanizması içerir. Farklı güvenlik düzeylerinde dahili kilit mekanizmasına sahip anahtarlı kasa modellerine de ulaşabilirsiniz. Eski tip kasa tiplerinden hoşlanan insanlar, anahtarlı para kasasına modellerine yönelir. Şifreli para kasası modelleri ise, elektronik kilit mekanizmasına sahiptir. Kasanın kilidini açmak için bir anahtar kullanmak yerine, bir şifre kombinasyonunun girilmesi gerekir. Aynı zamanda daha fazla güvenlik isteyen kullanıcılar için, çift kilit mekanizmalı kasa modelleri de bulunur. Çift anahtarlı modeller bulunduğu gibi, hem anahtarlı hem de elektronik şifreli kasa modellerine de rastlanabilir. Para kasaları kilit mekanizmaları ve üretildikleri materyal haricinde boyut olarak da birbirinden ayrılır. İçlerinde saklanacak olan eşyaların değişkenliğine göre farklı boyutlarda para kasaları da bulunur. Para çekmecesi de denilen, sadece para saklamak için tasarlanmış ufak para kasaları olduğu gibi altın, gümüş gibi ağır metalleri taşımak için üretilmiş para kasası büyük boy modellere de erişebilirsiniz.

Para Kasası Fiyatları

Para kasaları, emeğinizin korunması adına ihtiyaç duyulan şeylerin başında gelir. Dolayısıyla para kasası seçerken oldukça seçici olunması gerekir. Eğer korumak istediğiniz eşyaların değeri yüksek ise, kasa seçiminizde de en güvenli, dolayısıyla daha pahalı seçeneklere yönelmeniz daha akılcı olur. Para kasası fiyatları, çeşitli faktörlere bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Elektronik şifre sistemine sahip olan kasalar, teknolojik olarak üretimleri daha masraflı olduğundan ötürü genel olarak anahtarlı sisteme sahip kasalara göre daha pahalı seçenekler olarak karşınıza çıkar. Ama anahtarlı sistemlerde de mekanizma kalitesine göre yüksek fiyatlı modellere rastlamak mümkündür. En çok tercih edilen kasa tipleri olan çelik kasalar, diğer kasa tiplerine göre daha yüksek fiyatlıdır ama bu oranda daha yüksek güvenlik sağlarlar. Aynı zamanda farklı boyutlarda üretilen kasalar, kasa boyutuna göre de farklı fiyatlarda satılır. Büyük kasalar, küçük kasalara göre daha yüksek fiyatlı olabilir.

Para Kasası Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Bir kasa satın almadan önce, kasanın neden bir ihtiyaç olduğu iyi belirlenmesi gerekir. İçinde saklanacak eşyaların boyutuna ve değerine göre kasa seçimi yapılmalıdır. Para kasası orta boy seçenekleri, kişisel kullanımda en çok tercih edilen modeller arasında bulunur. Birçok insanın çeşitli değerli mülklerini saklaması için yeterli alanı sağlarlar. Ama yine de farklı durumlarda daha büyük veya daha küçük kasalar gerekebilir. Hem şifreli hem de anahtarlı kasa modellerinde, güvenlik açısından daha iyi olan modellere yönelmek daha akılcı olur. Aynı zamanda materyal sağlamlığı açısından çelik kasalara yönelmek daha güvenli bir seçenektir. Kasa satın alırken kasaların ağırlığı da göz önünde bulundurulması gerekir. Kasaların kötü niyetli kişiler tarafından açılması mümkün olmadığı durumlarda, taşınması bir olasılık olabilir. Bu sebeple kütle olarak daha ağır kasa modellerine yönelmek daha güvenli olur. Eğer siz de para kasası modellerini incelemek ve fiyatlarını kıyaslamak isterseniz, cimri.com u ziyaret edebilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery