track source
track source

Oto Yağlayıcılar

Oto Yağlayıcılar Fiyatları

44 Ürün gösteriliyor.
Oto Yağlayıcılar fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Oto Yağlayıcılar modelleri ve Oto Yağlayıcılar fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Oto Yağlayıcılar kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Motip, RTRMAX, Würth, WD, Sonax. 44 adet Oto Yağlayıcılar fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Art Oil SAE 90 16 L Gear Yağ

Art Oil SAE 90 16 L Gear Yağ

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Art Oil 16 L Atf II

Art Oil 16 L Atf II

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Art Oil Universal 5 L Kesme Yağı

Art Oil Universal 5 L Kesme Yağı

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Oto Yağlayıcılar Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Oto Yağlayıcılar markası:

En Çok İncelenen Oto Yağlayıcılar Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Oto Yağlayıcılar Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 44 Oto Yağlayıcılar modeli içerisinde en ucuz Oto Yağlayıcılar fiyatı 20.59 TL iken, en yüksek Oto Yağlayıcılar fiyatı 8722.89 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Oto Yağlayıcılar fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Oto Yağlayıcılar fiyatı ise 783.88 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Oto Yağlayıcılar Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Oto Yağlayıcılar modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Oto Yağlayıcılar modeli:
Cimri'nin Seçimi
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Oto Yağlayıcı

Otomobillerin bakımlarının aracın seyir halindeki sürüş ve yol tutma performansını etkilediği için oldukça önemli olduğu sürücüler tarafından bilinir. Oto yağlayıcılar araçların düzenli bakımları ve kontrolleri için kullanılır. Bunların kullanılması aracın performansını ve dolayısı ile sürücünün araç içerisindeki deneyim ve konforunu da artırır. Dolayısıyla düzenli bakım yapmak kullanılan aracın da ömrünü uzatır. Birçok farklı markanın oto yağlayıcı ürünü bulunur. Oto yağlayıcılar kullanım alanlarına göre de içeriklerinde farklılık gösterir. Ürünlerin içerisinde geliştirici firmaları tarafından kullanım amacına yönelik farklı formüller bulunur. Çok amaçlı kullanıma uygun olan oto yağlar olduğu gibi aracın belirli parçalarına yönelik geliştirilen oto yağları da bulunur. Yağların sıvı ve gaz gibi farklı formları da bulunur. Yine bu ürünler arasındaki satın alma tercihleri aracın ihtiyaçlarına göre farklılık gösterir. Sprey oto yağlayıcılar araç içerisinde birçok farklı alanda da kullanılabilir. Ürünlerin bu anlamda işlevsel özellikleri de bulunur. Sprey ürünlerin uzun süreli kullanımı için muhafazası sırasında güneş ışınlarından uzakta kalması gerekir. 

Oto Yağlayıcı Çeşitleri

Oto bakım ürünleri formlarına göre farklı işlevlere bürünür. Aracın her bölümünde farklı bir oto bakım yağı kullanılır. Çok amaçlı spreyler araç bakımında yağlayıcı ve su itici olarak kullanılır. Bu ürünler aynı zamanda korozyon önleyici olarak da kullanılabilir. Sprey formdaki ürünlerin kullanımları diğer ürünlere göre daha kolay olarak bilinir. 200 ml gramajlar halinde metal sprey kutularında paketlenerek satışa sunulan bu ürünleri farklı gramajlardaki çeşitleri de bulunur. Ürünlerin gramajları üretici firmalarına göre de farklılık gösterir. Spreylerin yanı sıra sıvı gresler de kullanıcılar tarafından yüksek basınca dayanıklı olma özellikleri dolayısı ile kullanılır. Gres sıvılar yarın sentetik yağ olma özelliğine de sahiptir. Silikon, reçine ve asit içermeyen bu ürünlerin kullanımı içeriklerinde herhangi zararlı bir madde olmaması açısından da tercih edilir. Korozyona karşı güvenilir bir korumaya sahip olan sıvı formdaki yarı sentetik yağ tuzlu su gibi asit ve bazlara karşı da dayanıklılık gösterir. Oto yağlayıcılar arasında en çok satın alınan ürün çeşitleri arasında yer alan fren yağları petrol istasyonları tarafından da üretilir. Motorlu araçların hidrolik fren sistemlerinin sorunsuz bir şekilde çalışması için kullanılan hidrolik fren yağları aracın bu bölümünün bakımını da düzenli olarak yapar. Ürünün içerisindeki sentetik yapı fren sisteminin korunmasına da yardımcı olur. Aracın motor ya da fren sistemindeki yağ oranı araç göstergeleri üzerinden kontrol edilebilir. Üstelik bu yağların değişimi de oldukça kolaydır. Bunun için oto yağlayıcıların üzerinde bulunan kullanım ve araç bakım talimatına uymak gerekir. Bunun için bir oto tamir uzmanından da yardım alınabilir. Göstergeler üzerinden aracın yağ durumu takip edilerek buna göre düzenli bakımı yapılabilir. Aracın motor tipine bağlı olarak da kullanılacak yağ tipi farklılık gösterir. Online satış ağları üzerinden oto yedek parçaları için bakım yağları satın alınabilir. Araçların bagajları içerisinde bu ürünlere yer verilmesi yolculuk esnasında da herhangi bir sorunun çözümü açısından sürücülere kolaylık sağlar. Oto yağlayıcıların içerisinde motorun sağlığı için farklı bileşenler bulunur. 

Oto Yağlayıcı Fiyatları

Oto yağlayıcılar fiyatları bakımından çeşitlilik gösterir. Oto bakım ve temizlik ürünleri kategorisinde en uygun fiyatlı olarak çok amaçlı sprey formdaki ürünler satışa sunulur. Hidrolik fren yağı ve karbüratör temizleme spreyi fiyatları birbiri ile benzerlik gösterir. Oto yağlayıcı ürün çeşitleri içerisinde diş kesme yağları en yüksek fiyatlı ürünler arasında yer alır. Bunun nedeni ürünün kullanım alanı ve sunduğu çözümler olarak belirtilebilir. Bunun yanı sıra pompa yağları da yüksek fiyatlı ürünler arasında yer alır. Oto bakım yağları aracın performansını yakından etkilediği için kaliteli ve performans arttırıcı özelliklere sahip olarak satın alınması gerekir. Aksi takdirde ürünün performansı aracın sürüş özelliklerini de etkiler. Sprey formdaki ürünler araç içerisinde kullanılabildiği gibi kapı menteşeleri için de kullanılabilir. Bu ürünler çok fonksiyonlu ürünler olarak satışa sunulur. Çok amaçlı kullanımları dolayısıyla bu ürünler de uygun fiyata gelir. Oto yağlayıcılar kullanılması gereken ürünler olduğu için araç içerisinde sorunsuz seyahatler için bulunması gerekir.  

Oto Yağlayıcı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Otomobil motosiklet aksesuar ve araç parçalarının bakımından kullanılan oto yağları farklı formlarda kullanılır. Genel olarak değerlendirmek gerekirse oto yağların aracın bakımları esnasında dikkat edilmesi gereken aşamalar arasında yer alır. Bunun için aracın bakım kiti içerisinde bu ürünlere de yer vermek gerekir. Kullanıcılar bu tür ürünleri uygun fiyatlı olarak satın almak ister. Bunun için Cimri.com’da ürünlerin fiyatları karşılaştırılarak en uygun fiyatlı olanları bulunabilir. Bunun yanı sıra ürünlerin markaları ve satışta olduğu mecralara bağlı olarak da fiyatları değişir. Uygun fiyatlı alışverişler için bunu da göz önünde bulundurmak gerekir. Her aracın bakım yağı farklılık gösterebileceği için de bir uzman yardımı ile oto yağlayıcıları satın alınabilir. Cimri.com’da yer alan en uygun fiyatlı, fiyatı düşenler ve indirimdeki ürünler filtreleme seçenekleri üzerinden oto yağlayıcılar araştırılabilir. Bu araştırma sırasında ürünün kullanıcıları araç bölümlerine göre de filtreler üzerinden ürün seçenekleri sınırlandırılabilir. Sprey formdaki ürünlerin adet sayısına karar verirken saklama koşullarını da göz önünde bulundurmak gerekir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery