Büyük şehirlerde arabalarınızla yolculuk yaparken, hele bir de trafik varsa can sıkıntısından kurtulmanın en iyi yolu bazen radyoda çalan hoş bir müzik olabilir. Oto teypleri ister radyodan ister telefondan isterseniz de USB ya da CD’den keyifle müzik dinleyebileceğiniz otomobillerin olmazsa olmaz aksesuarlarındandır. Üstelik sadece müzik de değil çeşitli sohbet ya da benzeri şeyleri arabanızda keyifle dinleyerek yolculuklarınızı renklendirebilirsiniz. Bu nedenledir ki arabaların en önemli aksesuarları arasında oto teypleri gelmektedir. Bir arabanın olmazsa olmazları oto teyplerin değişik fonksiyonlarda modelleri bulunmaktadır. Değişik fonksiyonlarda yüzlerce oto teyp çeşitleri arasından sizin için derlediğimiz en uygun ve en kaliteli modelleri Cimri.com’da bulabilirsiniz!

 • Oto Teyp Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

  Arabaların vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan bu önemli oto aksesuarları arasından hangisini seçeceğiniz konusunda dikkat edilmesi gereken belli durumlar vardır. Öncelikle alacağınız ürünün RCA voltaj çıkışının olması ve bunun yüksek olmasına dikkat etmelisiniz. Yüksek voltajlı RCA çıkışının, ses kalitesini arttırması ve oto teybinizde daha az kablo olmasını sağlamaktadır.

  Oto teybinizde olmazsa olmaz bir diğer şey ise, USB ve AUX girişleridir. Bu yuvaların teybinizde yer alması sayesinde hem telefonunuzu hem de mp3lerinizi eğer cihazlarınız teyple uyumlu ise doğrudan bağlayabilirsiniz.

  Direksiyon üzerinde teybi kontrol edecek tuşlar varsa ki olmasında fayda var, eksiksiz tam bir şekilde monte edilmesi gerekmektedir. Radyo dinleme keyfinizi daha da ileri bir seviyeye taşımak için uydu radyo desteği sunan bir model tercih etmenizde fayda vardır. Böylelikle uydu alıcısının sağladığı yüzlerce kanalı sorunsuz bir şekilde dinleyebilirsiniz.

  Teknolojinin gelişmesiyle oto teyp modelleri de gelişmeye ve çeşitlenmeye başlamıştır. Navigasyonlu, uzaktan kumandalı ve görüntülü teyp çeşitleri günümüz teknolojisine uyum sağlayan modellerden birkaçıdır. Teknolojinin nimetlerinden yararlanarak sunulan bu ürün çeşitlerinden ihtiyaçlarınıza yönelik olan modelleri en uygun fiyat sıralamaları ile cimri.com’da bulabilirsiniz!

 • Oto Teyp Fiyatları Nelerdir?

  Pek çok çeşitte oto teyp modeli bulunmaktadır. Bu çeşit ve markalara göre teyp fiyatları da değişiklik göstermektedir. Standart seçenekler tahmin ettiğiniz gibi listenin en uygun fiyatlı ürünleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Fakat işin içerisine değişik fonksiyonlar içeren teyp modelleri girdikçe fiyat da değişmeye başlamaktadır.

 • Pioneer, Piranha, Jameson ve Goldmaster oto teyp markalarının ürünlerini en uygun fiyat sıralamaları ile cimri.com’da bulabilir ve yolculuklarınızı daha keyifli hallere getirebilirsiniz!