track source
track source
track source

Bahçe Şemsiyesi

Bahçe Şemsiyesi Fiyatları

95 Ürün gösteriliyor.
Bahçe Şemsiyesi fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Bahçe Şemsiyesi modelleri ve Bahçe Şemsiyesi fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Bahçe Şemsiyesi kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, IKEA, Tchibo, Andoutdoor, Belde. 95 adet Bahçe Şemsiyesi fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Bahçe Şemsiyesi Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Bahçe Şemsiyesi markası:

En Çok İncelenen Bahçe Şemsiyesi Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Bahçe Şemsiyesi Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 95 Bahçe Şemsiyesi modeli içerisinde en ucuz Bahçe Şemsiyesi fiyatı 29.5 TL iken, en yüksek Bahçe Şemsiyesi fiyatı 18315.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bahçe Şemsiyesi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Ekim 2021 tarihinde ortalama Bahçe Şemsiyesi fiyatı ise 205.65 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Bahçe Şemsiyesi Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Hiper Atlantic Şezlong
Hiper Atlantic Şezlong
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Landmann 11401 Tennessee Fme Mangal 100
Landmann 11401 Tennessee Fme Mangal 100
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Bahçe Şemsiyesi

Bahçenizde, terasta ya da güneşe açık herhangi bir alanda güneşten koruyan ve gölgelik sağlayan bahçe şemsiyesi ile yaz mevsiminin ve güneşli günlerin tadını rahatlıkla çıkarabilirsiniz. Sevdiklerinizde güzel bir gün geçirmek için bu ürünü kullanabilir, ilgili koruma işlemlerini yapabilirsiniz. Kitap okumak, film izlemek ve çeşitli aktiviteleri bahçe şemsiyesi modelleri altında gerçekleştirebilir, maksimum verim sağlayabilirsiniz. Birçok model ve tarza sahip olan bu ürünler, kaliteli ve uygun fiyatlı yapısıyla da dikkatleri üzerine çeker. Model ve çeşitlilik genellikle boyutuna göre ya da kullanım amacına göre sağlanır. Bunun yanında farklı tasarım ve renklere sahip olan modeller arasında, cimri.com üzerinden detaylı bir araştırma yaparak tercih işlemlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Her model, evinizde ya da bahçenizde geçirdiğiniz zamanın keyifli geçmesini sağlayacaktır. Göz önünde bulundurmanız gereken kriterlerden birisi plaj şemsiyesi ya da bir diğer ismiyle bahçe şemsiyesinin boyutudur. Örneğin büyük bir ürün tercihinde bulunmak istiyorsanız cimri.com üzerinde büyük bahçe şemsiyesi şeklinde arama yaparak bu ürüne rahatlıkla ulaşabileceğiniz gibi, fiyat karşılaştırmaları ile avantaj da elde edebilirsiniz.

Bahçe Şemsiyesi Modelleri

Cimri.com’da yer alan ürünler, fiyat karşılaştırması ve detaylı araştırma faaliyeti yürütmeniz için özel olarak sizlere sunulur. Bununla birlikte bahçe şemsiyesi ürünlerine ya da aksesuarlarına da inceleme yapmak amacıyla cimri.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Örneğin aksesuarlardan bazıları şemsiye bidonu ya da şemsiye tabanı ürünleridir. Bu ürünler şemsiyenin sağlıklı bir şekilde konumlanması için gerekli olan aksesuarlardan bazılarıdır. Öte yandan her alana uygun olacak şekilde ve büyüklükte ürün çeşitliliği mevcuttur. Eğer ürünü kafe ya da restoran gibi işletmenizde kullanmak amacıyla alıyorsanız, kaç şemsiye olacağına, ne mesafede olacağına karar vererek detaylı bir şekilde hesaplama yapmanız gerekir. Ayrıca sadece şemsiyenin çapı değil aynı zamanda yüksekliği de önemlidir. Bu özellik müşteri memnuniyeti ya da kendi memnuniyetiniz için önemli bir özelliktir. Şemsiyenin boru yapısının ayarlanabilir olmasına dikkat etmeniz gerekir. Eğer ayarlanabilir bir ürün tercih ederseniz bu size ekstra fonksiyonellik sağlayacaktır. Ürün tercih ederken ürünü kullanacağınız yerin konumu da çok önem kazanır. Örneğin seçtiğiniz alan çok fazla rüzgâr alan bir yerse, yandan gövdeli ürünler size pek bir fayda sağlamayacaktır. Bu durumda klasik gövde yapısına sahip olan bir ürünü seçiniz. Genel olarak özelliklere gelecek olursak bir şemsiyenin şu özelliklerde olması gerekir. Öncelikle boru tipinin ayarlanabilir olmasıyla fonksiyonellik sağlayan bir özellikte olması gerektiğini anlatmıştık. Bunun haricinde bakacağınız ikinci özellik, ihtiyacınıza göre yükseklik olacaktır. Tercihe göre yükseklik değişebilirken, ayarlanabilir şemsiyelerde sabit bir yükseklik söz konusu olmayacaktır. Kumaş kalitesinin de ön plana çıktığı ürünleri tercih etmeniz gerekir. Böylelikle dayanıklı bir yapıya kavuşmuş olursunuz ve şemsiyeyi uzun seneler boyunca kullanabilirsiniz. Son olarak birden fazla markanın üretmiş olduğu ürünler olsa da bu markalar arasında kaliteye bakarak bir tercihte bulunabilirsiniz. Özellik bakımından da dikkat edeceğiniz unsurlara titizlikle dikkat ederek verimli bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Bu nedenle verimli alışverişin yolu cimri.com’dan detaylı bir şekilde araştırma yaparak bilgi sahibi olmaktan geçer diyebiliriz.

Bahçe Şemsiyesi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Şemsiye satın alırken dikkat etmeniz gereken ilk özellik, şemsiyenin kumaş kalitesidir. Kumaşın güneşi geçirmeyen, sağlık koşullarına uyumlu bir yapıda olması gerekir. Böylelikle en yüksek düzeyde verim sağlayarak rahatlığa erişebilirsiniz. Öte yandan yüksekliğinin ayarlanabilir olması özelliği de size ekstra rahat bir kullanım imkanı sağlayacaktır. Ürünün genel olarak dayanıklı malzemelerden üretilmiş olması gerekir. Dayanıklılık sayesinde ürünü uzun seneler boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu da size fiyat – performans açısından ekstra özellikler ve olumlu birtakım etkiler gösterecektir. Son olarak fiyat faktörüne de dikkat etmeniz, verimli alışverişin şartlarından birisi konumundadır. Fiyat faktörünü cimri.com üzerinden fiyat karşılaştırması ve detaylı bir şekilde araştırma yaparak aktif halde iyileştirebilirsiniz. Kalite, dayanıklılık, fiyat faktörü gibi ek özelliklerin yanında üretim malzemelerinin hijyenik koşullarda üretilmiş olması da önemlidir. Sonuç olarak şemsiyeler güneş ışığı alacağından dolayı, güneş ışığına dayanıklı malzemeler kullanılması da önemlidir. Bu nedenle dayanıklılık faktörüne ek olarak titizlikle dikkat etmeniz gerekir.

Bahçe Şemsiyesi Fiyatları

Şemsiye fiyatlarını etkileyen unsurların başında ürünün üretildiği malzemelerin ilk fiyatları gelir. Bu fiyatlarda yaşanacak artışlar, maliyetlerde de artış meydana getirerek doğrudan fiyata yansıyacaktır. Böylelikle fiyatı etkileyen ilk unsur olarak ana malzeme fiyatlarını sayabiliriz. Bunun haricinde kalite, bahçe şemsiyesi fiyatlarını direkt olarak etkiler. Kalite arttıkça plaj şemsiyesi fiyatları da artış gösterecektir. Dayanıklılık, fiyatları etkileyen bir diğer faktördür ve kalite ile eşdeğer özelliklere sahiptir. Dayanıklı ve kaliteli ürünler fiyat olarak biraz daha pahalı olsa da performans açısından size ek faydalar sağlayacaktır. Bu nedenle ürün tercihinde ek olarak bunlara da dikkat ederek bir fiyat belirlemeniz ve bu fiyata uygun bir şekilde ürün tercihinde bulunmanız önerilir. Çeşitli indirimler ya da kampanyalar yolu ile de fiyatlar üzerinde azaltıcı etki gösterilebilir. Bu indirimleri takip etmek için fiyat takibi yapmanız gerekir. Son olarak satış gerçekleştirilen ülkenin genel ekonomik durumları, bu ürünün piyasa fiyatı gibi hassas unsurlar da fiyatları doğrudan etkiler. Fiyatlar hakkında detaylı bilgi için araştırma ve karşılaştırma yapmanız gerekir. Ürün için sipariş vermeden önce cimri.com'u ziyaret ederek fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery